Yandex.Metrika counter
facebook twitter Google Plus youtube rss
duyuruDuyuru
| İstanbul Tüm Hizmet Bölgelerimiz : Arnavutköy, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kağıthane, Küçükçekmece, Sarıyer, Sultangazi, Şişli, Zeytinburnu | | Tüm Hizmet Verdiğimiz Markalar : AEG, Airfel, Akai, Alarko, Altus, Amana, Amcor, Arçelik, Ariston, Auer, Aura, Baxi, Baymak, Beko, Bosch, Cartel, Daikin, Daylux, Demirdöküm, Diamond Electric, ECA, Electra, Electrolux, Esco, Ferroli, Fuji Electric, Fujitsu, Funai, Galanz, General Electric, Goodman, Haier, High Life, Hyundai, Lg, Mcquay, Midea, Mitsubishi Electric, Orcool, Oreon, Panasonic, Profilo, Regal, Rubenis, Samsung, Sanyo, Seg, Seikon, Sharp, Siemens, Sigma, Sunny, Toshiba, Tronic, Vaillant, Viessmann, Zen, Zibro, York, Indesit, Westinghouse, Airwell, Vestel |
Seka Teknik Servis
İstanbul Hava Durumu
Sıcaklık : 20.4
Nem : 95
Önemli Bilgiler
Klima Servisi

Yaz aylarında sürekli aktif olarak kullandığımız klimalarımız bu kadar yoğun çalışmanın ardından ister istemez bakıma ihtiyaç duyar. Bu nedenden ötürü klimalarımızın vakti geçmeden bakım ve onarım gibi klima servisi hizmetinden bir an önce faydalanmanız gerekmektedir. Seka Servis ailesi olarak şirketimiz klimalarınızın bakım, onarım ve tamir gibi klima servisi hizmetlerinde siz değerli müşterilerimizin her daim yanındadır. Şirketimizi arayarak size uygun günde bizlere klima servis hizmet rezervasyonunuzu yaptırabilir. İsterseniz şirketimizin periyodik bakım hizmet takip sistemimize kaydolabilirsiniz. Siz unutsanız dahi şirketimiz klimalarınızın servis sürelerini sizlerin yerine takip edebilir ve sizden onay alındıktan sonra yerine hizmetimizi gerçekleştirebiliriz. Seka Servis olarak klima servisi, klima bakımı, klima onarımı ve her türlü marka model klima yedek parça tedariki için bize ulaşabilirsiniz.

Kombi Servisi

Kombilerimiz evimizin sıcak ortamlara kavuşmasını sağlayan doğal gaz ile çalışan yeni tip ısınma sistemleridir. Kış aylarında aralıksız çalışan kombimizin doğal olarak yıpranması normaldir. Bu da demek oluyor ki kombinizin özel servisler tarafından bakıma ihtiyaç duyması anlamına gelir. Şirketimiz Seka Servis kombi servisi, kombi bakımı ve kombi tamiri konusunda tecrübeli ve profesyoneldir. Tüm İstanbul bölgesinde yerinde hizmetimiz mevcuttur. Bizleri arayarak kombinizin gerekli bakımlarını yaptırmak için rezervasyon talep edebilirsiniz. Ekibimiz bakım, onarım ve tamir gibi işlemlerini olabildiğince evinizde gerçekleştirir. Ortalama bir saat gibi sürede arızalarınız sorunları çözülür ve size teslim edilir. Her türlü kombi marka ve modellerin arıza, bakım ve onarım işlemlerini yaptığımızda unutmayın.

Beyaz Eşya Servisi

Evlerimizin vazgeçilmez dörtlü olarak bildiğimiz Buzdolabı, Çamaşır Makinesi, Bulaşık Makinesi ve Fırın bu gibi beyaz eşya ürünlerimiz her daim durmaksızın yaz kış demeden çalışmaktadır. Bu yoğun çalışma sonucu cihazlarımız beyaz eşya servisi hizmetine yeri geldiğinde ihtiyaç duymaktadır. Beyaz eşya ürünlerinin çok uzun süre çalışması için her ne kadar bu adaptede üretilse de yeri geldiğinde beyaz eşya ürünlerimiz bakım, onarım ve tamir gibi beyaz eşya servisi hizmetini istemektedir. Seka Servis ailesi olarak tüm müşterilerimize bakım, onarım ve tamir gibi beyaz eşya servisi hizmetlerini aksatmadan yapılmasını şiddetle önermekteyiz. Şirketimiz bu gibi durumlarda her türlü marka ve model beyaz eşya ürünlerinin bakım, onarım, tamir ve yedek parça tedarikini sağlamaktadır. Bizleri arayarak servisimiz hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Petek temizleme

Petek temizleme aslında kombi bakımın yanında yapılması şiddetle tavsiye edilen petek temizliği kombimizin performansını yüksek derece etkileyen faktörlerden biridir. Kombinizin sürekli kullandığı ayarından aldığınız ısınma performansı ile petek temizliği yapılmış ve bakımı yapılmış kombinizin verdiği performans yapılan araştırma ve tecrübelere göre etkili fark oluşturmaktadır. Kombi bakımın önemi ne kadar ise bir o kadar da petek temizliği çok önemli bir husustur. Peteklerimizin içerindeki kireç, tortu vb. atıklar belli bir süreden sonra peteğimizin içinde sıcak akımını engellemektedir. Bu durumda kombinizin fazla yakmasına ve sizlere de ağır faturaların yansımasına sebep görülmektedir. Seka Servis olarak şirketimiz kombi bakımın yanında petek temizleme hizmetini yarı yarıya fiyatlar ile yapmaktadır. Şirketimizi arayarak bu gibi kampanyalarımızdan yararlanın, bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Bize Ulaşın

Kombi Servisi Sultangazi

|

(Sultangazi) Kombi Servisi: Kaliteli olan bir kullanım sürecin de olarak istenen değerlerin de verilmesi ile bakım ve onarım da aradıklarını da bulan tüm müşterilerimiz ile daha üstün olan bir sunum değeri içinde sürekli olarak gelişim göstererek sizlere de en iyi sonuçlar içinde hizmet vermeye devam ediyoruz. Daha nitelikli olarak tüm model ve markalar da istenen sonuçları da alabilen müşterilerimiz arzu ettiklerini profesyonel olarak bizler ile bularak Kombi Servisi Sultangazi adına en iyi sonuçların da sahibi olarak yer almaktadır. Sizlerin de istediğini verecek olan tüm personellerimiz teknik ekip ve operatörlere kadar alanında en iyi verim veren işçiler olduğu için gerekli olan çalışmalar da en yetkin olarak görev alır ve sizlere yardımcı olmak için tüm nitelikleri ile sürece destek de vermektedirler.

Kombi Servisi Sultangazi

Kombilerin kullanım da yüksek verim vermesi için faturaların da bunları da düşük maliyetler olarak gören kullanıcılar için verimin yeterli olan konumu bakımların da tam olarak iç ve dış kontrolleri ile oluşmaktadır. Bunların da kullanım da verdikleri fayda ile ortaya çıkan sonuçların da tatmin edici olması çok daha üstün olan bir kullanımın da oluşmasın da kesin olarak en üstün değerlerin de sizlere ulaşmasın da fayda verecektir. Sultangazi Kombi Servisi bünyesin de son donanım işçiliklerin de bulunması ile istenen değerlerin de bu kullanım da değer kazanması sayesin de sizlerin de evlerin de ve işyerlerin de isteklerinin de yerine geldiğini görecek ve daha kapsamlı olarak bu hizmetlerin faydasını da görmeniz sağlanacaktır.

Hizmet Bölgelerimiz;

Kombi Servisi 50 Yıl
Kombi Servisi 75 Yıl
Kombi Servisi Cebeci
Kombi Servisi Cumhuriyet
Kombi Servisi Esentepe
Kombi Servisi Gazi
Kombi Servisi Habibler
Kombi Servisi İsmetpaşa
Kombi Servisi Malkoçoğlu
Kombi Servisi Sultançiftliği
Kombi Servisi Uğur Mumcu
Kombi Servisi Yayla
Kombi Servisi Yunus Emre
Kombi Servisi Zübeyde Hanım

- Sultangazi - Kombi Servisi

Farklı alanlar da aynı işlevler de en verimli olan kombilerin de bakımların da sadece en kısa olan süreçler içinde bunları da yaparak sizlerin zamanından çalmadan daha etkin bir sonuç da verebilen teknik ekiplerimiz ile bunları en son teknoloji içinde sahip olmanınız da sağlıyoruz. Kombi Servisi Sultangazi olarak gelişen süreç içinde sürekli yenilenerek sizlere en güven veren hizmetlerin de oluşmasın da kesin olarak bunların da takibini yapıyor ve profesyonelliğimizi sürekli olarak daha üstün olanı ile değiştirerek yeniliyoruz. Bir aramanız ile sizlere gerekli olanı da vererek çok daha üstün bir sunum için çalışıyoruz.

AEG
Daikin
Demirdöküm
ECA
Electra
Electrolux
Fujitsu
Galanz
General
Goodman
İmmergas
Airfel
Indesit
LG
Midea
Mitsubishi Electric
Panasonic
Profilo
Samsung
Sanyo
Sharp
Siemens
Airwell
Toshiba
Vaillant
Vestel
Westinghouse
York
Alarko
Arçelik
Baymak
Beko
Bosch
Buderus

Etiketler: Sultangazi Kombi, Kombi Sultangazi, Sultangazi Kombi Servisi, Kombi Servisi Sultangazi, Sultangazi Kombi Servisleri, Kombi Servisleri Sultangazi, Sultangazi Kombi Ustası, Kombi Ustası Sultangazi, Sultangazi Kombi Servis Ustası, Kombi Servis Ustası Sultangazi, Sultangazi Kombi Servis Şirketleri, Kombi Servis Şirketleri Sultangazi, Sultangazi Kombi Servis Firmaları, Kombi Servis Firmaları Sultangazi, Sultangazi Kombi Bakımı, Kombi Bakımı Sultangazi, Sultangazi Kombi Teknik Bakımı, Kombi Teknik Bakımı Sultangazi, Sultangazi Kombi Periyodik Bakımı, Kombi Periyodik Bakımı Sultangazi, Sultangazi Kombi Bakım Servisi, Kombi Bakım Servisi Sultangazi, Sultangazi Kombi Montaj, Kombi Montaj Sultangazi, Sultangazi Kombi Montajı, Kombi Montajı Sultangazi, Sultangazi Kombi Demontaj, Kombi Demontaj Sultangazi, Sultangazi Kombi Sökümü, Kombi Sökümü Sultangazi, Sultangazi Kombi Parçası, Kombi Parçası Sultangazi, Sultangazi Kombi Yedek Parçası, Kombi Yedek Parçası Sultangazi, Sultangazi Kombi Tamiri, Kombi Tamiri Sultangazi, Sultangazi Kombi Arızası, Kombi Arızası Sultangazi, Sultangazi Kombi Sökümü ve Montajı, Kombi Sökümü ve Montajı Sultangazi, Sultangazi Kombi Gazı, Kombi Gazı Sultangazi, Sultangazi Kombi Teknik Servisi, Kombi Teknik Servisi Sultangazi, Sultangazi Kombi Özel Servisi, Kombi Özel Servisi Sultangazi, Sultangazi Kombi Mekanik Bakımı, Kombi Mekanik Bakımı Sultangazi,

( 7 ) Oy

facebook twitter google linkedin pinterest whatsapp
Seka Teknik Servis © 2017 - Tüm Hakları Saklıdır | Yunus Emre Altay
seo