Yandex.Metrika counter
facebook twitter Google Plus youtube rss
duyuruDuyuru
| İstanbul Tüm Hizmet Bölgelerimiz : Arnavutköy, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kağıthane, Küçükçekmece, Sarıyer, Sultangazi, Şişli, Zeytinburnu | | Tüm Hizmet Verdiğimiz Markalar : AEG, Airfel, Akai, Alarko, Altus, Amana, Amcor, Arçelik, Ariston, Auer, Aura, Baxi, Baymak, Beko, Bosch, Cartel, Daikin, Daylux, Demirdöküm, Diamond Electric, ECA, Electra, Electrolux, Esco, Ferroli, Fuji Electric, Fujitsu, Funai, Galanz, General Electric, Goodman, Haier, High Life, Hyundai, Lg, Mcquay, Midea, Mitsubishi Electric, Orcool, Oreon, Panasonic, Profilo, Regal, Rubenis, Samsung, Sanyo, Seg, Seikon, Sharp, Siemens, Sigma, Sunny, Toshiba, Tronic, Vaillant, Viessmann, Zen, Zibro, York, Indesit, Westinghouse, Airwell, Vestel |
Seka Teknik Servis
İstanbul Hava Durumu
Sıcaklık : 24.6
Nem : 83
Önemli Bilgiler

Klima Servisi

Yaz aylarında sürekli aktif olarak kullandığımız klimalarımız bu kadar yoğun çalışmanın ardından ister istemez bakıma ihtiyaç duyar. Bu nedenden ötürü klimalarımızın vakti geçmeden bakım ve onarım gibi klima servisi hizmetinden bir an önce faydalanmanız gerekmektedir. Seka Servis ailesi olarak şirketimiz klimalarınızın bakım, onarım ve tamir gibi klima servisi hizmetlerinde siz değerli müşterilerimizin her daim yanındadır. Şirketimizi arayarak size uygun günde bizlere klima servis hizmet rezervasyonunuzu yaptırabilir. İsterseniz şirketimizin periyodik bakım hizmet takip sistemimize kaydolabilirsiniz. Siz unutsanız dahi şirketimiz klimalarınızın servis sürelerini sizlerin yerine takip edebilir ve sizden onay alındıktan sonra yerine hizmetimizi gerçekleştirebiliriz. Seka Servis olarak klima servisi, klima bakımı, klima onarımı ve her türlü marka model klima yedek parça tedariki için bize ulaşabilirsiniz.

Kombi Servisi

Kombilerimiz evimizin sıcak ortamlara kavuşmasını sağlayan doğal gaz ile çalışan yeni tip ısınma sistemleridir. Kış aylarında aralıksız çalışan kombimizin doğal olarak yıpranması normaldir. Bu da demek oluyor ki kombinizin özel servisler tarafından bakıma ihtiyaç duyması anlamına gelir. Şirketimiz Seka Servis kombi servisi, kombi bakımı ve kombi tamiri konusunda tecrübeli ve profesyoneldir. Tüm İstanbul bölgesinde yerinde hizmetimiz mevcuttur. Bizleri arayarak kombinizin gerekli bakımlarını yaptırmak için rezervasyon talep edebilirsiniz. Ekibimiz bakım, onarım ve tamir gibi işlemlerini olabildiğince evinizde gerçekleştirir. Ortalama bir saat gibi sürede arızalarınız sorunları çözülür ve size teslim edilir. Her türlü kombi marka ve modellerin arıza, bakım ve onarım işlemlerini yaptığımızda unutmayın.

Beyaz Eşya Servisi

Evlerimizin vazgeçilmez dörtlü olarak bildiğimiz Buzdolabı, Çamaşır Makinesi, Bulaşık Makinesi ve Fırın bu gibi beyaz eşya ürünlerimiz her daim durmaksızın yaz kış demeden çalışmaktadır. Bu yoğun çalışma sonucu cihazlarımız beyaz eşya servisi hizmetine yeri geldiğinde ihtiyaç duymaktadır. Beyaz eşya ürünlerinin çok uzun süre çalışması için her ne kadar bu adaptede üretilse de yeri geldiğinde beyaz eşya ürünlerimiz bakım, onarım ve tamir gibi beyaz eşya servisi hizmetini istemektedir. Seka Servis ailesi olarak tüm müşterilerimize bakım, onarım ve tamir gibi beyaz eşya servisi hizmetlerini aksatmadan yapılmasını şiddetle önermekteyiz. Şirketimiz bu gibi durumlarda her türlü marka ve model beyaz eşya ürünlerinin bakım, onarım, tamir ve yedek parça tedarikini sağlamaktadır. Bizleri arayarak servisimiz hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Petek temizleme

Petek temizleme aslında kombi bakımın yanında yapılması şiddetle tavsiye edilen petek temizliği kombimizin performansını yüksek derece etkileyen faktörlerden biridir. Kombinizin sürekli kullandığı ayarından aldığınız ısınma performansı ile petek temizliği yapılmış ve bakımı yapılmış kombinizin verdiği performans yapılan araştırma ve tecrübelere göre etkili fark oluşturmaktadır. Kombi bakımın önemi ne kadar ise bir o kadar da petek temizliği çok önemli bir husustur. Peteklerimizin içerindeki kireç, tortu vb. atıklar belli bir süreden sonra peteğimizin içinde sıcak akımını engellemektedir. Bu durumda kombinizin fazla yakmasına ve sizlere de ağır faturaların yansımasına sebep görülmektedir. Seka Servis olarak şirketimiz kombi bakımın yanında petek temizleme hizmetini yarı yarıya fiyatlar ile yapmaktadır. Şirketimizi arayarak bu gibi kampanyalarımızdan yararlanın, bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Bize Ulaşın

Petek Temizleme Sultangazi

|

(Sultangazi) Petek Temizleme: Her birey için kış mevsimi uzun bir süreç gerektiren kasvetli bir durum niteliği taşır. Bu yüzden kışın gelmesi ile birlikte pek çok birey için olması gereken tüm ısınma süreçleri içinde bu ısıtıcı sistemlerinin temin edilmesi ile birlikte bu sıkıntı ve sorunlar da ortadan kalkar. Bu bakımdan sizler için ısıtıcı kombi ve ısıtıcı kalorifer sistemleri içinde sizlere sunulan bu ısıtıcı sistemleri son derece kış şartlarının kasvetli süreçleri içinde sizlere büyük ısınma süreçleri sağlar. Bu bakımdan tüm zamanların en çok tercih edilerek kullanılan bu ısıtıcı kombi ve ısıtıcı kalorifer sistemleri ile kış mevsiminde son derece verimli tümsel olarak odaların sıcaklık dengeleri de düzelir. Bu ısıtıcı kombi ve tüm ev aletleri kapsamında firmamız çerçevesinde hizmet ve destekler bularak bu anlamda sizler içinde en verimli ustalarımız çerçevesinde ısıtıcı kombi ve kalorifer sistemleri için de en uygun imkânlar ile sizlere bu bağlamda gerekli her türlü bakım ve onarım süreçlerinde destek verilir. Sizler için gerekli olan ısıtıcı sistemleri için de Petek Temizleme Sultangazi gibi süreçler de bu firmamız kapsamında yapılır.

Petek Temizleme Sultangazi

Bu bağlamda her türlü bakım ve onarım sistemleri tüm bu profesyonel olarak sizlere destek ve hizmetler verecek olan ustalarımız çerçevesinde titizlik ile yapılarak sizler içinde gerekli öngörülen her türlü bakım ve onarım süreçleri içinde sizlere büyük imkânlar sunulur. Ayrıca bu Sultangazi Petek Temizleme süreçlerinin de gerçekleştirilmesi ile sizlere bu anlamda geçerli olan her türlü bakım onarım ve ısıtma sistemlerinizin ömrünü uzatan uygulamalarda firmamız sizlere destekler verir.

Hizmet Bölgelerimiz;

Petek Temizleme 50 Yıl
Petek Temizleme 75 Yıl
Petek Temizleme Cebeci
Petek Temizleme Cumhuriyet
Petek Temizleme Esentepe
Petek Temizleme Gazi
Petek Temizleme Habibler
Petek Temizleme İsmetpaşa
Petek Temizleme Malkoçoğlu
Petek Temizleme Sultançiftliği
Petek Temizleme Uğur Mumcu
Petek Temizleme Yayla
Petek Temizleme Yunus Emre
Petek Temizleme Zübeyde Hanım

- Sultangazi - Petek Temizleme

Firmamız kapsamında profesyonel ustalarımız çerçevesinde de tüm bu Petek Temizleme Sultangazi gibi işlemler sonucunda bu ısıtıcı tesisatları ve kireçlenme olan bölümleri açılarak daha yüksek performans ile ısınma eylemleri içinde yararlanmanıza olanak sunulur. Bu bağlamda sizler için verimli kış şartlarında ısınma durumları da buna paralel olarak artar. Tüm zamanların en çok tercih edilen bu ısıtıcı sistemleri için bakım onarım fırsatlarından yararlanmalı ve aksi takdirde ısıtıcı sistemlerde olan ömür kısalır. Hem bu sayede faturalarda da büyük bir azalma görülür.

AEG
Daikin
Demirdöküm
ECA
Electra
Electrolux
Fujitsu
Galanz
General
Goodman
İmmergas
Airfel
Indesit
LG
Midea
Mitsubishi Electric
Panasonic
Profilo
Samsung
Sanyo
Sharp
Siemens
Airwell
Toshiba
Vaillant
Vestel
Westinghouse
York
Alarko
Arçelik
Baymak
Beko
Bosch
Buderus

Etiketler: Sultangazi Petek, Petek Sultangazi, Sultangazi Petek Temizleme, Petek Temizleme Sultangazi, Sultangazi Petek Temizliği, Petek Temizliği Sultangazi, Sultangazi Evde Petek Temizleme, Evde Petek Temizleme Sultangazi, Sultangazi Evde Petek Temizliği, Evde Petek Temizliği Sultangazi, Sultangazi Petek Temizleme Kimyasalı, Petek Temizleme Kimyasalı Sultangazi, Sultangazi Petek Temizleme Makinası, Petek Temizleme Makinası Sultangazi, Sultangazi Petek Temizleme Fiyatları, Petek Temizleme Fiyatları Sultangazi, Sultangazi Petek Temizleme Fiyatı, Petek Temizleme Fiyatı Sultangazi, Sultangazi Petek Temizliği Kimyasalı, Petek Temizliği Kimyasalı Sultangazi, Sultangazi Petek Temizliği Makinası, Petek Temizliği Makinası Sultangazi, Sultangazi Petek Temizliği Fiyatları, Petek Temizliği Fiyatları Sultangazi, Sultangazi Petek Temizliği Fiyatı, Petek Temizliği Fiyatı Sultangazi, Sultangazi Doğalgaz Petek Temizleme, Doğalgaz Petek Temizleme Sultangazi, Sultangazi Doğalgaz Petek Temizliği, Doğalgaz Petek Temizliği Sultangazi, Sultangazi Petek Temizleme Ustası, Petek Temizleme Ustası Sultangazi,

( 7 ) Oy

facebook twitter google linkedin pinterest whatsapp
Seka Teknik Servis © 2017 - Tüm Hakları Saklıdır | Yunus Emre Altay
seo