Yandex.Metrika counter
facebook twitter Google Plus youtube rss
duyuruDuyuru
| İstanbul Tüm Hizmet Bölgelerimiz : Arnavutköy, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kağıthane, Küçükçekmece, Sarıyer, Sultangazi, Şişli, Zeytinburnu | | Tüm Hizmet Verdiğimiz Markalar : AEG, Airfel, Akai, Alarko, Altus, Amana, Amcor, Arçelik, Ariston, Auer, Aura, Baxi, Baymak, Beko, Bosch, Cartel, Daikin, Daylux, Demirdöküm, Diamond Electric, ECA, Electra, Electrolux, Esco, Ferroli, Fuji Electric, Fujitsu, Funai, Galanz, General Electric, Goodman, Haier, High Life, Hyundai, Lg, Mcquay, Midea, Mitsubishi Electric, Orcool, Oreon, Panasonic, Profilo, Regal, Rubenis, Samsung, Sanyo, Seg, Seikon, Sharp, Siemens, Sigma, Sunny, Toshiba, Tronic, Vaillant, Viessmann, Zen, Zibro, York, Indesit, Westinghouse, Airwell, Vestel |
Seka Teknik Servis
İstanbul Hava Durumu
Sıcaklık : 28.4
Nem : 39
Önemli Bilgiler

Klima Servisi

Yaz aylarında sürekli aktif olarak kullandığımız klimalarımız bu kadar yoğun çalışmanın ardından ister istemez bakıma ihtiyaç duyar. Bu nedenden ötürü klimalarımızın vakti geçmeden bakım ve onarım gibi klima servisi hizmetinden bir an önce faydalanmanız gerekmektedir. Seka Servis ailesi olarak şirketimiz klimalarınızın bakım, onarım ve tamir gibi klima servisi hizmetlerinde siz değerli müşterilerimizin her daim yanındadır. Şirketimizi arayarak size uygun günde bizlere klima servis hizmet rezervasyonunuzu yaptırabilir. İsterseniz şirketimizin periyodik bakım hizmet takip sistemimize kaydolabilirsiniz. Siz unutsanız dahi şirketimiz klimalarınızın servis sürelerini sizlerin yerine takip edebilir ve sizden onay alındıktan sonra yerine hizmetimizi gerçekleştirebiliriz. Seka Servis olarak klima servisi, klima bakımı, klima onarımı ve her türlü marka model klima yedek parça tedariki için bize ulaşabilirsiniz.

Kombi Servisi

Kombilerimiz evimizin sıcak ortamlara kavuşmasını sağlayan doğal gaz ile çalışan yeni tip ısınma sistemleridir. Kış aylarında aralıksız çalışan kombimizin doğal olarak yıpranması normaldir. Bu da demek oluyor ki kombinizin özel servisler tarafından bakıma ihtiyaç duyması anlamına gelir. Şirketimiz Seka Servis kombi servisi, kombi bakımı ve kombi tamiri konusunda tecrübeli ve profesyoneldir. Tüm İstanbul bölgesinde yerinde hizmetimiz mevcuttur. Bizleri arayarak kombinizin gerekli bakımlarını yaptırmak için rezervasyon talep edebilirsiniz. Ekibimiz bakım, onarım ve tamir gibi işlemlerini olabildiğince evinizde gerçekleştirir. Ortalama bir saat gibi sürede arızalarınız sorunları çözülür ve size teslim edilir. Her türlü kombi marka ve modellerin arıza, bakım ve onarım işlemlerini yaptığımızda unutmayın.

Beyaz Eşya Servisi

Evlerimizin vazgeçilmez dörtlü olarak bildiğimiz Buzdolabı, Çamaşır Makinesi, Bulaşık Makinesi ve Fırın bu gibi beyaz eşya ürünlerimiz her daim durmaksızın yaz kış demeden çalışmaktadır. Bu yoğun çalışma sonucu cihazlarımız beyaz eşya servisi hizmetine yeri geldiğinde ihtiyaç duymaktadır. Beyaz eşya ürünlerinin çok uzun süre çalışması için her ne kadar bu adaptede üretilse de yeri geldiğinde beyaz eşya ürünlerimiz bakım, onarım ve tamir gibi beyaz eşya servisi hizmetini istemektedir. Seka Servis ailesi olarak tüm müşterilerimize bakım, onarım ve tamir gibi beyaz eşya servisi hizmetlerini aksatmadan yapılmasını şiddetle önermekteyiz. Şirketimiz bu gibi durumlarda her türlü marka ve model beyaz eşya ürünlerinin bakım, onarım, tamir ve yedek parça tedarikini sağlamaktadır. Bizleri arayarak servisimiz hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Petek temizleme

Petek temizleme aslında kombi bakımın yanında yapılması şiddetle tavsiye edilen petek temizliği kombimizin performansını yüksek derece etkileyen faktörlerden biridir. Kombinizin sürekli kullandığı ayarından aldığınız ısınma performansı ile petek temizliği yapılmış ve bakımı yapılmış kombinizin verdiği performans yapılan araştırma ve tecrübelere göre etkili fark oluşturmaktadır. Kombi bakımın önemi ne kadar ise bir o kadar da petek temizliği çok önemli bir husustur. Peteklerimizin içerindeki kireç, tortu vb. atıklar belli bir süreden sonra peteğimizin içinde sıcak akımını engellemektedir. Bu durumda kombinizin fazla yakmasına ve sizlere de ağır faturaların yansımasına sebep görülmektedir. Seka Servis olarak şirketimiz kombi bakımın yanında petek temizleme hizmetini yarı yarıya fiyatlar ile yapmaktadır. Şirketimizi arayarak bu gibi kampanyalarımızdan yararlanın, bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Bize Ulaşın

Klima Servisi

|

Klimalar hayatımız da o kadar çok önemi artmıştır ki bunu anca yazın ortasın da sıcağın has safa da olduğunda anlayabiliyoruz ne yazık ki oysaki klimaların bir diğer özelliği ise ısıtma sistemidir. Klimaları yazında kışın da kullanabilmek bizlerin hayatında olmazsa olmazlar arasındadır. Bu sebeptendir ki klimalarımızın altı ayda bir bakım yapılması gerekmektedir. Bizim hayatımızda yer almış ve bir o kadar da önemli olan cihazlar sonuçta bir bakıma ihtiyaç duyar. Şirketimiz Klima servisi sayesinde klimalarınızın periyodik bakımlarını sağlıklı bir şekilde yaparak tüm kışı ve yazı sorunsuz arızasız olarak geçirmenize olanak sağlar.

klima

Klimalarımızın ayarlamasında yaptığımız değişiklikler sayesinde yazın serin ortam kışın ise sıcak ortamları tek bir makine üzerinden uygulayarak keyfinizin bozulmasını hiçbir zaman izin vermezsiniz. Bu gibi özelliklerini bir arada barındıran cihazımız elbette bir bakıma ihtiyaç duyar. Sizlerde hiçbir zaman keyfinizin ve ortamınızın havasını bozulmamasını istemezsiniz, bu sebeptir ki klima bakımı hizmetlerimizi periyodik takvime uyarak gerçekleştirmek gerekir. Klimalar hava ile sürekli senkronize olduğu için temizlenmesi gerekir, temizlenmeyen klimalar ilerde astım, bronşit vb. gibi hastalıkları beraberinde getirir. Şirketimiz bünyesinde teknik servis uzmanları tarafından yapılan bakımlar siz ve aileniz için sağlıklı bir yaşam ortamı sağlamaktadır. Neden klima bakımı yapılmalıdır diye sorar iseniz klimalarınız çalıştığı süre boyunca ortam içerisindeki havayı devridaim yapmaktadır. Bu sebeptendir ki klimalarımızın filtrelerinde biriken hava ile gelen bakteriler bir süre sonra odamıza, ofisimize ve iş yerlerimize yayılmaktadır. Sağlımız için klima servisi ve bakımımızı periyodik bir şekilde yaptırmamız klimamızın temizliği siz ve ailenizin sağlığı için önemli bir unsurdur.

klima servisi

Biz Seka Servis ailesi olarak sizlerin de sağlıklı bir yaşam ortamınızın olması için klima bakımı yaptırmanızı şiddetle öneririz. Her şeyden önce gelen sağlımız servisi klima için önem arz etmektedir. Klima bakımı İstanbul Avrupa yakasında tüm semtlerimizde hizmet vermekteyiz. Her türlü klima servisimizde arıza ve kurulum montaj işlerinizde sizlerin hizmetinizdeyiz. Gerekli bilgilendirme ve fiyatlandırma ilgili tüm sorunlarınız için bize ulaşabilirsiniz. Kaliteli hizmet ve güvenli hizmet için Seka Servisi tercih ediniz.

Klima Nedir?

Ev ortamızı serinletmek ve yaz aylarının bunaltıcı sıcağından bir nebze kurtulmak için kullandığımız klimalar yazın hayat kurtarıcımız rolüne bürünürler. Klimaların içerisindeki hava dolaşımı sayesinde bizlere sıcak soğuk gibi seçenekleri de sunmaktadır. Yazın serinletmek için kullandığımız klimalar kışında ısıtma görevini de tam randımanlı olmasa da üstlenirler. Bizler için önem derecesi yüksek olan bu cihazların klima servisi hizmeti veren firmalar tarafından bakım hizmetinden mahrum etmemek gerekir. Şirketimiz Seka Servis bu konuda sizlere birinci kalite anlayışı ile yerinde klima bakım, onarım ve tamir işlerinizde her marka ve model klimanız için sizlerin hizmetindedir. Bizleri arayarak kaliteli hizmetimiz den faydalanmak için randevunuzu alın yaz kış demenden kafanız rahat etsin.

Klima Servisi Nedir?

Klima yaz aylarının sıcağında evimizi veya ofisimizi serinletmek için kullandığımız sıcak havalarda ihtiyaç duyduğumuz vazgeçilmezimizdir. Bu önemle ihtiyaç duyduğumuz cihazların klima bakımına da ihtiyaçları olmakla birlikte yapılmaması durumunda arızaya sebebiyet vermektedir. Seka Teknik Servis olarak müşterilerimize klima servisinin zamanında yapılması gerektiğini her hizmet sonrası bilgilendirmeyi kendimize şart koşmuş bulunmaktayız. Çalışan her klima çalıştığı sürece sıkıntı olmaz diyerek ertelediğimiz klima bakımını bir zaman sonra bizi belli başlı solunum hastalığına daha da yakınlaştıracağını hatırlatmak isteriz. Hizmet verdiğimiz hemen hemen her klima marklarında sizleri klima servisi hizmetinde hiç bir şekilde yar yolda bırakmamayı kendimize ilke edinmişizdir. Klima servisini gören klimalar belli bir zaman sonra gözle görülür çalışma performansına klimalarınızdaki değişimlerle sizlerde şahit olacaksınız.

Klima Bakımı

Klima servisi bir nevi klima bakımı olarak ta görebilirsiniz, Klima servisi cihazınızın öncelikli olarak arızası var mı diye kontrol edilir sonrasında ise klimanızın bakımı gerçekleşir. Klima bakımı klimanızın gazında eksilme var ise doldurulur, klima filtrelerindeki tıkanıklar temizlenir ve iç kısımda ki genel temizliği yapılarak çalışma performansı gözden geçirilir. Seka Teknik Servis bu yönde sizlere en iyi klima servisi hizmetini sunarak sıcak ayların tadını sorunsuz bir şekilde geçirmenizin keyfini sunmaktadır. Klima bakımını vakit kaybetmeden yaptırmanız ileride oluşabilecek sorunların bir nebze önüne geçmiş olacaksınız. Klima servisi için gelen ekibimiz sizin talebiniz doğrultusunda klimanızın bakımını da yaparak sizlere cihazınızın tespit edilen tüm sorunlarını çözmüş olacaktır. Klima bakım servisini bize güvenerek danışabilirsiniz.

Klima Servisi Fiyatları

Klima servisi hizmetimiz ile Seka Teknik Servis klimalarınızın bakım, onarım ve tamir gibi tüm hizmetlerini her marka model klimanız için hiç çekinmeden arayabileceğinizi unutmayınız. Profesyonel klima ustası ekibimiz ile klimalarınızda arızaları tespit edilerek uygun fiyatlandırma ile yerinde hizmetin keyfini siz değerli müşterilerimize klima servisi adı altında en iyi kaliteli hizmeti sunmaktan kıvanç duyarız. Klimalarınızın belli bir süreden sonra ister istemez arıza meydana gelmektedir. Oluşan klima arızalarınızın uzman ekiplerce tespit edilmesi ve anında müdahalesiyle klima servisi hizmetinin tam anlamıyla gerçekleştirmekteyiz. Siz değerli müşterilerimizin her türlü klima arızası için biz Seka Teknik Servisi aramasını ve ortalama fiyat çalışmasını öğrenmeniz adına aramanızı bekleriz.

Klima Bakım Fiyatları

Klimalar ortalama 6 ayda 1 kez minimum klima bakımına ihtiyaç duyarlar. Klima servisi hizmeti veren şirketimiz Seka Servis klimalarınızın bakım, onarım ve tamir işlemelerini birinci sınıf malzemelerle uygun fiyata klimanızın daha stabil çalışması için sizlere en iyi hizmeti vermektedir. Klima bakım, onarım ve tamir işlemleriniz klima servisi çatısı altında toplu paket hizmetindedir. Klimalarınızın bakımından kaçınılması ileride daha riskli ve sağlıksız ortamların oluşmasına zemin hazırladığını sizlere hatırlatmak isteriz. Servis fiyatlarımız için lütfen Seka Teknik Servisi arayarak klima bakımı, klima tamiri ve klima servisi ile ilgili fiyat bilgilerimize ulaşabilirsiniz. Klima servisimiz 9, 12, 18 ve 24 binlik klima ve her türlü marka ve model klimalarınızı kapsamaktadır.

Klima Montaj

Klimalarınızın montaj işlemlerinde kullanılacak her türlü takım hırdavatlarımız ile her marka model klimalarınız için şirketimiz Seka Teknik Servis bünyesinde uzman ekibimiz her daim klima montajı hizmeti adı altında hizmetinizdedir. Klimalarınızın montajı sizlerin isteğine göre uygun görülen evinizin ve ofisiniz her bir köşesine uygulayabiliriz. Sizlerin talepleri doğrultusunda gerçekleştirdiğimiz klima montajında klimanız hiç bir şekilde zarar görmeyecek şekilde titizlik ve hassasiyetimiz önceliğimizdir. Sökülen klimalarınızın söküm esnasında oluşabilecek gaz eksilmesi durumunda ise klimanızın marka modeli ne olursa olsun klima gazınızın tedarikini şirketimizde mevcuttur. Seka Teknik Servisi arayarak klimanızın BTU'sunu yetkili arkadaşlara bildirerek montaj işlemleriniz için fiyatlandırmayı anında öğrenebilirsiniz. Bu sayede montaj sonrası yüksek hesaplardan da kaçınmış olursunuz.

klima gaz dolum servisi

Klima Sökümü

Şirketimiz Seka Teknik Servis klimalarınızın sökümü ile ilgili verdiği hizmette profesyonel ekibi ile klimanızın söküm esnasında titizlik ve hassasiyetimiz en önemli önceliğimizdir. Klima sökümü ile gerçekleşen gaz eksilme durumu sıfıra indirgenmiş olmaktadır. Bu sayede ekstra gaz ücreti karşınıza çıkmamış durumdadır. Şayet sökümden önce klimanızın gazı eksilmiş ise ki bu söküm öncesinde klimanız gazı kontrol edilir eksik gaz var ise ekstra ücret talep edilmektedir. Siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti için çalışmalarımızı sizlere en düşük fiyatlandırmayı sunmak için elimizden geldiğince kaliteli hizmet yanında uygun fiyatlandırmaya sizlere sunmaktayız. Bizlerden memnun kalmanız adına her türlü klimanız için yerinde klima servisi hizmeti vermekteyiz. Klima söküm ve klima montaj hizmeti için Seka Teknik Servisi arayarak profesyonel hizmetin keyfini sürebilirsiniz.

Klima Demontaj

Klima servisi hizmetimizde kendine yer edinmiş klima demontaj hizmetimi bir yerden sökülen klimanızın başka bir yere montaj adıdır klima demontaj hizmetimiz. Klima servisi hizmeti veren şirketimiz Seka Teknik Servis klimanızın söküm ve montaj işlemlerinizi istekleriniz doğrultusunda ev ve ofisinizin her bir köşesine uygun görüldüğü sürece gerçekleştirebiliriz. Klima servisimiz klima demontaj hizmetinin yanında klimalarınızın bakım, onarım ve tamir işlemlerini uygun fiyatlandırma ile tek seferde gerçekleştirmekteyiz. Sizlerde sıcak aylarında bakım, onarım ve tamir gören cihazınızın keyfini sıkıntısız bir şekilde geçirebilirsiniz. Her marka model klimanızın demontajını gerçekleştirebiliriz ve gerekli bakım onarım hizmetini de sizlere sunabiliriz. Profesyonel ekibimiz klima adına her türlü hizmeti gerçekleştirmektedir. Klima demontaj adına sormak istediğiniz her ne olursa olsun bizleri arayabilirsiniz.

Hizmet Bölgelerimiz;


Klima Ustası

Profesyonel klima ustalarımız klima servisi, klima bakımı, klima onarım ve klima tamiri adı altında klima söküm, klima montaj ve klima demontaj hizmetini sizlere birin kalite takım hırdavat malzemeleri ile uygun fiyata gerçekleştirmekteyiz. Seka Teknik Servis ailesi olarak klimanın yanında kombi servisi ve beyaz eşya servisi hizmetini de sunmaktayız. Seka Teknik Servis ustalarımızın klimalarınıza gösterdiği hassasiyeti sizlerde gözlerinizle yerinizde göreceksiniz. Klima servis ustalarımız klimanızın arızasını kısa sürede tespit ederek uygun tamir yöntemini gerçekleştirmektedir. Bu sizler adına kısa zamanda hızlı işlemden dolayı zamandan kar ettirmektedir. Klima servisi hizmeti adında klima ustalarımız sizlerin memnuniyeti için klimalarınızın arızasını geçici değil kalıcı çözümler üreterek gerçekleştirmektedir. Profesyonel klima servisi hizmetimiz için bizi arayabilirsiniz klima ustalarımız sizlerin hizmetindedir.

klima onarım servisi

Klima Teknik Bakımı

Klima servisi hizmeti veren şirketimiz Seka Teknik Servis klimalarınızın teknik bakımlarını her zaman ki gibi titiz ve hassasiyetle gerçekleştirmektedir. Klimalarınızın çalışması siz her ne kadar cazip etse de klimanızın teknik bakımını minimum altı ayda bir yapılması önemle arz olunur. Klima servisi klima teknik bakımını yerinde sizlerin huzurunda yapılarak değişen iç aksam veya dış aksamlarının çıkan parçaları sizlere verilerek sizlerin huzurunda sıfır parçalar ambalajından açılarak uygulanmaktadır. Klima teknik bakımını yaptırmaz iseniz küçük görülen yada hiç bilinmeyen ufak arızalar zamanı geldiğinde yüklü klima teknik faturaları ile cebinizi yakmaktadır. Bu sebeptendir ki klima teknik bakımlarınızı zamanında yaptırmanız sizin yararınıza olacaktır. Önceden yapılan müdahale ileride büyük ölçekli masrafların önüne geçmektedir.

AEG
Daikin
Demirdöküm
ECA
Electra
Electrolux
Fujitsu
Galanz
General
Goodman
İmmergas
Airfel
Indesit
LG
Midea
Mitsubishi Electric
Panasonic
Profilo
Samsung
Sanyo
Sharp
Siemens
Airwell
Toshiba
Vaillant
Vestel
Westinghouse
York
Alarko
Arçelik
Baymak
Beko
Bosch
Buderus

Klima Bakım Servisi

Klima servisi hizmetimiz içerisinde klima bakım servisimiz olduğu gibi klima bakım servis hizmetini de her zamanki gibi minimum altı ayda bir yaptırmanızı size her fırsatta öneririz. Seka Teknik Servis bünyesinde çalışan klima ustalarımız klimanızın minimum altı aylık bakımlarını gerçekleştirerek bakım ile ilgili sorunlarınızı her türlü çözmektedir. Klima bakım servisimizin den yararlanmak için Seka Teknik Servisi arayabilir ve en kısa zamana randevu talep edebilirsiniz. Klima bakım fiyatlarımızı sizlere en iyi hizmeti verebilmek adına uygun fiyatlandırma ile yapmaktayız. Bizleri arayarak klima servisi adı altında klima bakım servisi, klima teknik servisi ve klima tamir servisi hizmetlerimi ile ilgili ortalama fiyatlandırmamızı öğrenebilirsiniz. Seka Teknik Servis olarak klima adına her marka model klimanızın tüm işlemlerinizde sizlerin hizmetinizdeyiz.

Klima Tamir Servisi

Klima servisimiz klima tamir servisi hizmetini de klimalarınızın iç ve dış ünitelerindeki arızları tespit ederek uygun müdahaleyi gerçekleştirmektedir. Klimalarınızın kullanımına bağlı olarak arıza gösterebilir bu arızlarında tam isabetli tespiti klimanızın fazladan çıkan ücretlerden korumaya yöneliktir. Şirketimiz Seka Teknik Servis klimanızın arızalı aksamını klima tamir servisi hizmeti adı altında her türlü marka model klimanızın tamirini uygun ve birinci kalite ürünler ile değiştirerek çözüm bulur ya da olabiliyorsa tamiri uygun fiyata profesyonel kadrosuyla tamirini sizleri mağdur etmemek üzere gerçekleştirmekteyiz. Klima tamir servisimizden yararlanmak ve kaliteli hizmetin keyfini çıkarmak için Seka Teknik Servis'i arayarak sizlere uygun gün ve tarihte randevunuzu talep edebilirsiniz. Fiyatlandırmamız ortalama fiyatlar üzerinden gerçekleştirsek te uzman kadromuzun incelemesi sonucunda çıkan fiyatlandırma geçerliliğini korumaktadır.

periyodik klima bakımı

Periyodik Klima Bakımı

Her zaman ki gibi üzerine basarak iletmiş olduğumuz periyodik bakım klimanızın ileriye dönük servisi klima için önemlidir. Klima servis hizmetlerimizi tek bir kereye mahsus düşünmek yerine bunu periyodik klima bakım hizmeti ile gerçekleştirebilirsiniz. İsterseniz biz sizin yerinize klimalarınızın periyodik bakımlarını takip edebilir size zamanı geldiğinde hatırlatma yapabiliriz. Periyodik klima bakımı için bizlere bu konuda taleplerinizi iletebilir sizlere verilen müşteri numarası ile istediğiniz zaman sizlerde periyodik klima bakımını takip edebilirsiniz. Şirketimiz Seka Teknik Servis sağlığınız için periyodik klima bakımını şiddetle tavsiye etmektedir. Bakımı yapılan klimaların ilaçlı kimyasal maddelerle temizlenmesi klimanızın bakterilerden arınmasını sağlayacaktır. Kullandığımız kimyasal maddeler hiç bir şekilde klimanıza zarar vermez aksine klimalarınız için üretilmiş temizlik ürünleridir.

Etiketler: Klima Servisi, Servisi Klima, Klima Servisleri, Servisleri Klima, Klima Ustası, Ustası Klima, Klima Servis Ustası, Servis Ustası Klima, Klima Servis Şirketleri, Servis Şirketleri Klima, Klima Servis Firmaları, Servis Firmaları Klima, Klima Bakımı, Bakımı Klima, Klima Teknik Bakımı, Teknik Bakımı Klima, Klima Periyodik Bakımı, Periyodik Bakımı Klima, Klima Bakım Servisi, Bakım Servisi Klima, Klima Montaj, Montaj Klima, Klima Montajı, Montajı Klima, Klima Demontaj, Demontaj Klima, Klima Sökümü, Sökümü Klima, Klima Parçası, Parçası Klima, Klima Yedek Parçası, Yedek Parçası Klima, Klima Tamiri, Tamiri Klima, Klima Arızası, Arızası Klima, Klima Sökümü ve Montajı, Sökümü ve Montajı Klima, Klima Gazı, Gazı Klima, Klima Teknik Servisi, Teknik Servisi Klima, Klima Özel Servisi, Özel Servisi Klima, Klima Gaz Dolumu, Gaz Dolumu Klima,

( 341 ) Oy


Tuluğhan Oğuz
Kumandam da ki arızanın gelen tüm servilerin cihazım da olduğunu belirtmesi üzerine sıcak havada ne yazık ki sıkıntı yaşadım. Seka Servis sorunun kaynağının kumandan olduğunu söylemeyene kadar sıkıntım devam edecekti teşekkürler SEKA SERVİS...


Mazlum Aydın
Seka Servis'in klimamdaki arızayı çözmelerinden dolayı teşekkür eder çalışmalarının devamını temenni ederim.


Alican Yılmaz
Gelen tüm servislerin bulamadığı klimadaki kaçağı bulmayı başaran Seka Servis çalışanlarına teşekkür ederim.

Tüm Yorumlar

facebook twitter google linkedin pinterest whatsapp
Seka Teknik Servis © 2017 - Tüm Hakları Saklıdır | Yunus Emre Altay
seo