Yandex.Metrika counter
facebook twitter Google Plus youtube rss
duyuruDuyuru
| İstanbul Tüm Hizmet Bölgelerimiz : Arnavutköy, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kağıthane, Küçükçekmece, Sarıyer, Sultangazi, Şişli, Zeytinburnu | | Tüm Hizmet Verdiğimiz Markalar : AEG, Airfel, Akai, Alarko, Altus, Amana, Amcor, Arçelik, Ariston, Auer, Aura, Baxi, Baymak, Beko, Bosch, Cartel, Daikin, Daylux, Demirdöküm, Diamond Electric, ECA, Electra, Electrolux, Esco, Ferroli, Fuji Electric, Fujitsu, Funai, Galanz, General Electric, Goodman, Haier, High Life, Hyundai, Lg, Mcquay, Midea, Mitsubishi Electric, Orcool, Oreon, Panasonic, Profilo, Regal, Rubenis, Samsung, Sanyo, Seg, Seikon, Sharp, Siemens, Sigma, Sunny, Toshiba, Tronic, Vaillant, Viessmann, Zen, Zibro, York, Indesit, Westinghouse, Airwell, Vestel |
Seka Teknik Servis
İstanbul Hava Durumu
Sıcaklık : 28
Nem : 58
Önemli Bilgiler
Klima Servisi

Yaz aylarında sürekli aktif olarak kullandığımız klimalarımız bu kadar yoğun çalışmanın ardından ister istemez bakıma ihtiyaç duyar. Bu nedenden ötürü klimalarımızın vakti geçmeden bakım ve onarım gibi klima servisi hizmetinden bir an önce faydalanmanız gerekmektedir. Seka Servis ailesi olarak şirketimiz klimalarınızın bakım, onarım ve tamir gibi klima servisi hizmetlerinde siz değerli müşterilerimizin her daim yanındadır. Şirketimizi arayarak size uygun günde bizlere klima servis hizmet rezervasyonunuzu yaptırabilir. İsterseniz şirketimizin periyodik bakım hizmet takip sistemimize kaydolabilirsiniz. Siz unutsanız dahi şirketimiz klimalarınızın servis sürelerini sizlerin yerine takip edebilir ve sizden onay alındıktan sonra yerine hizmetimizi gerçekleştirebiliriz. Seka Servis olarak klima servisi, klima bakımı, klima onarımı ve her türlü marka model klima yedek parça tedariki için bize ulaşabilirsiniz.

Kombi Servisi

Kombilerimiz evimizin sıcak ortamlara kavuşmasını sağlayan doğal gaz ile çalışan yeni tip ısınma sistemleridir. Kış aylarında aralıksız çalışan kombimizin doğal olarak yıpranması normaldir. Bu da demek oluyor ki kombinizin özel servisler tarafından bakıma ihtiyaç duyması anlamına gelir. Şirketimiz Seka Servis kombi servisi, kombi bakımı ve kombi tamiri konusunda tecrübeli ve profesyoneldir. Tüm İstanbul bölgesinde yerinde hizmetimiz mevcuttur. Bizleri arayarak kombinizin gerekli bakımlarını yaptırmak için rezervasyon talep edebilirsiniz. Ekibimiz bakım, onarım ve tamir gibi işlemlerini olabildiğince evinizde gerçekleştirir. Ortalama bir saat gibi sürede arızalarınız sorunları çözülür ve size teslim edilir. Her türlü kombi marka ve modellerin arıza, bakım ve onarım işlemlerini yaptığımızda unutmayın.

Beyaz Eşya Servisi

Evlerimizin vazgeçilmez dörtlü olarak bildiğimiz Buzdolabı, Çamaşır Makinesi, Bulaşık Makinesi ve Fırın bu gibi beyaz eşya ürünlerimiz her daim durmaksızın yaz kış demeden çalışmaktadır. Bu yoğun çalışma sonucu cihazlarımız beyaz eşya servisi hizmetine yeri geldiğinde ihtiyaç duymaktadır. Beyaz eşya ürünlerinin çok uzun süre çalışması için her ne kadar bu adaptede üretilse de yeri geldiğinde beyaz eşya ürünlerimiz bakım, onarım ve tamir gibi beyaz eşya servisi hizmetini istemektedir. Seka Servis ailesi olarak tüm müşterilerimize bakım, onarım ve tamir gibi beyaz eşya servisi hizmetlerini aksatmadan yapılmasını şiddetle önermekteyiz. Şirketimiz bu gibi durumlarda her türlü marka ve model beyaz eşya ürünlerinin bakım, onarım, tamir ve yedek parça tedarikini sağlamaktadır. Bizleri arayarak servisimiz hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Petek temizleme

Petek temizleme aslında kombi bakımın yanında yapılması şiddetle tavsiye edilen petek temizliği kombimizin performansını yüksek derece etkileyen faktörlerden biridir. Kombinizin sürekli kullandığı ayarından aldığınız ısınma performansı ile petek temizliği yapılmış ve bakımı yapılmış kombinizin verdiği performans yapılan araştırma ve tecrübelere göre etkili fark oluşturmaktadır. Kombi bakımın önemi ne kadar ise bir o kadar da petek temizliği çok önemli bir husustur. Peteklerimizin içerindeki kireç, tortu vb. atıklar belli bir süreden sonra peteğimizin içinde sıcak akımını engellemektedir. Bu durumda kombinizin fazla yakmasına ve sizlere de ağır faturaların yansımasına sebep görülmektedir. Seka Servis olarak şirketimiz kombi bakımın yanında petek temizleme hizmetini yarı yarıya fiyatlar ile yapmaktadır. Şirketimizi arayarak bu gibi kampanyalarımızdan yararlanın, bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Bize Ulaşın

Kağıthane Kombi Servisi

|

(Kağıthane) Kombi Servisi: Devamlı olarak kullanım da en iyisini bekleyen kombi sahipleri elverişli koşulların için daha uzun süreli olan konforu da hissetmek isterler ve bunu da bakım ile elde ederler. Elbette her cihaz gibi kombilerin de belirli süreler içinde bakımları da yapılmalı ve genel bir temizlik ile daha verimli hizmet vermeleri sağlanmaktadır. Bunun içinde Kağıthane Kombi Servisi olarak en iyi sonuçlar için de sevdikleriniz ile daha yüksek değerler içinde güven veren bir kullanımı da sizlere sunuyoruz. Her tamircinin yapabileceği işler olmayan çalışmalarda sizler arzu ettiğiniz hizmet iyi şekilde elde edebilecek ve uzman bir yaklaşım içinde çok daha iyi sonuçlar için de istediğinizi vermek için çalışıyoruz.

Kombi Servisi Kağıthane

Süreklilik içinde hizmet veren bünyemiz haftanın her günü olarak daha verimli olan çalışmalar içinde bulunarak çok daha yüksek çalışma verimi ile mutlu bir kullanım için de olmanızı da sağlamaktadır. Kağıthane Kombi Servisi hizmetin de nitelikli bir hizmet sayesin de sizler de gerekli olan en iyi sonuçlar da bulacak ve hem kendiniz hem de sevdikleriniz adına uygun ve doğru olan kararları vermiş olacaksınız. Bulacağınız bu hizmet ile kombileriniz de çalışma süreçleri de çok daha fazla uzayacak ayrıca daha verimli bir kullanım içinde arzu ettiğiniz nitelikler de çok daha düşük olan enerji sarfiyatları sayesin de bütçeniz için de en elverişli olan koşullar da gerçekleşecektir.

Hizmet Bölgelerimiz;

Çağlayan Kombi Servisi
Çeliktepe Kombi Servisi
Emniyet Evleri Kombi Servisi
Gültepe Kombi Servisi
Gürsel Kombi Servisi
Hamidiye Kombi Servisi
Harmantepe Kombi Servisi
Hürriyet Kombi Servisi
Mehmet Akif Ersoy Kombi Servisi
Nurtepe Mahallesi Kombi Servisi
Ortabayır Kombi Servisi
Sanayi Kombi Servisi
Seyrantepe Kombi Servisi
Şirintepe Kombi Servisi
Talatpaşa Kombi Servisi
Telsizler Kombi Servisi
Yahya Kemal Kombi Servisi
Yeşilce Kombi Servisi

- Kağıthane - Kombi Servisi

Sizlerin mutluluğu adına bizler daha yüksek kolan standartlarımız sayesinde bünyemiz de gelişimler de alarak profesyonel bir sunum içinde bu özelliklerimizi elde edebilmeniz için çalışıyoruz. Kombi Servisi Kağıthane her nevi bakım ve onarım ile genel bir temizlik işini de kapsar ve sizlere ulaştırır. Ayrıca özenli çalışma sayesin de performansı da artan kombiler de daha düşük giderler içinde en yüksek kullanım imkanların da elde edilebilmektedir. Her koşul da bu sunumun en iyisini alırken ödemelerinizde uygun düzeyler de olup karşılaşacağı sorunlar ve arızlar göz önüne alındığında daha cazip olduğu görülmektedir. Deneyim için de yapılan hizmetler ile memnun olmanız periyodik olan bakım ile daha çok değer kazanacak ve sadece kombiniz için bizlere güvenerek tüm hizmet süreçlerin de yanınız da olduğumuzu da göreceksiniz.

AEG
Daikin
Demirdöküm
ECA
Electra
Electrolux
Fujitsu
Galanz
General
Goodman
İmmergas
Airfel
Indesit
LG
Midea
Mitsubishi Electric
Panasonic
Profilo
Samsung
Sanyo
Sharp
Siemens
Airwell
Toshiba
Vaillant
Vestel
Westinghouse
York
Alarko
Arçelik
Baymak
Beko
Bosch
Buderus

Etiketler: Kağıthane Kombi, Kombi Kağıthane, Kağıthane Kombi Servisi, Kombi Servisi Kağıthane, Kağıthane Kombi Servisleri, Kombi Servisleri Kağıthane, Kağıthane Kombi Ustası, Kombi Ustası Kağıthane, Kağıthane Kombi Servis Ustası, Kombi Servis Ustası Kağıthane, Kağıthane Kombi Servis Şirketleri, Kombi Servis Şirketleri Kağıthane, Kağıthane Kombi Servis Firmaları, Kombi Servis Firmaları Kağıthane, Kağıthane Kombi Bakımı, Kombi Bakımı Kağıthane, Kağıthane Kombi Teknik Bakımı, Kombi Teknik Bakımı Kağıthane, Kağıthane Kombi Periyodik Bakımı, Kombi Periyodik Bakımı Kağıthane, Kağıthane Kombi Bakım Servisi, Kombi Bakım Servisi Kağıthane, Kağıthane Kombi Montaj, Kombi Montaj Kağıthane, Kağıthane Kombi Montajı, Kombi Montajı Kağıthane, Kağıthane Kombi Demontaj, Kombi Demontaj Kağıthane, Kağıthane Kombi Sökümü, Kombi Sökümü Kağıthane, Kağıthane Kombi Parçası, Kombi Parçası Kağıthane, Kağıthane Kombi Yedek Parçası, Kombi Yedek Parçası Kağıthane, Kağıthane Kombi Tamiri, Kombi Tamiri Kağıthane, Kağıthane Kombi Arızası, Kombi Arızası Kağıthane, Kağıthane Kombi Sökümü ve Montajı, Kombi Sökümü ve Montajı Kağıthane, Kağıthane Kombi Gazı, Kombi Gazı Kağıthane, Kağıthane Kombi Teknik Servisi, Kombi Teknik Servisi Kağıthane, Kağıthane Kombi Özel Servisi, Kombi Özel Servisi Kağıthane, Kağıthane Kombi Mekanik Bakımı, Kombi Mekanik Bakımı Kağıthane,

( 7 ) Oy

facebook twitter google linkedin pinterest whatsapp
Seka Teknik Servis © 2017 - Tüm Hakları Saklıdır | Yunus Emre Altay
seo