Yandex.Metrika
Teknik Servis

Petek Temizleme Şirketleri

Petek Temizleme Şirketleri : Kombi ile ısınan evlerde zaman içerisinde amortismana bağlı aksaklıklar ortaya çıkabilir. Kombide tıkanma ya da peteklerde tıkanma problemi ile karşılaştığınız zaman, petek temizleme şirketleri aranarak profesyonel destek alabilirsiniz. Petekleri temizlemek için gelen profesyonel personel özel bir araç vasıtasıyla petek temizliğini gerçekleştirmektedir. Temizlik yapılırken ilk olarak temiz su ile beraber petek içindeki kirli su yıkanır ve dışarıya boşaltılır. Ardından Petek Temizleme Şirketleri bünyesinde bulunan özel makineler yardımıyla tekrar saf su doldurulurken beraberinde kimyasal madde ile beraber koruyuculuk da peteklere eklenir. Bugün ortalama olarak 150 lira ile 200 lira arasında petek temizleme yaptırabilirsiniz. Üstelik kalıcı hale geldiğinden ötürü rahatlıkla kombinizi kış mevsiminde çalıştırma ve tam randımanlı performans alma şansınız da bulunur.

petek temizleme şirketleri

Borular içerisinde zaman içerisinde kir, pas ve kireç gibi maddelerin birikmesinden ötürü petek performansları düşer. Petek performanslarının düşüp düşmediğini anlamak için kombiye en uzak olan peteğe gidip alt kısmı ile üst kısmına ısı için kontrol edin. Eğer ısı farkı bulunuyorsa peteklerde bakım zamanının geldiğini çok rahat bir şekilde anlayabilirsiniz. Petek Temizleme Şirketleri tam bu esnada aranarak yardım talebinde bulunabilir. Almış olduğunuz profesyonel destek içerisinde petekleriniz uzmanların kontrolünde temizlenir ve uzun süre tam performansı çalışma sağlanır. Petek temizleme şirketleri makinaları sayesinde petek temizliği gerçekleştirdiği için herhangi bir kırma ya da dökme gibi durumlara gerek kalmaz.

Son dönemlerde yeni teknoloji kullanan petek temizleme şirketleri kullanıcılarının evinde inşaat pisliği oluşturmadan rahatlıkla petek temizliği gerçekleştirebiliyorlar. Aynı zamanda petek temizlerken içerisine özel kimyevi bir madde ekledikleriniden ötürü, kireç ve kir gibi petek performansını etkileyen maddelerin birikmesi de engellenmiş oluyor. Petek performansını düşüren kir pas gibi problemlerin ortadan kaldırılması uzun süre rahatça randımanlı bir şekilde ısınmanızı sağlar. Böyle bir durumla karşılaştığınızda Petek Temizleme Şirketleri aranmalı ve profesyonellerden destek alarak tekrardan bakımı yapılmış peteklere sahip olabilirsiniz. İçerisine yerleştirecek deri özel kimyevi madde sayesinde uzun dönem herhangi bir problem çıkmadan kombi üzerinden ısınma işleminizi gerçekleştireceksiniz.

Bizi Haritada Bulun

Seka Servis

Her Zaman Birince Kalite Parça ve Kalite Hizmet Anlayışımız İle Seka Servis.

http://www.sekaservis.com/
info@sekaservis.com

İletişim Bilgilerimiz

Seka Teknik Servis

Adres: Zafer Mahallesi Yıldırım Beyazıt Cd. No:18 Bahçelievler/İstanbul

Tel: +90 212 551 74 38

GSM: +90 531 951 83 74

E-Posta: info@sekaservis.com