Yandex.Metrika counter
facebook twitter Google Plus youtube rss
duyuruDuyuru
| İstanbul Tüm Hizmet Bölgelerimiz : Arnavutköy, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kağıthane, Küçükçekmece, Sarıyer, Sultangazi, Şişli, Zeytinburnu | | Tüm Hizmet Verdiğimiz Markalar : AEG, Airfel, Akai, Alarko, Altus, Amana, Amcor, Arçelik, Ariston, Auer, Aura, Baxi, Baymak, Beko, Bosch, Cartel, Daikin, Daylux, Demirdöküm, Diamond Electric, ECA, Electra, Electrolux, Esco, Ferroli, Fuji Electric, Fujitsu, Funai, Galanz, General Electric, Goodman, Haier, High Life, Hyundai, Lg, Mcquay, Midea, Mitsubishi Electric, Orcool, Oreon, Panasonic, Profilo, Regal, Rubenis, Samsung, Sanyo, Seg, Seikon, Sharp, Siemens, Sigma, Sunny, Toshiba, Tronic, Vaillant, Viessmann, Zen, Zibro, York, Indesit, Westinghouse, Airwell, Vestel |
Seka Teknik Servis
İstanbul Hava Durumu
Sıcaklık : 19.9
Nem : 95
Önemli Bilgiler
Klima Servisi

Yaz aylarında sürekli aktif olarak kullandığımız klimalarımız bu kadar yoğun çalışmanın ardından ister istemez bakıma ihtiyaç duyar. Bu nedenden ötürü klimalarımızın vakti geçmeden bakım ve onarım gibi klima servisi hizmetinden bir an önce faydalanmanız gerekmektedir. Seka Servis ailesi olarak şirketimiz klimalarınızın bakım, onarım ve tamir gibi klima servisi hizmetlerinde siz değerli müşterilerimizin her daim yanındadır. Şirketimizi arayarak size uygun günde bizlere klima servis hizmet rezervasyonunuzu yaptırabilir. İsterseniz şirketimizin periyodik bakım hizmet takip sistemimize kaydolabilirsiniz. Siz unutsanız dahi şirketimiz klimalarınızın servis sürelerini sizlerin yerine takip edebilir ve sizden onay alındıktan sonra yerine hizmetimizi gerçekleştirebiliriz. Seka Servis olarak klima servisi, klima bakımı, klima onarımı ve her türlü marka model klima yedek parça tedariki için bize ulaşabilirsiniz.

Kombi Servisi

Kombilerimiz evimizin sıcak ortamlara kavuşmasını sağlayan doğal gaz ile çalışan yeni tip ısınma sistemleridir. Kış aylarında aralıksız çalışan kombimizin doğal olarak yıpranması normaldir. Bu da demek oluyor ki kombinizin özel servisler tarafından bakıma ihtiyaç duyması anlamına gelir. Şirketimiz Seka Servis kombi servisi, kombi bakımı ve kombi tamiri konusunda tecrübeli ve profesyoneldir. Tüm İstanbul bölgesinde yerinde hizmetimiz mevcuttur. Bizleri arayarak kombinizin gerekli bakımlarını yaptırmak için rezervasyon talep edebilirsiniz. Ekibimiz bakım, onarım ve tamir gibi işlemlerini olabildiğince evinizde gerçekleştirir. Ortalama bir saat gibi sürede arızalarınız sorunları çözülür ve size teslim edilir. Her türlü kombi marka ve modellerin arıza, bakım ve onarım işlemlerini yaptığımızda unutmayın.

Beyaz Eşya Servisi

Evlerimizin vazgeçilmez dörtlü olarak bildiğimiz Buzdolabı, Çamaşır Makinesi, Bulaşık Makinesi ve Fırın bu gibi beyaz eşya ürünlerimiz her daim durmaksızın yaz kış demeden çalışmaktadır. Bu yoğun çalışma sonucu cihazlarımız beyaz eşya servisi hizmetine yeri geldiğinde ihtiyaç duymaktadır. Beyaz eşya ürünlerinin çok uzun süre çalışması için her ne kadar bu adaptede üretilse de yeri geldiğinde beyaz eşya ürünlerimiz bakım, onarım ve tamir gibi beyaz eşya servisi hizmetini istemektedir. Seka Servis ailesi olarak tüm müşterilerimize bakım, onarım ve tamir gibi beyaz eşya servisi hizmetlerini aksatmadan yapılmasını şiddetle önermekteyiz. Şirketimiz bu gibi durumlarda her türlü marka ve model beyaz eşya ürünlerinin bakım, onarım, tamir ve yedek parça tedarikini sağlamaktadır. Bizleri arayarak servisimiz hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Petek temizleme

Petek temizleme aslında kombi bakımın yanında yapılması şiddetle tavsiye edilen petek temizliği kombimizin performansını yüksek derece etkileyen faktörlerden biridir. Kombinizin sürekli kullandığı ayarından aldığınız ısınma performansı ile petek temizliği yapılmış ve bakımı yapılmış kombinizin verdiği performans yapılan araştırma ve tecrübelere göre etkili fark oluşturmaktadır. Kombi bakımın önemi ne kadar ise bir o kadar da petek temizliği çok önemli bir husustur. Peteklerimizin içerindeki kireç, tortu vb. atıklar belli bir süreden sonra peteğimizin içinde sıcak akımını engellemektedir. Bu durumda kombinizin fazla yakmasına ve sizlere de ağır faturaların yansımasına sebep görülmektedir. Seka Servis olarak şirketimiz kombi bakımın yanında petek temizleme hizmetini yarı yarıya fiyatlar ile yapmaktadır. Şirketimizi arayarak bu gibi kampanyalarımızdan yararlanın, bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Bize Ulaşın

Kombi Servisi Şişli

|

(Şişli) Kombi Servisi: Mevsim değerlerin de bizlere ihtiyacımız olanı veren cihazların başında gelen ve sürekli kullanım da olarak çalışmaları ile verimin en üstün olan faydasını sunan kombiler, ısı ve ocak gibi temel ihtiyaçlara çok daha ekonomik olan çözümleri de sunabilmektedir. Farklı verim ve özellikleri olsa da temel olarak belirli bir sistem dahilinde çalışırlar ve belirli bir süresinin sonun da elbette bakımlarının yapılması gerekmektedir. Doğalgaz sistemleri ile çalışmaların da bacalarının ve iç donanımlarının bakımlarının yapılması da gerekmektedir. Kombi Servisi Şişli olarak bu bakımların da yapılması ile istenen değerlerin de elde edilmesi daha verimi yükselen kombilerin yarar sağladıkları konum maliyetleri ile düşük giderlerin de görülürken her kullanıcısını da bu kullanım değerleri ile mutlu etmektedir.

Kombi Servisi Şişli

Verim gücü yüksek olan kombilerin isteklerin de olarak arzu edilenlerin de bulunması sayesin de sizlerin de isteğin de olarak düşük giderler ile bunların da oluşması için onarım ya da bakım için servisimiz de en yetkin olan konumları ile sunulmaktadır. Sorunların en kısa süreler içinde çözümlenmesi ile çok daha yüksek olan performansları sizlerin kullanım değerlerin de oluşturulmaktadır. Arzu ettiğiniz kullanımda bulunmak ve sürekli değerin de çalışması için yapılması gereken bakımların faydasını da görerek en nitelikli olan çalışmalarımız ile bünyemiz de bunları bulabilirsiniz. Şişli Kombi Servisi bünyesin de bulunan en verimli çalışanlar ile işin uzmanı olan deneyimli kadromuz ile sizlere en iyisini vermek için çalışıyoruz. Geniş servis ağı ile bir telefon ile bizlere ulaşmanız sayesin de istediğiniz verimi her kullanım da görecek ve cihazlarınız ile uzun bir ömür içinde bunu yaşamanın yararını da elde edeceksiniz.

Hizmet Bölgelerimiz;

Kombi Servisi 19 Mayıs
Kombi Servisi Ayazağa
Kombi Servisi Bozkurt
Kombi Servisi Cumhuriyet
Kombi Servisi Duatepe
Kombi Servisi Ergenekon
Kombi Servisi Esentepe
Kombi Servisi Eskişehir
Kombi Servisi Feriköy
Kombi Servisi Fulya
Kombi Servisi Gülbahar
Kombi Servisi Halaskargazi
Kombi Servisi Halide Edip
Kombi Servisi Halil Rıfat Paşa
Kombi Servisi Harbiye
Kombi Servisi Huzur
Kombi Servisi İnönü
Kombi Servisi İzzetpaşa Çiftliği
Kombi Servisi Kaptanpaşa
Kombi Servisi Kuştepe
Kombi Servisi Mahmut Şevket Paşa
Kombi Servisi Maslak
Kombi Servisi Mecidiyeköy
Kombi Servisi Meşrutiyet
Kombi Servisi Okmeydanı
Kombi Servisi Pangaltı
Kombi Servisi Paşa
Kombi Servisi Teşvikiye
Kombi Servisi Yayla

- Şişli - Kombi Servisi

Arızların en büyük nedeni sürekli çalışan ve bakımı yapılmayan kombiler olduğu için bunları ihmal etmemek için Kombi Servisi Şişli bünyemiz de periyodik olan bakım hizmetleri sayesin de ihtiyacınız olanı da sizlere verebilmekteyiz. Bölge şubelerimiz ile ustalık içinde olan personellerimiz ile sizlerin de bu konumlar da bulunarak aradıklarını da bulması sayesinde çok daha verimi yüksek olan kullanımı içinde olması da söz konusu olabilmektedir.

AEG
Daikin
Demirdöküm
ECA
Electra
Electrolux
Fujitsu
Galanz
General
Goodman
İmmergas
Airfel
Indesit
LG
Midea
Mitsubishi Electric
Panasonic
Profilo
Samsung
Sanyo
Sharp
Siemens
Airwell
Toshiba
Vaillant
Vestel
Westinghouse
York
Alarko
Arçelik
Baymak
Beko
Bosch
Buderus

Etiketler: Şişli Kombi, Kombi Şişli, Şişli Kombi Servisi, Kombi Servisi Şişli, Şişli Kombi Servisleri, Kombi Servisleri Şişli, Şişli Kombi Ustası, Kombi Ustası Şişli, Şişli Kombi Servis Ustası, Kombi Servis Ustası Şişli, Şişli Kombi Servis Şirketleri, Kombi Servis Şirketleri Şişli, Şişli Kombi Servis Firmaları, Kombi Servis Firmaları Şişli, Şişli Kombi Bakımı, Kombi Bakımı Şişli, Şişli Kombi Teknik Bakımı, Kombi Teknik Bakımı Şişli, Şişli Kombi Periyodik Bakımı, Kombi Periyodik Bakımı Şişli, Şişli Kombi Bakım Servisi, Kombi Bakım Servisi Şişli, Şişli Kombi Montaj, Kombi Montaj Şişli, Şişli Kombi Montajı, Kombi Montajı Şişli, Şişli Kombi Demontaj, Kombi Demontaj Şişli, Şişli Kombi Sökümü, Kombi Sökümü Şişli, Şişli Kombi Parçası, Kombi Parçası Şişli, Şişli Kombi Yedek Parçası, Kombi Yedek Parçası Şişli, Şişli Kombi Tamiri, Kombi Tamiri Şişli, Şişli Kombi Arızası, Kombi Arızası Şişli, Şişli Kombi Sökümü ve Montajı, Kombi Sökümü ve Montajı Şişli, Şişli Kombi Gazı, Kombi Gazı Şişli, Şişli Kombi Teknik Servisi, Kombi Teknik Servisi Şişli, Şişli Kombi Özel Servisi, Kombi Özel Servisi Şişli, Şişli Kombi Mekanik Bakımı, Kombi Mekanik Bakımı Şişli,

( 7 ) Oy

facebook twitter google linkedin pinterest whatsapp
Seka Teknik Servis © 2017 - Tüm Hakları Saklıdır | Yunus Emre Altay
seo