Yandex.Metrika
Teknik Servis

Klima Demontaj

Klimalar günlük yaşantımızın oldukça önemli eşyalarından bir tanesi olmaktadır. Klima montajının önemli olması gibi demontajının yani çıkarılmasının da doğru bir biçimde gerçekleştirilmesi gerekiyor. Klima demontaj esnasında öncelikle kapatmadan evvel klima belli bir süre soğuk ayarda çalıştırılmalıdır. Soğuk ayarda çalışmasının temel sebebim klima içindeki gazın belirli bir alanda toparlanmasının sağlanması olmaktadır. Gaz bir araya toplandıktan sonra yaklaşık bir dakika kadar beklenmeli altından klima kapatılmalıdır. Servis vanaları kapakları açılır. Daha sonra klima sigortası kapatılarak diğer klima demontaj işlemleri gerçekleştirilir. Klima Demontaj klimanın yerinin değiştirilmesi gerektiğinden, ev değişikliği sebebiyle, farklı bir ürün yerleştirmesi sebebiyle birçok farklı sebepten olabilir.

Bu işlemler gerçekleştirilirken profesyonel bir ekip dan faydalanmak her şeyden önemlidir. Klima demontaj işlemleri montaj işlemlerinin daha karmaşık ve daha zordur. Çıkarılırken dikkat edilmesi gereken önemli noktalara dikkat edilmediği takdirde de montaj işleminin sonunda klimanız çalışmaz hale getirilebilir. Bu nedenlerden ötürü profesyonel olmayan kişiler Klima Demontaj yaparsa klimanızı bir daha kullanamama riski ile karşılaşabilirsiniz. Örnek olarak; klima demontaj konusunda evinize gelen usta bir dakika soğuk ayarla çalıştırdıktan sonra gazı bir araya toplanması gerektiğini bilmiyorsa bu ciddi bir problem yaratabilir. Ya da servis vanalarının kapaklarını açması gerektiğini unuttuysa makine demontaj esnasında birçok problem yaşayacak demektir.

Klima bakımı ya da klima montajı gibi konularda güvendiğiniz bir servis bulunmuyorsa firmamızı arayarak bu alanda profesyonel hizmet alabilirsiniz. Klima demontaj da dahil olmak üzere, sağlamış olduğumuz birçok imkanla makinalarının uzun dönem randımanlı bir şekilde çalışmasını sizler için sağlıyoruz. 6 ayda ya da üç ayda bir yaptığımız bakımlarda ortaya çıkabilecek olası problemleri engelliyor, makinalarımız da problemlerin ortaya çıkmadan bilginiz dahilinde tamiratını gerçekleştiriyoruz. Klima Demontaj işlemi yapacaksanız bunu büyük bir titiz ve hassasiyetle gerçekleştiriyoruz. Makinanın demontaj edildikten sonra tekrardan çalışır durumda kalabilmesi ve içeriğindeki elektronik aksamının zarar görmemesi için gerekli özenli çalışmaları göstermekteyiz. Profesyonel bir firmadan hizmet alarak klima demontaj işleminizi gerçekleştirmek istiyorsanız telefon numaralarımız üzerinden bizlere ulaşabilir ve arkadaşlarımızdan randevu için gün talebinde bulunabilirsiniz.

Bizi Haritada Bulun

Seka Servis

Her Zaman Birince Kalite Parça ve Kalite Hizmet Anlayışımız İle Seka Servis.

http://www.sekaservis.com/
info@sekaservis.com

İletişim Bilgilerimiz

Seka Teknik Servis

Adres: Zafer Mahallesi Yıldırım Beyazıt Cd. No:18 Bahçelievler/İstanbul

Tel: +90 212 551 74 38

GSM: +90 531 951 83 74

E-Posta: info@sekaservis.com