Yandex.Metrika
Teknik Servis

Petek Temizleme Ustası

Kış aylarında İstanbul’da büyük bir çoğunluk artık doğalgaz kullanarak ısınma sağlıyor. Doğalgaz diğer tüm yöntemlere göre hem daha ekonomik hem daha zahmetsiz olduğu için İstanbul’da tercih eden insan sayısı her geçen gün artıyor. Doğalgaz ile ısınırken karşılaşabileceğiniz olumsuzluk petek ve borularda ortaya çıkmış olan tıkanıklık problemidir. Bu problemlerde petek temizleme ustası bulunarak rahatlıkla çözülebilir. Evinizdeki peteklerin tıkanık olup olmadığını anlamak için en uzakta bulunan petek gidilerek üst ve alt noktasını kontrol edin. Eğer üst noktası alt noktası arasında sıcaklık farkı bulunuyorsa borularda tıkanıklık vardır ve dolaşım yavaşlıyor demektir. Petek Temizleme Ustası arayarak özel makinalardan yardım alıp herhangi bir inşaat pisliği oluşturmaya gerek kalmadan temizleme işlemini yaptırabilirsiniz.

Uzun yıllar bakım yaptırılmış olan peteklerin iç kısmında mutlaka kireç ve kir maddeleri birikir. Bu maddelerin birikmesi borular içinde tıkanıklığa sebebiyet verdiği için istediğiniz kadar yüksek derecede kombiyi çalıştırın evinize ısıtamazsınız. Böyle bir durumla karşılaştığınızda en başarılı çözüm bir Petek Temizleme Ustası çağırarak kullanılan özel makinalarla temizlik yaptırmaktır. Son teknolojik cihazlar kullanılarak yapılan temizleme işlemlerinde petek temizleme ustası özel kimyasal bir madde kullanır ve bu madde sayesinde çamur kir gibi maddeler dışarı çıkarılır. Bu maddelerin dışarı çıkartılması peteklerden daha yüksek performans almanızı sağlar. Üstelik kullanılan özel kimyasal madde uzun dönem petek bakımı yaptırmanızı gerek bırakmayacak kadar koruyucu bir maddedir.

Yılda bir kez petek bakımı gerçekleştirirseniz eğer kış aylarında herhangi bir problem yaşamadan tam randımanlı ısınma şansına erişirsiniz. Yılda bir kez bakım gerçekleştirebilmek için Petek Temizleme Ustası çağırın onlar ellerinde bulunan özel makinalar ve özel kimyasal maddelerle beraber hem petekler içerisinde bulunan çamur maddesini dışarı atarlar hem de koruyuculuk özelliği kattıkları için yüksek performansta kombinizin eve ısıtmasını sağlarlar. Tıkanıklık probleminin giderilmesi için artık eski yöntemleri kullanmaya gerek kalmadı. Makinalar sayesinde petek temizleme ustası çok basit bir çalışma ile 2 saatlik bir süre zarfı içerisinde 120 metrekare bir evi rahatlıkla temizleyebiliyor.

Bizi Haritada Bulun

Seka Servis

Her Zaman Birince Kalite Parça ve Kalite Hizmet Anlayışımız İle Seka Servis.

http://www.sekaservis.com/
info@sekaservis.com

İletişim Bilgilerimiz

Seka Teknik Servis

Adres: Zafer Mahallesi Yıldırım Beyazıt Cd. No:18 Bahçelievler/İstanbul

Tel: +90 212 551 74 38

GSM: +90 531 951 83 74

E-Posta: info@sekaservis.com