Yandex.Metrika
Teknik Servis

Klima Servisi

Klima Servisi : Klimalar hayatımız da o kadar çok önemi artmıştır ki bunu anca yazın ortasın da sıcağın has safa da olduğunda anlayabiliyoruz ne yazık ki oysaki klimaların bir diğer özelliği ise ısıtma sistemidir. Klimaları yazında kışın da kullanabilmek bizlerin hayatında olmazsa olmazlar arasındadır. Bu sebeptendir ki klimalarımızın altı ayda bir bakım yapılması gerekmektedir. Bizim hayatımızda yer almış ve bir o kadar da önemli olan cihazlar sonuçta bir bakıma ihtiyaç duyar. Şirketimiz Klima servisi sayesinde klimalarınızın periyodik bakımlarını sağlıklı bir şekilde yaparak tüm kışı ve yazı sorunsuz arızasız olarak geçirmenize olanak sağlar.

klima

Klimalarımızın ayarlamasında yaptığımız değişiklikler sayesinde yazın serin ortam kışın ise sıcak ortamları tek bir makine üzerinden uygulayarak keyfinizin bozulmasını hiçbir zaman izin vermezsiniz. Bu gibi özelliklerini bir arada barındıran cihazımız elbette bir bakıma ihtiyaç duyar. Sizlerde hiçbir zaman keyfinizin ve ortamınızın havasını bozulmamasını istemezsiniz, bu sebeptir ki klima bakımı hizmetlerimizi periyodik takvime uyarak gerçekleştirmek gerekir. Klimalar hava ile sürekli senkronize olduğu için temizlenmesi gerekir, temizlenmeyen klimalar ilerde astım, bronşit vb. gibi hastalıkları beraberinde getirir. Şirketimiz bünyesinde teknik servis uzmanları tarafından yapılan bakımlar siz ve aileniz için sağlıklı bir yaşam ortamı sağlamaktadır. Neden klima bakımı yapılmalıdır diye sorar iseniz klimalarınız çalıştığı süre boyunca ortam içerisindeki havayı devridaim yapmaktadır. Bu sebeptendir ki klimalarımızın filtrelerinde biriken hava ile gelen bakteriler bir süre sonra odamıza, ofisimize ve iş yerlerimize yayılmaktadır. Sağlımız için klima servisi ve bakımımızı periyodik bir şekilde yaptırmamız klimamızın temizliği siz ve ailenizin sağlığı için önemli bir unsurdur.

klima servisi

Biz Seka Servis ailesi olarak sizlerin de sağlıklı bir yaşam ortamınızın olması için klima bakımı yaptırmanızı şiddetle öneririz. Her şeyden önce gelen sağlımız servisi klima için önem arz etmektedir. Klima bakımı İstanbul Avrupa yakasında tüm semtlerimizde hizmet vermekteyiz. Her türlü klima servisimizde arıza ve kurulum montaj işlerinizde sizlerin hizmetinizdeyiz. Gerekli bilgilendirme ve fiyatlandırma ilgili tüm sorunlarınız için bize ulaşabilirsiniz. Kaliteli hizmet ve güvenli hizmet için Seka Servisi tercih ediniz.

Klima Nedir?

Ev ortamızı serinletmek ve yaz aylarının bunaltıcı sıcağından bir nebze kurtulmak için kullandığımız klimalar yazın hayat kurtarıcımız rolüne bürünürler. Klimaların içerisindeki hava dolaşımı sayesinde bizlere sıcak soğuk gibi seçenekleri de sunmaktadır. Yazın serinletmek için kullandığımız klimalar kışında ısıtma görevini de tam randımanlı olmasa da üstlenirler. Bizler için önem derecesi yüksek olan bu cihazların klima servisi hizmeti veren firmalar tarafından bakım hizmetinden mahrum etmemek gerekir. Şirketimiz Seka Servis bu konuda sizlere birinci kalite anlayışı ile yerinde klima bakım, onarım ve tamir işlerinizde her marka ve model klimanız için sizlerin hizmetindedir. Bizleri arayarak kaliteli hizmetimiz den faydalanmak için randevunuzu alın yaz kış demenden kafanız rahat etsin.

Klima Servisi Nedir?

Klima yaz aylarının sıcağında evimizi veya ofisimizi serinletmek için kullandığımız sıcak havalarda ihtiyaç duyduğumuz vazgeçilmezimizdir. Bu önemle ihtiyaç duyduğumuz cihazların klima bakımına da ihtiyaçları olmakla birlikte yapılmaması durumunda arızaya sebebiyet vermektedir. Seka Teknik Servis olarak müşterilerimize klima servisinin zamanında yapılması gerektiğini her hizmet sonrası bilgilendirmeyi kendimize şart koşmuş bulunmaktayız. Çalışan her klima çalıştığı sürece sıkıntı olmaz diyerek ertelediğimiz klima bakımını bir zaman sonra bizi belli başlı solunum hastalığına daha da yakınlaştıracağını hatırlatmak isteriz. Hizmet verdiğimiz hemen hemen her klima marklarında sizleri klima servisi hizmetinde hiç bir şekilde yar yolda bırakmamayı kendimize ilke edinmişizdir. Klima servisini gören klimalar belli bir zaman sonra gözle görülür çalışma performansına klimalarınızdaki değişimlerle sizlerde şahit olacaksınız.

Klima Bakımı

Klima servisi bir nevi klima bakımı olarak ta görebilirsiniz, Klima servisi cihazınızın öncelikli olarak arızası var mı diye kontrol edilir sonrasında ise klimanızın bakımı gerçekleşir. Klima bakımı klimanızın gazında eksilme var ise doldurulur, klima filtrelerindeki tıkanıklar temizlenir ve iç kısımda ki genel temizliği yapılarak çalışma performansı gözden geçirilir. Seka Teknik Servis bu yönde sizlere en iyi klima servisi hizmetini sunarak sıcak ayların tadını sorunsuz bir şekilde geçirmenizin keyfini sunmaktadır. Klima bakımını vakit kaybetmeden yaptırmanız ileride oluşabilecek sorunların bir nebze önüne geçmiş olacaksınız. Klima servisi için gelen ekibimiz sizin talebiniz doğrultusunda klimanızın bakımını da yaparak sizlere cihazınızın tespit edilen tüm sorunlarını çözmüş olacaktır. Klima bakım servisini bize güvenerek danışabilirsiniz.

Klima Servisi Fiyatları

Klima servisi hizmetimiz ile Seka Teknik Servis klimalarınızın bakım, onarım ve tamir gibi tüm hizmetlerini her marka model klimanız için hiç çekinmeden arayabileceğinizi unutmayınız. Profesyonel klima ustası ekibimiz ile klimalarınızda arızaları tespit edilerek uygun fiyatlandırma ile yerinde hizmetin keyfini siz değerli müşterilerimize klima servisi adı altında en iyi kaliteli hizmeti sunmaktan kıvanç duyarız. Klimalarınızın belli bir süreden sonra ister istemez arıza meydana gelmektedir. Oluşan klima arızalarınızın uzman ekiplerce tespit edilmesi ve anında müdahalesiyle klima servisi hizmetinin tam anlamıyla gerçekleştirmekteyiz. Siz değerli müşterilerimizin her türlü klima arızası için biz Seka Teknik Servisi aramasını ve ortalama fiyat çalışmasını öğrenmeniz adına aramanızı bekleriz.

Klima Bakım Fiyatları

Klimalar ortalama 6 ayda 1 kez minimum klima bakımına ihtiyaç duyarlar. Klima servisi hizmeti veren şirketimiz Seka Servis klimalarınızın bakım, onarım ve tamir işlemelerini birinci sınıf malzemelerle uygun fiyata klimanızın daha stabil çalışması için sizlere en iyi hizmeti vermektedir. Klima bakım, onarım ve tamir işlemleriniz klima servisi çatısı altında toplu paket hizmetindedir. Klimalarınızın bakımından kaçınılması ileride daha riskli ve sağlıksız ortamların oluşmasına zemin hazırladığını sizlere hatırlatmak isteriz. Servis fiyatlarımız için lütfen Seka Teknik Servisi arayarak klima bakımı, klima tamiri ve klima servisi ile ilgili fiyat bilgilerimize ulaşabilirsiniz. Klima servisimiz 9, 12, 18 ve 24 binlik klima ve her türlü marka ve model klimalarınızı kapsamaktadır.

Klima Montaj

Klimalarınızın montaj işlemlerinde kullanılacak her türlü takım hırdavatlarımız ile her marka model klimalarınız için şirketimiz Seka Teknik Servis bünyesinde uzman ekibimiz her daim klima montajı hizmeti adı altında hizmetinizdedir. Klimalarınızın montajı sizlerin isteğine göre uygun görülen evinizin ve ofisiniz her bir köşesine uygulayabiliriz. Sizlerin talepleri doğrultusunda gerçekleştirdiğimiz klima montajında klimanız hiç bir şekilde zarar görmeyecek şekilde titizlik ve hassasiyetimiz önceliğimizdir. Sökülen klimalarınızın söküm esnasında oluşabilecek gaz eksilmesi durumunda ise klimanızın marka modeli ne olursa olsun klima gazınızın tedarikini şirketimizde mevcuttur. Seka Teknik Servisi arayarak klimanızın BTU’sunu yetkili arkadaşlara bildirerek montaj işlemleriniz için fiyatlandırmayı anında öğrenebilirsiniz. Bu sayede montaj sonrası yüksek hesaplardan da kaçınmış olursunuz.

klima gaz dolum servisi

Klima Sökümü

Şirketimiz Seka Teknik Servis klimalarınızın sökümü ile ilgili verdiği hizmette profesyonel ekibi ile klimanızın söküm esnasında titizlik ve hassasiyetimiz en önemli önceliğimizdir. Klima sökümü ile gerçekleşen gaz eksilme durumu sıfıra indirgenmiş olmaktadır. Bu sayede ekstra gaz ücreti karşınıza çıkmamış durumdadır. Şayet sökümden önce klimanızın gazı eksilmiş ise ki bu söküm öncesinde klimanız gazı kontrol edilir eksik gaz var ise ekstra ücret talep edilmektedir. Siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti için çalışmalarımızı sizlere en düşük fiyatlandırmayı sunmak için elimizden geldiğince kaliteli hizmet yanında uygun fiyatlandırmaya sizlere sunmaktayız. Bizlerden memnun kalmanız adına her türlü klimanız için yerinde klima servisi hizmeti vermekteyiz. Klima söküm ve klima montaj hizmeti için Seka Teknik Servisi arayarak profesyonel hizmetin keyfini sürebilirsiniz.

Klima Demontaj

Klima servisi hizmetimizde kendine yer edinmiş klima demontaj hizmetimi bir yerden sökülen klimanızın başka bir yere montaj adıdır klima demontaj hizmetimiz. Klima servisi hizmeti veren şirketimiz Seka Teknik Servis klimanızın söküm ve montaj işlemlerinizi istekleriniz doğrultusunda ev ve ofisinizin her bir köşesine uygun görüldüğü sürece gerçekleştirebiliriz. Klima servisimiz klima demontaj hizmetinin yanında klimalarınızın bakım, onarım ve tamir işlemlerini uygun fiyatlandırma ile tek seferde gerçekleştirmekteyiz. Sizlerde sıcak aylarında bakım, onarım ve tamir gören cihazınızın keyfini sıkıntısız bir şekilde geçirebilirsiniz. Her marka model klimanızın demontajını gerçekleştirebiliriz ve gerekli bakım onarım hizmetini de sizlere sunabiliriz. Profesyonel ekibimiz klima adına her türlü hizmeti gerçekleştirmektedir. Klima demontaj adına sormak istediğiniz her ne olursa olsun bizleri arayabilirsiniz.

İstanbul Klima Servisi

Klima Ustası

Profesyonel klima ustalarımız klima servisi, klima bakımı, klima onarım ve klima tamiri adı altında klima söküm, klima montaj ve klima demontaj hizmetini sizlere birin kalite takım hırdavat malzemeleri ile uygun fiyata gerçekleştirmekteyiz. Seka Teknik Servis ailesi olarak klimanın yanında kombi servisi ve beyaz eşya servisi hizmetini de sunmaktayız. Seka Teknik Servis ustalarımızın klimalarınıza gösterdiği hassasiyeti sizlerde gözlerinizle yerinizde göreceksiniz. Klima servis ustalarımız klimanızın arızasını kısa sürede tespit ederek uygun tamir yöntemini gerçekleştirmektedir. Bu sizler adına kısa zamanda hızlı işlemden dolayı zamandan kar ettirmektedir. Klima servisi hizmeti adında klima ustalarımız sizlerin memnuniyeti için klimalarınızın arızasını geçici değil kalıcı çözümler üreterek gerçekleştirmektedir. Profesyonel klima servisi hizmetimiz için bizi arayabilirsiniz klima ustalarımız sizlerin hizmetindedir.

klima onarım servisi

Klima Teknik Bakımı

Klima servisi hizmeti veren şirketimiz Seka Teknik Servis klimalarınızın teknik bakımlarını her zaman ki gibi titiz ve hassasiyetle gerçekleştirmektedir. Klimalarınızın çalışması siz her ne kadar cazip etse de klimanızın teknik bakımını minimum altı ayda bir yapılması önemle arz olunur. Klima servisi klima teknik bakımını yerinde sizlerin huzurunda yapılarak değişen iç aksam veya dış aksamlarının çıkan parçaları sizlere verilerek sizlerin huzurunda sıfır parçalar ambalajından açılarak uygulanmaktadır. Klima teknik bakımını yaptırmaz iseniz küçük görülen yada hiç bilinmeyen ufak arızalar zamanı geldiğinde yüklü klima teknik faturaları ile cebinizi yakmaktadır. Bu sebeptendir ki klima teknik bakımlarınızı zamanında yaptırmanız sizin yararınıza olacaktır. Önceden yapılan müdahale ileride büyük ölçekli masrafların önüne geçmektedir.

Klima Bakım Servisi

Klima servisi hizmetimiz içerisinde klima bakım servisimiz olduğu gibi klima bakım servis hizmetini de her zamanki gibi minimum altı ayda bir yaptırmanızı size her fırsatta öneririz. Seka Teknik Servis bünyesinde çalışan klima ustalarımız klimanızın minimum altı aylık bakımlarını gerçekleştirerek bakım ile ilgili sorunlarınızı her türlü çözmektedir. Klima bakım servisimizin den yararlanmak için Seka Teknik Servisi arayabilir ve en kısa zamana randevu talep edebilirsiniz. Klima bakım fiyatlarımızı sizlere en iyi hizmeti verebilmek adına uygun fiyatlandırma ile yapmaktayız. Bizleri arayarak klima servisi adı altında klima bakım servisi, klima teknik servisi ve klima tamir servisi hizmetlerimi ile ilgili ortalama fiyatlandırmamızı öğrenebilirsiniz. Seka Teknik Servis olarak klima adına her marka model klimanızın tüm işlemlerinizde sizlerin hizmetinizdeyiz.

Klima Tamir Servisi

Klima servisimiz klima tamir servisi hizmetini de klimalarınızın iç ve dış ünitelerindeki arızları tespit ederek uygun müdahaleyi gerçekleştirmektedir. Klimalarınızın kullanımına bağlı olarak arıza gösterebilir bu arızlarında tam isabetli tespiti klimanızın fazladan çıkan ücretlerden korumaya yöneliktir. Şirketimiz Seka Teknik Servis klimanızın arızalı aksamını klima tamir servisi hizmeti adı altında her türlü marka model klimanızın tamirini uygun ve birinci kalite ürünler ile değiştirerek çözüm bulur ya da olabiliyorsa tamiri uygun fiyata profesyonel kadrosuyla tamirini sizleri mağdur etmemek üzere gerçekleştirmekteyiz. Klima tamir servisimizden yararlanmak ve kaliteli hizmetin keyfini çıkarmak için Seka Teknik Servis’i arayarak sizlere uygun gün ve tarihte randevunuzu talep edebilirsiniz. Fiyatlandırmamız ortalama fiyatlar üzerinden gerçekleştirsek te uzman kadromuzun incelemesi sonucunda çıkan fiyatlandırma geçerliliğini korumaktadır.

periyodik klima bakımı

Periyodik Klima Bakımı

Her zaman ki gibi üzerine basarak iletmiş olduğumuz periyodik bakım klimanızın ileriye dönük servisi klima için önemlidir. Klima servis hizmetlerimizi tek bir kereye mahsus düşünmek yerine bunu periyodik klima bakım hizmeti ile gerçekleştirebilirsiniz. İsterseniz biz sizin yerinize klimalarınızın periyodik bakımlarını takip edebilir size zamanı geldiğinde hatırlatma yapabiliriz. Periyodik klima bakımı için bizlere bu konuda taleplerinizi iletebilir sizlere verilen müşteri numarası ile istediğiniz zaman sizlerde periyodik klima bakımını takip edebilirsiniz. Şirketimiz Seka Teknik Servis sağlığınız için periyodik klima bakımını şiddetle tavsiye etmektedir. Bakımı yapılan klimaların ilaçlı kimyasal maddelerle temizlenmesi klimanızın bakterilerden arınmasını sağlayacaktır. Kullandığımız kimyasal maddeler hiç bir şekilde klimanıza zarar vermez aksine klimalarınız için üretilmiş temizlik ürünleridir.

Bizi Haritada Bulun

Seka Servis

Her Zaman Birince Kalite Parça ve Kalite Hizmet Anlayışımız İle Seka Servis.

http://www.sekaservis.com/
info@sekaservis.com

İletişim Bilgilerimiz

Seka Teknik Servis

Adres: Zafer Mahallesi Yıldırım Beyazıt Cd. No:18 Bahçelievler/İstanbul

Tel: +90 212 551 74 38

GSM: +90 531 951 83 74

E-Posta: info@sekaservis.com