Yandex.Metrika counter
facebook twitter Google Plus youtube rss
duyuruDuyuru
| İstanbul Tüm Hizmet Bölgelerimiz : Arnavutköy, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kağıthane, Küçükçekmece, Sarıyer, Sultangazi, Şişli, Zeytinburnu | | Tüm Hizmet Verdiğimiz Markalar : AEG, Airfel, Akai, Alarko, Altus, Amana, Amcor, Arçelik, Ariston, Auer, Aura, Baxi, Baymak, Beko, Bosch, Cartel, Daikin, Daylux, Demirdöküm, Diamond Electric, ECA, Electra, Electrolux, Esco, Ferroli, Fuji Electric, Fujitsu, Funai, Galanz, General Electric, Goodman, Haier, High Life, Hyundai, Lg, Mcquay, Midea, Mitsubishi Electric, Orcool, Oreon, Panasonic, Profilo, Regal, Rubenis, Samsung, Sanyo, Seg, Seikon, Sharp, Siemens, Sigma, Sunny, Toshiba, Tronic, Vaillant, Viessmann, Zen, Zibro, York, Indesit, Westinghouse, Airwell, Vestel |
Seka Teknik Servis
İstanbul Hava Durumu
Sıcaklık : 28.4
Nem : 51
Önemli Bilgiler

Klima Servisi

Yaz aylarında sürekli aktif olarak kullandığımız klimalarımız bu kadar yoğun çalışmanın ardından ister istemez bakıma ihtiyaç duyar. Bu nedenden ötürü klimalarımızın vakti geçmeden bakım ve onarım gibi klima servisi hizmetinden bir an önce faydalanmanız gerekmektedir. Seka Servis ailesi olarak şirketimiz klimalarınızın bakım, onarım ve tamir gibi klima servisi hizmetlerinde siz değerli müşterilerimizin her daim yanındadır. Şirketimizi arayarak size uygun günde bizlere klima servis hizmet rezervasyonunuzu yaptırabilir. İsterseniz şirketimizin periyodik bakım hizmet takip sistemimize kaydolabilirsiniz. Siz unutsanız dahi şirketimiz klimalarınızın servis sürelerini sizlerin yerine takip edebilir ve sizden onay alındıktan sonra yerine hizmetimizi gerçekleştirebiliriz. Seka Servis olarak klima servisi, klima bakımı, klima onarımı ve her türlü marka model klima yedek parça tedariki için bize ulaşabilirsiniz.

Kombi Servisi

Kombilerimiz evimizin sıcak ortamlara kavuşmasını sağlayan doğal gaz ile çalışan yeni tip ısınma sistemleridir. Kış aylarında aralıksız çalışan kombimizin doğal olarak yıpranması normaldir. Bu da demek oluyor ki kombinizin özel servisler tarafından bakıma ihtiyaç duyması anlamına gelir. Şirketimiz Seka Servis kombi servisi, kombi bakımı ve kombi tamiri konusunda tecrübeli ve profesyoneldir. Tüm İstanbul bölgesinde yerinde hizmetimiz mevcuttur. Bizleri arayarak kombinizin gerekli bakımlarını yaptırmak için rezervasyon talep edebilirsiniz. Ekibimiz bakım, onarım ve tamir gibi işlemlerini olabildiğince evinizde gerçekleştirir. Ortalama bir saat gibi sürede arızalarınız sorunları çözülür ve size teslim edilir. Her türlü kombi marka ve modellerin arıza, bakım ve onarım işlemlerini yaptığımızda unutmayın.

Beyaz Eşya Servisi

Evlerimizin vazgeçilmez dörtlü olarak bildiğimiz Buzdolabı, Çamaşır Makinesi, Bulaşık Makinesi ve Fırın bu gibi beyaz eşya ürünlerimiz her daim durmaksızın yaz kış demeden çalışmaktadır. Bu yoğun çalışma sonucu cihazlarımız beyaz eşya servisi hizmetine yeri geldiğinde ihtiyaç duymaktadır. Beyaz eşya ürünlerinin çok uzun süre çalışması için her ne kadar bu adaptede üretilse de yeri geldiğinde beyaz eşya ürünlerimiz bakım, onarım ve tamir gibi beyaz eşya servisi hizmetini istemektedir. Seka Servis ailesi olarak tüm müşterilerimize bakım, onarım ve tamir gibi beyaz eşya servisi hizmetlerini aksatmadan yapılmasını şiddetle önermekteyiz. Şirketimiz bu gibi durumlarda her türlü marka ve model beyaz eşya ürünlerinin bakım, onarım, tamir ve yedek parça tedarikini sağlamaktadır. Bizleri arayarak servisimiz hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Petek temizleme

Petek temizleme aslında kombi bakımın yanında yapılması şiddetle tavsiye edilen petek temizliği kombimizin performansını yüksek derece etkileyen faktörlerden biridir. Kombinizin sürekli kullandığı ayarından aldığınız ısınma performansı ile petek temizliği yapılmış ve bakımı yapılmış kombinizin verdiği performans yapılan araştırma ve tecrübelere göre etkili fark oluşturmaktadır. Kombi bakımın önemi ne kadar ise bir o kadar da petek temizliği çok önemli bir husustur. Peteklerimizin içerindeki kireç, tortu vb. atıklar belli bir süreden sonra peteğimizin içinde sıcak akımını engellemektedir. Bu durumda kombinizin fazla yakmasına ve sizlere de ağır faturaların yansımasına sebep görülmektedir. Seka Servis olarak şirketimiz kombi bakımın yanında petek temizleme hizmetini yarı yarıya fiyatlar ile yapmaktadır. Şirketimizi arayarak bu gibi kampanyalarımızdan yararlanın, bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Bize Ulaşın

Kombi Servisi

|

(Kombi) Servisi: Kombiler evimizin sıcak ortamlara kavuşmasını sağlayan ve evimizin sıcak su ihtiyacını da içinde de barındıran evimizin olmazsa olmaları arasında yer alan önemi yüksek cihazdır. Kombilerimiz kışın peteklere gönderdiği sıcak su ile odamızı, ofisimizi vb. gibi ortamlarımızı ısıtmakla görevlidir. Kombilerimiz kombi bakımı yapılması gereklidir. Kışın bizleri ısıtan yazın ise sıcak su ile bizlerin her zaman yanında olan kombilerimiz Kombi Servisi firmaları tarafından temizlik ve kombi bakımı ihtiyacı duyar özellikle petek temizliği kombimizin bakıma ihtiyaç duyduğu önemli unsurlar arasındadır. Peteklerimizde diplerinde bulunan tortular belli bir süreden sonra kombimizin performansını etkileyerek odamızın, ofisimizi vb. gibi ortamlarımızda sıcaklık eksikliği yaşatmaktadır.

Servisi Kombi

Bu sebeptendir ki kombimizin de klima da olduğu gibi altı ayda bir bakıma ihtiyacı vardır. Kombilerimizin bakımı altı ayda yapılmadığı takdir de daha fazla faturalarla da karşılaşabilir. Tabi ki her zaman önem verdiğimiz sağlığımız kombi bakımı yapılmadığı takdirde kombiler bizim için tehdit oluşturmaktadır. Kombilerimizin iç temizliği ve bakımı sağlıklı ortamlarımızın için önemlidir, bunun yanında ise petek temizliği de olmazsa olmazları arasındadır. Kombimiz kışın peteklerimiz ile kombineli çalıştığı için kombimizin bakımı yapılması Kombi Servisi yapılması kombimizin sorun oluşturan yada oluşturabilecek durumlardan bizi uzak tutar ama bunun yanında petek temizliği de yaptırmamız kombi bakımı yanında yüzde yüzlük bir bakım ortaya çıkarmış olur.

Hizmet Bölgelerimiz;


- Kombi - Servisi

Şirketimiz her türlü marka ve model kombilerinizin bakımını sizlerin gönül rahatlığıyla yapabileceğinizde hiç şüphe olmamasını temin eder. Teknik servis uzmanlarımız alanlarında tecrübe sahibimi ekibimiz ile kombi bakımı, Servisi Kombi ve petek temizliği gibi kombinizin ihtiyaç duyduğu her türlü hizmeti sizlerin sağlık bir ortam oluşturmanız için yanınızda olduğundan emin olabilirsiniz. Kombiler yazın sıcak su ile bizleri hiçbir zaman yaz kış unutmamız ve bakımımızı eksitmeden yerine getirmemiz gereken hayatımızın bir parçası haline gelmiş ısıtma sistemidir. Ailemizin huzurlu kışları sorun bir şekilde atlatmasına yardımcı olmamızı ister iseniz lütfen bize ulaşın. Bizlere her türlü sorunlarınızı anlatarak anında fiyatlandırma bilgilerini öğrenebilirsiniz. Kombi servisi, kombi bakımız ve petek temizliği gibi her türlü konuda şirketimiz Seka Servis her zaman sizin yanınızda ve hizmetinizdedir.

AEG
Daikin
Demirdöküm
ECA
Electra
Electrolux
Fujitsu
Galanz
General
Goodman
İmmergas
Airfel
Indesit
LG
Midea
Mitsubishi Electric
Panasonic
Profilo
Samsung
Sanyo
Sharp
Siemens
Airwell
Toshiba
Vaillant
Vestel
Westinghouse
York
Alarko
Arçelik
Baymak
Beko
Bosch
Buderus

Etiketler: Kombi Servisi, Servisi Kombi, Kombi Servisleri, Servisleri Kombi, Kombi Ustası, Ustası Kombi, Kombi Servis Ustası, Servis Ustası Kombi, Kombi Servis Şirketleri, Servis Şirketleri Kombi, Kombi Servis Firmaları, Servis Firmaları Kombi, Kombi Bakımı, Bakımı Kombi, Kombi Teknik Bakımı, Teknik Bakımı Kombi, Kombi Periyodik Bakımı, Periyodik Bakımı Kombi, Kombi Bakım Servisi, Bakım Servisi Kombi, Kombi Montaj, Montaj Kombi, Kombi Montajı, Montajı Kombi, Kombi Demontaj, Demontaj Kombi, Kombi Sökümü, Sökümü Kombi, Kombi Parçası, Parçası Kombi, Kombi Yedek Parçası, Yedek Parçası Kombi, Kombi Tamiri, Tamiri Kombi, Kombi Arızası, Arızası Kombi, Kombi Sökümü ve Montajı, Sökümü ve Montajı Kombi, Kombi Gazı, Gazı Kombi, Kombi Teknik Servisi, Teknik Servisi Kombi, Kombi Özel Servisi, Özel Servisi Kombi, Kombi Gaz Dolumu, Gaz Dolumu Kombi,

( 340 ) Oy


Tuğba Akkaya
Kombi deki arızayı tespit eden ustaların ellerine sağlık gösterdikleri ilgiden dolayı kendilerine teşekkür ederim.


Cemal Keleş
Siteniz gerçekten çok güzel.


Serkan Tunç
Kombi Servisinde bu kadar hızlı olacaklarını sanmıyordum gerçekten hayret kaldım teşekkürler.

Tüm Yorumlar

facebook twitter google linkedin pinterest whatsapp
Seka Teknik Servis © 2017 - Tüm Hakları Saklıdır | Yunus Emre Altay
seo