Yandex.Metrika counter
facebook twitter Google Plus youtube rss
duyuruDuyuru
| İstanbul Tüm Hizmet Bölgelerimiz : Arnavutköy, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kağıthane, Küçükçekmece, Sarıyer, Sultangazi, Şişli, Zeytinburnu | | Tüm Hizmet Verdiğimiz Markalar : AEG, Airfel, Akai, Alarko, Altus, Amana, Amcor, Arçelik, Ariston, Auer, Aura, Baxi, Baymak, Beko, Bosch, Cartel, Daikin, Daylux, Demirdöküm, Diamond Electric, ECA, Electra, Electrolux, Esco, Ferroli, Fuji Electric, Fujitsu, Funai, Galanz, General Electric, Goodman, Haier, High Life, Hyundai, Lg, Mcquay, Midea, Mitsubishi Electric, Orcool, Oreon, Panasonic, Profilo, Regal, Rubenis, Samsung, Sanyo, Seg, Seikon, Sharp, Siemens, Sigma, Sunny, Toshiba, Tronic, Vaillant, Viessmann, Zen, Zibro, York, Indesit, Westinghouse, Airwell, Vestel |
Seka Teknik Servis
İstanbul Hava Durumu
Sıcaklık : 29.6
Nem : 44
Önemli Bilgiler

Klima Servisi

Yaz aylarında sürekli aktif olarak kullandığımız klimalarımız bu kadar yoğun çalışmanın ardından ister istemez bakıma ihtiyaç duyar. Bu nedenden ötürü klimalarımızın vakti geçmeden bakım ve onarım gibi klima servisi hizmetinden bir an önce faydalanmanız gerekmektedir. Seka Servis ailesi olarak şirketimiz klimalarınızın bakım, onarım ve tamir gibi klima servisi hizmetlerinde siz değerli müşterilerimizin her daim yanındadır. Şirketimizi arayarak size uygun günde bizlere klima servis hizmet rezervasyonunuzu yaptırabilir. İsterseniz şirketimizin periyodik bakım hizmet takip sistemimize kaydolabilirsiniz. Siz unutsanız dahi şirketimiz klimalarınızın servis sürelerini sizlerin yerine takip edebilir ve sizden onay alındıktan sonra yerine hizmetimizi gerçekleştirebiliriz. Seka Servis olarak klima servisi, klima bakımı, klima onarımı ve her türlü marka model klima yedek parça tedariki için bize ulaşabilirsiniz.

Kombi Servisi

Kombilerimiz evimizin sıcak ortamlara kavuşmasını sağlayan doğal gaz ile çalışan yeni tip ısınma sistemleridir. Kış aylarında aralıksız çalışan kombimizin doğal olarak yıpranması normaldir. Bu da demek oluyor ki kombinizin özel servisler tarafından bakıma ihtiyaç duyması anlamına gelir. Şirketimiz Seka Servis kombi servisi, kombi bakımı ve kombi tamiri konusunda tecrübeli ve profesyoneldir. Tüm İstanbul bölgesinde yerinde hizmetimiz mevcuttur. Bizleri arayarak kombinizin gerekli bakımlarını yaptırmak için rezervasyon talep edebilirsiniz. Ekibimiz bakım, onarım ve tamir gibi işlemlerini olabildiğince evinizde gerçekleştirir. Ortalama bir saat gibi sürede arızalarınız sorunları çözülür ve size teslim edilir. Her türlü kombi marka ve modellerin arıza, bakım ve onarım işlemlerini yaptığımızda unutmayın.

Beyaz Eşya Servisi

Evlerimizin vazgeçilmez dörtlü olarak bildiğimiz Buzdolabı, Çamaşır Makinesi, Bulaşık Makinesi ve Fırın bu gibi beyaz eşya ürünlerimiz her daim durmaksızın yaz kış demeden çalışmaktadır. Bu yoğun çalışma sonucu cihazlarımız beyaz eşya servisi hizmetine yeri geldiğinde ihtiyaç duymaktadır. Beyaz eşya ürünlerinin çok uzun süre çalışması için her ne kadar bu adaptede üretilse de yeri geldiğinde beyaz eşya ürünlerimiz bakım, onarım ve tamir gibi beyaz eşya servisi hizmetini istemektedir. Seka Servis ailesi olarak tüm müşterilerimize bakım, onarım ve tamir gibi beyaz eşya servisi hizmetlerini aksatmadan yapılmasını şiddetle önermekteyiz. Şirketimiz bu gibi durumlarda her türlü marka ve model beyaz eşya ürünlerinin bakım, onarım, tamir ve yedek parça tedarikini sağlamaktadır. Bizleri arayarak servisimiz hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Petek temizleme

Petek temizleme aslında kombi bakımın yanında yapılması şiddetle tavsiye edilen petek temizliği kombimizin performansını yüksek derece etkileyen faktörlerden biridir. Kombinizin sürekli kullandığı ayarından aldığınız ısınma performansı ile petek temizliği yapılmış ve bakımı yapılmış kombinizin verdiği performans yapılan araştırma ve tecrübelere göre etkili fark oluşturmaktadır. Kombi bakımın önemi ne kadar ise bir o kadar da petek temizliği çok önemli bir husustur. Peteklerimizin içerindeki kireç, tortu vb. atıklar belli bir süreden sonra peteğimizin içinde sıcak akımını engellemektedir. Bu durumda kombinizin fazla yakmasına ve sizlere de ağır faturaların yansımasına sebep görülmektedir. Seka Servis olarak şirketimiz kombi bakımın yanında petek temizleme hizmetini yarı yarıya fiyatlar ile yapmaktadır. Şirketimizi arayarak bu gibi kampanyalarımızdan yararlanın, bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Bize Ulaşın

Küçükçekmece Beyaz Eşya Servisi

|

(Küçükçekmece) Beyaz Eşya Servisi: Evimizde olmazsa olmaz eşyalarımız içerisin de yer alan Beyaz eşyalar hayatımız da büyük bir ölçek de bizlere kolaylıklar sergilemektedir. Özellikle çamaşır makinesi bu alan da hayatımızda büyük bir zaman kaybını korumuş ve bizlere yardımcı olan en iyi beyaz eşyalar arasındadır. Fakat zaman içerisin de çamaşırların daha temiz yıkanmasının yok olduğu görülmekte ve özellikle de kireçli su ile beraberinde de bu anlam da makinalarımızın bozulması da oldukça kısa süre de yer almaktadır. Bu teknoloji bu kadar ilerlemiş bir haldeyken fakat suların kireçlenmesi ve birçok olumsuz etkenler de bu şekilde ilerleyiş sergilemiştir ve bu anlamda da beyaz eşyaların ömrünü kısaltmaktadır. Sizler de artık bu tarz sorunlarınız da çamaşır makinanızı ilk gün ki kullanım alanına taşıyabilecek bu tarz sorunlarınızı da Küçükçekmece Beyaz Eşya Servisi sayesin de kısa süre içerisin de yok edebileceksiniz.

Beyaz Eşya Servisi Küçükçekmece

Bu çalışmalar ile birlikte de artık sizler de daha kısa süre içerisin de çamaşır makinalarınızın bakım ve onarımlarını gerçekleştirebilecek aynı zamanda da sizler de montaj işlemlerinizde de Küçükçekmece Beyaz Eşya Servisi aracılığı ile bu tarz çalışmalarınızdan da yararlanabileceksiniz. Makinalarınızı en uzun ömürlü hale getirmek adına yapacak olduğumuz bakım ve onarım çalışmaları sayesin de ilk alındığı gün gibi sağlam olacak ve daha dayanıklı bir şekilde kullanım alanlarını oluşturabilecektir.

Hizmet Bölgelerimiz;

Atakent Beyaz Eşya Servisi
Atatürk Beyaz Eşya Servisi
Beşyol Beyaz Eşya Servisi
Cennet Beyaz Eşya Servisi
Cumhuriyet Beyaz Eşya Servisi
Fatih Beyaz Eşya Servisi
Fevzi Çakmak Beyaz Eşya Servisi
Gültepe Beyaz Eşya Servisi
Halkalı Beyaz Eşya Servisi
İnönü Beyaz Eşya Servisi
İstasyon Beyaz Eşya Servisi
Kanarya Beyaz Eşya Servisi
Kartaltepe Beyaz Eşya Servisi
Kemalpaşa Beyaz Eşya Servisi
Mehmet Akif Beyaz Eşya Servisi
Sefaköy Beyaz Eşya Servisi
Söğütlüçeşme Beyaz Eşya Servisi
Sultanmurat Beyaz Eşya Servisi
Tevfikbey Beyaz Eşya Servisi
Yarımburgaz Beyaz Eşya Servisi
Yeni Beyaz Eşya Servisi
Yeşilova Beyaz Eşya Servisi

- Küçükçekmece - Beyaz Eşya Servisi

Sizlerde firmamız içerisin de yer alan bu birçok çalışmalardan yararlanabileceksiniz ve kendinize bu alanda da en ideal şekilde başarılı bir çalışmayı ele alabilecek kendinize bu anlamda da oldukça ideal bir şekilde yapılandırmalar yapabileceksiniz. Tüm bu çalışmalar ile birlikte de Beyaz Eşya Servisi Küçükçekmece sayesin de daha dayanıklı ev aletlerinize ulaşmış olacaksınız. Beyaz eşyalarınızın ömrünü uzatarak uzun yıllar boyunca da bu kullanım alanlarını oluşturabilecek daha lüx yaşam tarzınızı da en iyi hale getirmiş olabileceksiniz. En kalifiyeli personellerimiz ile birlikte ortalığı kırıp dökmeden daha titiz bir şekilde yerinde tespitlerimiz ile beraberinde de bu alanda ki başarılı çalışmalarımızdan yararlanabileceksiniz. Kullanım alanlarınızı en ideal konuma taşıyarak daha uzun ömürlü beyaz eşyalarınıza kavuşacak olası tüm sorularınızı da kısa süre içerisinde de çözüme kavuşturmuş olacaksınız.

AEG
Daikin
Demirdöküm
ECA
Electra
Electrolux
Fujitsu
Galanz
General
Goodman
İmmergas
Airfel
Indesit
LG
Midea
Mitsubishi Electric
Panasonic
Profilo
Samsung
Sanyo
Sharp
Siemens
Airwell
Toshiba
Vaillant
Vestel
Westinghouse
York
Alarko
Arçelik
Baymak
Beko
Bosch
Buderus

Etiketler: Küçükçekmece Beyaz Eşya, Beyaz Eşya Küçükçekmece, Küçükçekmece Beyaz Eşya Servisi, Beyaz Eşya Servisi Küçükçekmece, Küçükçekmece Beyaz Eşya Servisleri, Beyaz Eşya Servisleri Küçükçekmece, Küçükçekmece Beyaz Eşya Ustası, Beyaz Eşya Ustası Küçükçekmece, Küçükçekmece Beyaz Eşya Servis Ustası, Beyaz Eşya Servis Ustası Küçükçekmece, Küçükçekmece Beyaz Eşya Servis Şirketleri, Beyaz Eşya Servis Şirketleri Küçükçekmece, Küçükçekmece Beyaz Eşya Servis Firmaları, Beyaz Eşya Servis Firmaları Küçükçekmece, Küçükçekmece Beyaz Eşya Bakımı, Beyaz Eşya Bakımı Küçükçekmece, Küçükçekmece Beyaz Eşya Teknik Bakımı, Beyaz Eşya Teknik Bakımı Küçükçekmece, Küçükçekmece Beyaz Eşya Periyodik Bakımı, Beyaz Eşya Periyodik Bakımı Küçükçekmece, Küçükçekmece Beyaz Eşya Bakım Servisi, Beyaz Eşya Bakım Servisi Küçükçekmece, Küçükçekmece Beyaz Eşya Montaj, Beyaz Eşya Montaj Küçükçekmece, Küçükçekmece Beyaz Eşya Montajı, Beyaz Eşya Montajı Küçükçekmece, Küçükçekmece Beyaz Eşya Demontaj, Beyaz Eşya Demontaj Küçükçekmece, Küçükçekmece Beyaz Eşya Sökümü, Beyaz Eşya Sökümü Küçükçekmece, Küçükçekmece Beyaz Eşya Parçası, Beyaz Eşya Parçası Küçükçekmece, Küçükçekmece Beyaz Eşya Yedek Parçası, Beyaz Eşya Yedek Parçası Küçükçekmece, Küçükçekmece Beyaz Eşya Tamiri, Beyaz Eşya Tamiri Küçükçekmece, Küçükçekmece Beyaz Eşya Arızası, Beyaz Eşya Arızası Küçükçekmece, Küçükçekmece Beyaz Eşya Sökümü ve Montajı, Beyaz Eşya Sökümü ve Montajı Küçükçekmece, Küçükçekmece Beyaz Eşya Gazı, Beyaz Eşya Gazı Küçükçekmece, Küçükçekmece Beyaz Eşya Teknik Servisi, Beyaz Eşya Teknik Servisi Küçükçekmece, Küçükçekmece Beyaz Eşya Özel Servisi, Beyaz Eşya Özel Servisi Küçükçekmece, Küçükçekmece Beyaz Eşya Gaz Dolumu, Beyaz Eşya Gaz Dolumu Küçükçekmece,

( 7 ) Oy

facebook twitter google linkedin pinterest whatsapp
Seka Teknik Servis © 2017 - Tüm Hakları Saklıdır | Yunus Emre Altay
seo