Teknik Servis

Klima Arızası

Klima arızalarımız genellikle dış ünitemizde olma olasılığı yüksek olduğundan dolayı bakımlarını kısa süreler zarfı içerisinde periyodik olarak yaptırmamız gerekmektedir. Klima arızlarımızdan bir başka sorun ise iç ünitemizde bulunan kartta meydana gelmektedir. Bu gibi Klima Arızası olarak gördüğümüz sorunların önüne geçmek için şirketimiz müşterilerimize kesinlikle periyodik bakımlarını yapmaları konusunda önemle ricada bulunmaktayız. Sizlerde bu konuda önleminizi alarak daha fazla para ödemenin önüne geçebilirsiniz. Klima arızaları cihazımızın kullanım performansını etkilediği gibi verimli çalışmasına da etki vermektedir. Bir süre sonra klimamız da ufak olarak gördüğünüz arızlara kısa sürede sizlere büyük bir arıza sonucu vermektedir. Klimalar sürekli kullanılmalarından dolayı çabucak arıza verdiği için periyodik bakıma da ihtiyaç duyarlar.

Şirketimiz Seka Servis sizlere müşteri odaklı hizmeti ile cihazınızın arızasını yerinde tespit ederek gerekli çalışmalar hakkında size bilgilendirme yapmaktadır. Onayınız sonucunda ise Klima Arızası ile yapılacak çalışmanın yedek parça tedariği, gaz eksikliği, kart onarım ve tamiri vb. gibi arıza durumlarında ise birinci kalite garantili ürünler kullanarak sizleri memnuniyetini kendine her zaman bazı değerlerden üstün tutmaktadır. Şirketimiz Seka Servis her şekilde arıza bakım onarım gibi konularda klimanızın verimliliğini koruyarak fazla ödemelerden sizi korumaktayız. Şirketimize klima arızalarınızda güvenebilir ve klimalarınızı uzman ekibimizin bilgisine ve tecrübesine emanet edebilirsiniz. Alanında her zaman kalite ve memnuniyeti kendine prensip görmüş firmamız hizmet sonunda ise sizlere marka garantisi yanında şirket garantisi de sunmaktadır.

Şirketimiz Seka Servis olarak klimalarınızın arızasını her marka model klimalar için bir tutmuştur. Her marka ve model klimalarınızın arızasını tespit ederek sizlere yerinde hizmetin keyfini vermekteyiz. Geniş ürün tedarik hizmetimiz ile kısa sürede arıza onarım ve bakım hizmetini gerçekleştirmekteyiz. Klima Arızası genel de dış ünitemizin yoğun hava şartlarına maruz kalmasıyla oluştuğu için arızalarınız genellikle dış ünitemizde gerçekleşmektedir. Bu sebeptendir ki dış ünitemizin verdiği arızalar belli bir süreden sonra iç ünitemize de zarar verme olasılığı yüksektir. Sizlerde ufak çaplı gördüğünüz arızalarda muhakkak şirketimiz Seka Servis’i arayarak gerekli arızaya müdahaleyi kısa sürede gerçekleştirebilirsiniz. Şirketimize duyduğunuz güveninizden dolayı Seka Servis ailesi olarak teşekkür ederiz.

Bizi Haritada Bulun

Seka Servis

Her Zaman Birince Kalite Parça ve Kalite Hizmet Anlayışımız İle Seka Servis.

http://www.sekaservis.com/
info@sekaservis.com

İletişim Bilgilerimiz

Seka Teknik Servis

Adres: Zafer Mahallesi Yıldırım Beyazıt Cd. No:18 Bahçelievler/İstanbul

Tel: +90 212 551 74 38

GSM: +90 531 951 83 74

E-Posta: info@sekaservis.com