Yandex.Metrika
Teknik Servis

Kombi Demontaj

Kombi sökümü oldukça zahmetli ve kombi alanında en az yapılan çalışmalar arasında yer almaktadır. İnsanlar oturdukları evlerine kombi sistemine döşendikten sonra kombi demontaj yapmaları için geçerli sebepleri genellikle taşınma ya da kombinin artık tamir olmayacak kadar bozulması gibi durumlardır. Böyle bir durum ile karşılaşıldığı zaman profesyonel ekip evinize gelir ve Kombi Demontaj işlemlerinizi gerçekleştirir. İşlemler gerçekleştirildikten öncelikle gaz vanası kesinlikle kapatılmalıdır ardından elektrikle çalışan bir makine olduğundan dolayı kombi şalteri kesinlikle kapatılmalıdır. Bu işlemler tamamlandı ise ardından boruların doğru bir şekilde çıkarılması ve içerisindeki suyun doğru bir şekilde boşaltılması gerekmektedir. Tüm bu işlemleri basitçe yaptırabilmek istiyorsanız profesyonel bir firmayla çalışacak hiçbir zahmete katlanmadan bu durumdan kurtulabilirsiniz.

Sökülme işleme eğer taşınmadan dolayı gerçekleştirilecekse kombin farklı bir evde yada işyerinde tekrar kullanılacağı anlamına gelir. Kombi tekrar kullanılacağı için profesyonel bir şekilde sökülmesi daha önemlidir çünkü kombi demontaj profesyonel yapılmazsa elektrik aksamında bir problem ortaya çıkabilir ve kombiyi tamamen çalışmaz hale gelebilir. Bu önemli problemler karşılaşmak istemiyorsanız eğer profesyonel bir ekipten Kombi Demontaj yardım talebinde bulunmanız işinize yarayacaktır. Bazı özel servisler kombi montaj demontaj gibi işlemlerin tamamını gerçekleştirdikten sonra kombinin garanti kapsamına doldurmuş olsa bile size özel servis garantisi sunmaktadırlar. Bu özel servis garantileri sayesinde herhangi bir problem ortaya çıkarsa firma ücretsiz tekrar tamir etme sorumluluğunu üzerine alır.

Bu standartlar da hizmet veren kombi firmaları kurumsala yakın ya da bulunduğu şehrin önemli kombi firmalarından bir tanesinin temsilcisi olan firmalardır. Çalışma yaptırırken bu tarz firmalarla beraber iş yapmanızı kesinlikle tavsiye ederiz. Özellikle kombi bozulmalarının en çok yaşandığı kombi demontaj işlemlerinde özel servis garantisi sunan firmalarla iş yaparsanız herhangi bir mağduriyet yaşanmasının tamamen önüne geçmiş olursunuz. Kombi Demontaj işlemleri oldukça zor ve çok meşakkatli işlemlerdir. Bu sebeplerden ötürü profesyoneller tarafından gerçekleştirilmeli aksi takdirde bozulma, kombinin arıza yapması ya da sürekli arıza yapan hale getirilmesi gibi durumlarla karşılaşmak zorunda kalırsınız.

Bizi Haritada Bulun

Seka Servis

Her Zaman Birince Kalite Parça ve Kalite Hizmet Anlayışımız İle Seka Servis.

http://www.sekaservis.com/
info@sekaservis.com

İletişim Bilgilerimiz

Seka Teknik Servis

Adres: Zafer Mahallesi Yıldırım Beyazıt Cd. No:18 Bahçelievler/İstanbul

Tel: +90 212 551 74 38

GSM: +90 531 951 83 74

E-Posta: info@sekaservis.com