Yandex.Metrika counter
facebook twitter Google Plus youtube rss
duyuruDuyuru
| İstanbul Tüm Hizmet Bölgelerimiz : Arnavutköy, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kağıthane, Küçükçekmece, Sarıyer, Sultangazi, Şişli, Zeytinburnu | | Tüm Hizmet Verdiğimiz Markalar : AEG, Airfel, Akai, Alarko, Altus, Amana, Amcor, Arçelik, Ariston, Auer, Aura, Baxi, Baymak, Beko, Bosch, Cartel, Daikin, Daylux, Demirdöküm, Diamond Electric, ECA, Electra, Electrolux, Esco, Ferroli, Fuji Electric, Fujitsu, Funai, Galanz, General Electric, Goodman, Haier, High Life, Hyundai, Lg, Mcquay, Midea, Mitsubishi Electric, Orcool, Oreon, Panasonic, Profilo, Regal, Rubenis, Samsung, Sanyo, Seg, Seikon, Sharp, Siemens, Sigma, Sunny, Toshiba, Tronic, Vaillant, Viessmann, Zen, Zibro, York, Indesit, Westinghouse, Airwell, Vestel |
Seka Teknik Servis
İstanbul Hava Durumu
Sıcaklık : 24
Nem : 77
Önemli Bilgiler
Klima Servisi

Yaz aylarında sürekli aktif olarak kullandığımız klimalarımız bu kadar yoğun çalışmanın ardından ister istemez bakıma ihtiyaç duyar. Bu nedenden ötürü klimalarımızın vakti geçmeden bakım ve onarım gibi klima servisi hizmetinden bir an önce faydalanmanız gerekmektedir. Seka Servis ailesi olarak şirketimiz klimalarınızın bakım, onarım ve tamir gibi klima servisi hizmetlerinde siz değerli müşterilerimizin her daim yanındadır. Şirketimizi arayarak size uygun günde bizlere klima servis hizmet rezervasyonunuzu yaptırabilir. İsterseniz şirketimizin periyodik bakım hizmet takip sistemimize kaydolabilirsiniz. Siz unutsanız dahi şirketimiz klimalarınızın servis sürelerini sizlerin yerine takip edebilir ve sizden onay alındıktan sonra yerine hizmetimizi gerçekleştirebiliriz. Seka Servis olarak klima servisi, klima bakımı, klima onarımı ve her türlü marka model klima yedek parça tedariki için bize ulaşabilirsiniz.

Kombi Servisi

Kombilerimiz evimizin sıcak ortamlara kavuşmasını sağlayan doğal gaz ile çalışan yeni tip ısınma sistemleridir. Kış aylarında aralıksız çalışan kombimizin doğal olarak yıpranması normaldir. Bu da demek oluyor ki kombinizin özel servisler tarafından bakıma ihtiyaç duyması anlamına gelir. Şirketimiz Seka Servis kombi servisi, kombi bakımı ve kombi tamiri konusunda tecrübeli ve profesyoneldir. Tüm İstanbul bölgesinde yerinde hizmetimiz mevcuttur. Bizleri arayarak kombinizin gerekli bakımlarını yaptırmak için rezervasyon talep edebilirsiniz. Ekibimiz bakım, onarım ve tamir gibi işlemlerini olabildiğince evinizde gerçekleştirir. Ortalama bir saat gibi sürede arızalarınız sorunları çözülür ve size teslim edilir. Her türlü kombi marka ve modellerin arıza, bakım ve onarım işlemlerini yaptığımızda unutmayın.

Beyaz Eşya Servisi

Evlerimizin vazgeçilmez dörtlü olarak bildiğimiz Buzdolabı, Çamaşır Makinesi, Bulaşık Makinesi ve Fırın bu gibi beyaz eşya ürünlerimiz her daim durmaksızın yaz kış demeden çalışmaktadır. Bu yoğun çalışma sonucu cihazlarımız beyaz eşya servisi hizmetine yeri geldiğinde ihtiyaç duymaktadır. Beyaz eşya ürünlerinin çok uzun süre çalışması için her ne kadar bu adaptede üretilse de yeri geldiğinde beyaz eşya ürünlerimiz bakım, onarım ve tamir gibi beyaz eşya servisi hizmetini istemektedir. Seka Servis ailesi olarak tüm müşterilerimize bakım, onarım ve tamir gibi beyaz eşya servisi hizmetlerini aksatmadan yapılmasını şiddetle önermekteyiz. Şirketimiz bu gibi durumlarda her türlü marka ve model beyaz eşya ürünlerinin bakım, onarım, tamir ve yedek parça tedarikini sağlamaktadır. Bizleri arayarak servisimiz hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Petek temizleme

Petek temizleme aslında kombi bakımın yanında yapılması şiddetle tavsiye edilen petek temizliği kombimizin performansını yüksek derece etkileyen faktörlerden biridir. Kombinizin sürekli kullandığı ayarından aldığınız ısınma performansı ile petek temizliği yapılmış ve bakımı yapılmış kombinizin verdiği performans yapılan araştırma ve tecrübelere göre etkili fark oluşturmaktadır. Kombi bakımın önemi ne kadar ise bir o kadar da petek temizliği çok önemli bir husustur. Peteklerimizin içerindeki kireç, tortu vb. atıklar belli bir süreden sonra peteğimizin içinde sıcak akımını engellemektedir. Bu durumda kombinizin fazla yakmasına ve sizlere de ağır faturaların yansımasına sebep görülmektedir. Seka Servis olarak şirketimiz kombi bakımın yanında petek temizleme hizmetini yarı yarıya fiyatlar ile yapmaktadır. Şirketimizi arayarak bu gibi kampanyalarımızdan yararlanın, bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Bize Ulaşın

Klima Servisi Bahçelievler

|

(Bahçelievler) Klima Servisi: Ülkemiz de farklı olan bölgelere göre 4 mevsim yaşam alanlarımızda iklimlendirme yaparak daha uyun şartlarda bizlere yaşam kalitesini sunan Bahçelievler klimalar belirli bir kullanım sonun da Bahçelievler bakıma veya onarıma ihtiyaçları olmaktadır. Daha çok verim elde etmek için cihazlarınızı çok daha profesyonel bir ekiple ve çalışma prensibi ile gerekli olanı veriyor ve Klima Servisi Bahçelievler olarak sürekli olarak hizmet veriyoruz. Sizlerin farklı olan tüm Bahçelievler klima modellerin de uzman olarak aranılan en iyi sonuçlar için deneyimi son model bakım ürünleri ile kaliteli olan süreci çok daha aktif ve hızlı olarak yerine getiriyoruz. Kaliteli olarak verilen hizmetlerin için de arzu ettiğiniz en iyi sonuç içinde olarak bunları da görmeniz ve deneyimlemeniz için çok daha seri olarak bu işlemleri yapıyoruz.

Klima Servisi Bahçelievler

Ve en güncel bilgileri de kullanarak bir bakımdan fazlasını da elde ederek daha yüksek bir verim ile cihazlarınızda çok daha uzun olan kullanımları ile arzu ettiklerinizi yerine getiriyoruz. Verilen hizmet gelişen üstün kalitesin de ve artıları ile çok daha üstün bir konuma gelerek müşterilerimiz için elverişli olan fiyatları ile çok daha memnun edici olarak sizlere ulaşmaktadır. Yaşam ortamların da bu gibi özel cihazlarımız sayesinde sürekli olarak kullanımda olmaları da daha sık olarak Bahçelievler klima bakımı yapılması gerektiği anlamına da gelmektedir. İşi deneyimli ve uzmanlık alanı içinde yaparak gerekli olan Bahçelievler Klima Servisi bakımı ve onarımı olarak çok daha etkin bir çalışma süresi ile cihazlarınız da üstün bir performans sağlaması için en uygun müdahale de yapılmaktadır.

Hizmet Bölgelerimiz;

Klima Servisi Cumhuriyet
Klima Servisi Çobançeşme
Klima Servisi Fevzi Çakmak
Klima Servisi Hürriyet
Klima Servisi Kocasinan
Klima Servisi Siyavuşpaşa
Klima Servisi Soğanlı
Klima Servisi Şirinevler
Klima Servisi Yenibosna
Klima Servisi Zafer

- Bahçelievler - Klima Servisi

Arzu edilen bakım ve onarım da Bahçelievler klimalarınızın markası ve modeli ne olursa olsun her yeni sektör gelişiminden haberi olan bunları gereken tamir ve onarım da kullanmaya hazır deneyimli ve güler yüzlü hizmeti bizler ile bulacaksınız. Daha iyi sonuçları çok daha kısa süreler içinde elde edecek ve cihazlarınız ile çok daha uzun süreler yüksek bir performans ile yararını en üstün özellikleri ile göreceksiniz. Doğru Bahçelievler teknik destek ile işi uzmanından alarak paradan ve zamandan kazanarak aynı zamanda istediğiniz kullanımı da Klima Servisi Bahçelievler ile elde edeceksiniz.

AEG
Daikin
Demirdöküm
ECA
Electra
Electrolux
Fujitsu
Galanz
General
Goodman
İmmergas
Airfel
Indesit
LG
Midea
Mitsubishi Electric
Panasonic
Profilo
Samsung
Sanyo
Sharp
Siemens
Airwell
Toshiba
Vaillant
Vestel
Westinghouse
York
Alarko
Arçelik
Baymak
Beko
Bosch
Buderus

Etiketler: Bahçelievler Klima, Klima Bahçelievler, Bahçelievler Klima Servisi, Klima Servisi Bahçelievler, Bahçelievler Klima Servisleri, Klima Servisleri Bahçelievler, Bahçelievler Klima Ustası, Klima Ustası Bahçelievler, Bahçelievler Klima Servis Ustası, Klima Servis Ustası Bahçelievler, Bahçelievler Klima Servis Şirketleri, Klima Servis Şirketleri Bahçelievler, Bahçelievler Klima Servis Firmaları, Klima Servis Firmaları Bahçelievler, Bahçelievler Klima Bakımı, Klima Bakımı Bahçelievler, Bahçelievler Klima Teknik Bakımı, Klima Teknik Bakımı Bahçelievler, Bahçelievler Klima Periyodik Bakımı, Klima Periyodik Bakımı Bahçelievler, Bahçelievler Klima Bakım Servisi, Klima Bakım Servisi Bahçelievler, Bahçelievler Klima Montaj, Klima Montaj Bahçelievler, Bahçelievler Klima Montajı, Klima Montajı Bahçelievler, Bahçelievler Klima Demontaj, Klima Demontaj Bahçelievler, Bahçelievler Klima Sökümü, Klima Sökümü Bahçelievler, Bahçelievler Klima Parçası, Klima Parçası Bahçelievler, Bahçelievler Klima Yedek Parçası, Klima Yedek Parçası Bahçelievler, Bahçelievler Klima Tamiri, Klima Tamiri Bahçelievler, Bahçelievler Klima Arızası, Klima Arızası Bahçelievler, Bahçelievler Klima Sökümü ve Montajı, Klima Sökümü ve Montajı Bahçelievler, Bahçelievler Klima Gazı, Klima Gazı Bahçelievler, Bahçelievler Klima Teknik Servisi, Klima Teknik Servisi Bahçelievler, Bahçelievler Klima Özel Servisi, Klima Özel Servisi Bahçelievler, Bahçelievler Klima Gaz Dolumu, Klima Gaz Dolumu Bahçelievler,

( 7 ) Oy

facebook twitter google linkedin pinterest whatsapp
Seka Teknik Servis © 2017 - Tüm Hakları Saklıdır | Yunus Emre Altay
seo