Yandex.Metrika counter
facebook twitter Google Plus youtube rss
duyuruDuyuru
| İstanbul Tüm Hizmet Bölgelerimiz : Arnavutköy, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kağıthane, Küçükçekmece, Sarıyer, Sultangazi, Şişli, Zeytinburnu | | Tüm Hizmet Verdiğimiz Markalar : AEG, Airfel, Akai, Alarko, Altus, Amana, Amcor, Arçelik, Ariston, Auer, Aura, Baxi, Baymak, Beko, Bosch, Cartel, Daikin, Daylux, Demirdöküm, Diamond Electric, ECA, Electra, Electrolux, Esco, Ferroli, Fuji Electric, Fujitsu, Funai, Galanz, General Electric, Goodman, Haier, High Life, Hyundai, Lg, Mcquay, Midea, Mitsubishi Electric, Orcool, Oreon, Panasonic, Profilo, Regal, Rubenis, Samsung, Sanyo, Seg, Seikon, Sharp, Siemens, Sigma, Sunny, Toshiba, Tronic, Vaillant, Viessmann, Zen, Zibro, York, Indesit, Westinghouse, Airwell, Vestel |
Seka Teknik Servis
İstanbul Hava Durumu
Sıcaklık : 25.6
Nem : 71
Önemli Bilgiler
Klima Servisi

Yaz aylarında sürekli aktif olarak kullandığımız klimalarımız bu kadar yoğun çalışmanın ardından ister istemez bakıma ihtiyaç duyar. Bu nedenden ötürü klimalarımızın vakti geçmeden bakım ve onarım gibi klima servisi hizmetinden bir an önce faydalanmanız gerekmektedir. Seka Servis ailesi olarak şirketimiz klimalarınızın bakım, onarım ve tamir gibi klima servisi hizmetlerinde siz değerli müşterilerimizin her daim yanındadır. Şirketimizi arayarak size uygun günde bizlere klima servis hizmet rezervasyonunuzu yaptırabilir. İsterseniz şirketimizin periyodik bakım hizmet takip sistemimize kaydolabilirsiniz. Siz unutsanız dahi şirketimiz klimalarınızın servis sürelerini sizlerin yerine takip edebilir ve sizden onay alındıktan sonra yerine hizmetimizi gerçekleştirebiliriz. Seka Servis olarak klima servisi, klima bakımı, klima onarımı ve her türlü marka model klima yedek parça tedariki için bize ulaşabilirsiniz.

Kombi Servisi

Kombilerimiz evimizin sıcak ortamlara kavuşmasını sağlayan doğal gaz ile çalışan yeni tip ısınma sistemleridir. Kış aylarında aralıksız çalışan kombimizin doğal olarak yıpranması normaldir. Bu da demek oluyor ki kombinizin özel servisler tarafından bakıma ihtiyaç duyması anlamına gelir. Şirketimiz Seka Servis kombi servisi, kombi bakımı ve kombi tamiri konusunda tecrübeli ve profesyoneldir. Tüm İstanbul bölgesinde yerinde hizmetimiz mevcuttur. Bizleri arayarak kombinizin gerekli bakımlarını yaptırmak için rezervasyon talep edebilirsiniz. Ekibimiz bakım, onarım ve tamir gibi işlemlerini olabildiğince evinizde gerçekleştirir. Ortalama bir saat gibi sürede arızalarınız sorunları çözülür ve size teslim edilir. Her türlü kombi marka ve modellerin arıza, bakım ve onarım işlemlerini yaptığımızda unutmayın.

Beyaz Eşya Servisi

Evlerimizin vazgeçilmez dörtlü olarak bildiğimiz Buzdolabı, Çamaşır Makinesi, Bulaşık Makinesi ve Fırın bu gibi beyaz eşya ürünlerimiz her daim durmaksızın yaz kış demeden çalışmaktadır. Bu yoğun çalışma sonucu cihazlarımız beyaz eşya servisi hizmetine yeri geldiğinde ihtiyaç duymaktadır. Beyaz eşya ürünlerinin çok uzun süre çalışması için her ne kadar bu adaptede üretilse de yeri geldiğinde beyaz eşya ürünlerimiz bakım, onarım ve tamir gibi beyaz eşya servisi hizmetini istemektedir. Seka Servis ailesi olarak tüm müşterilerimize bakım, onarım ve tamir gibi beyaz eşya servisi hizmetlerini aksatmadan yapılmasını şiddetle önermekteyiz. Şirketimiz bu gibi durumlarda her türlü marka ve model beyaz eşya ürünlerinin bakım, onarım, tamir ve yedek parça tedarikini sağlamaktadır. Bizleri arayarak servisimiz hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Petek temizleme

Petek temizleme aslında kombi bakımın yanında yapılması şiddetle tavsiye edilen petek temizliği kombimizin performansını yüksek derece etkileyen faktörlerden biridir. Kombinizin sürekli kullandığı ayarından aldığınız ısınma performansı ile petek temizliği yapılmış ve bakımı yapılmış kombinizin verdiği performans yapılan araştırma ve tecrübelere göre etkili fark oluşturmaktadır. Kombi bakımın önemi ne kadar ise bir o kadar da petek temizliği çok önemli bir husustur. Peteklerimizin içerindeki kireç, tortu vb. atıklar belli bir süreden sonra peteğimizin içinde sıcak akımını engellemektedir. Bu durumda kombinizin fazla yakmasına ve sizlere de ağır faturaların yansımasına sebep görülmektedir. Seka Servis olarak şirketimiz kombi bakımın yanında petek temizleme hizmetini yarı yarıya fiyatlar ile yapmaktadır. Şirketimizi arayarak bu gibi kampanyalarımızdan yararlanın, bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Bize Ulaşın

Klima Servisi Sultangazi

|

(Sultangazi) Klima Servisi: Doğru kullanım koşulların da en net verimi veren cihazlar olarak klimalar da arzu edilen kullanım değerlerini bularak çok daha elverişli olarak sonuç alınması mümkün olurken ülkemizde bölgesel olarak iklime uygun klima seçiminin de yapılması gerekmektedir. Kullanıcısı için en uygun olan modeller de ve bakım servislerinin yetkin olarak yapılmasın da en üstün kaliteyi sunarak sizlere destek oluyoruz. Klima Servisi Sultangazi tüm model ve markaların yetkin olarak deneyimli elamanlar ile yapılmasın da ve sizlerin de ihtiyaçlarına yönelik olarak çok daha üstün bir verimin de sağlanmasın da kesin olarak değer vermektedir.

Klima Servisi Sultangazi

Aradıklarınızı verebilen ve tam zamanında söz verildiği gibi bir bakımın da yapılmasını sağlayarak çok daha üstün olan bir konum da sizlere hizmet vererek profesyonel bir bakım ile hizmetlerini yürütmektedir. Kaliteli olan kullanım değerleri içinde en net verimin de verilmesi bakım yapılan klimalar da çok daha net gözlenirken bozulmaların da çok daha zor olan şartların da yerine getirilemesin de ve arzu edilen uzun kullanım süreleri için Sultangazi Klima Servisi seçiminin de uzmanlık ile yapılmasını gerektirmektedir. Bu uzmanlık ve deneyim içinde olan tüm personellerimiz de güler yüzlü ve yüksek donanım ile sizlerin tüm cihazların da en hızlı bakım ve onarım süreçlerini ortaya koyarak en net olan sonuçlar ile hizmet vermektedir.

Hizmet Bölgelerimiz;

Klima Servisi 50 Yıl
Klima Servisi 75 Yıl
Klima Servisi Cebeci
Klima Servisi Cumhuriyet
Klima Servisi Esentepe
Klima Servisi Gazi
Klima Servisi Habibler
Klima Servisi İsmetpaşa
Klima Servisi Malkoçoğlu
Klima Servisi Sultançiftliği
Klima Servisi Uğur Mumcu
Klima Servisi Yayla
Klima Servisi Yunus Emre
Klima Servisi Zübeyde Hanım

- Sultangazi - Klima Servisi

Kapasitesi ve verimi ile ortamlarımız da en net olan değerlerin de sizlere ulaşması sayesin de çok daha uygun olarak bunların da yerine getirilmesin de kesin olarak değer verecektir. Cihazları için bakım isteyen kullanıcıların telefon numaralarından bizlere ulaşarak yetkin bir şekil de bu hizmeti alması ve arzu edilen değerlerin de bunları da en yüksek teknolojik donanım ile tamir ve bakımında en iyi olan sonucu da almasın da kesin olarak bir değer sunar. Klima Servisi Sultangazi olarak en gelişmiş olan sistemleri ortaya koyarak sizlere en hızlı olarak uygulamaların yapılmasın da ve sonuçların da çalışan klimalar ile en iyi performanslar da bunları elde etmeniz de kesin olarak bir sunum verebilmektedir.

AEG
Daikin
Demirdöküm
ECA
Electra
Electrolux
Fujitsu
Galanz
General
Goodman
İmmergas
Airfel
Indesit
LG
Midea
Mitsubishi Electric
Panasonic
Profilo
Samsung
Sanyo
Sharp
Siemens
Airwell
Toshiba
Vaillant
Vestel
Westinghouse
York
Alarko
Arçelik
Baymak
Beko
Bosch
Buderus

Etiketler: Sultangazi Klima, Klima Sultangazi, Sultangazi Klima Servisi, Klima Servisi Sultangazi, Sultangazi Klima Servisleri, Klima Servisleri Sultangazi, Sultangazi Klima Ustası, Klima Ustası Sultangazi, Sultangazi Klima Servis Ustası, Klima Servis Ustası Sultangazi, Sultangazi Klima Servis Şirketleri, Klima Servis Şirketleri Sultangazi, Sultangazi Klima Servis Firmaları, Klima Servis Firmaları Sultangazi, Sultangazi Klima Bakımı, Klima Bakımı Sultangazi, Sultangazi Klima Teknik Bakımı, Klima Teknik Bakımı Sultangazi, Sultangazi Klima Periyodik Bakımı, Klima Periyodik Bakımı Sultangazi, Sultangazi Klima Bakım Servisi, Klima Bakım Servisi Sultangazi, Sultangazi Klima Montaj, Klima Montaj Sultangazi, Sultangazi Klima Montajı, Klima Montajı Sultangazi, Sultangazi Klima Demontaj, Klima Demontaj Sultangazi, Sultangazi Klima Sökümü, Klima Sökümü Sultangazi, Sultangazi Klima Parçası, Klima Parçası Sultangazi, Sultangazi Klima Yedek Parçası, Klima Yedek Parçası Sultangazi, Sultangazi Klima Tamiri, Klima Tamiri Sultangazi, Sultangazi Klima Arızası, Klima Arızası Sultangazi, Sultangazi Klima Sökümü ve Montajı, Klima Sökümü ve Montajı Sultangazi, Sultangazi Klima Gazı, Klima Gazı Sultangazi, Sultangazi Klima Teknik Servisi, Klima Teknik Servisi Sultangazi, Sultangazi Klima Özel Servisi, Klima Özel Servisi Sultangazi, Sultangazi Klima Gaz Dolumu, Klima Gaz Dolumu Sultangazi,

( 7 ) Oy

facebook twitter google linkedin pinterest whatsapp
Seka Teknik Servis © 2017 - Tüm Hakları Saklıdır | Yunus Emre Altay
seo