Yandex.Metrika
Teknik Servis

Petek Temizliği

Evinizde ve işyerinizde bulunan peteklerin izin yeteri kadar güçlü performans göstermediğini düşünüyorsanız eğer muhtemelen çamur yada kir gibi tıkanıklık problemleri ortaya çıkmış demektir. Bunu anlamanın en basit yolu kombiye en uzak olan peteğe giderek alt ve üst kısmını kontrol etmektir. Eğer ısı farkı bulunuyorsa, peteklerin tıkandığını buradan rahatlıkla anlayabilirsiniz. Petek Temizliği gerçekleştirildiği takdirde kombiniz aynı ısı derecesinde yanmaya devam etse de eviniz çok daha sıcak olacaktır. Tıkanıklık probleminden dolayı tam randıman alamadığımızdan ne kadar yüksek derecede yakarsanız yakın istediğiniz performansı alamazsınız. Yüksek faturalar ödediğiniz halde bir türlü evinizde ağız tadıyla ısınamazsınız. Böyle durumlarda petek temizliği yaptırmak gerekmektedir.

Petek temizlenirken dikkat edilmesi gereken en önemli husus bu işi gerçekleştirecek olan özel servis elemanlarının petek temizleme yöntemidir. Mutlaka özel makinalar kullanılması gerekir. Eğer ustalar evinize gelince petekleri sökmek gibi bir iş yapmak zorunda olduklarını söylüyorlar sağ eski usul çalışıyorlar demektir. Evinizde fazlasıyla inşaat pisliği oluşabilir bu durumu kesinlikle tavsiye etmemekteyiz. Böyle can sıkıcı durumlarla karşılaşmak yerine profesyonel özellik robotlu cihazlarla Petek Temizliği gerçekleştiren firmalardan destek almanızı tavsiye ediyoruz. Petek temizliği robotlu makineler sayesinde gerçekleştirilirken öncelikle içerisindeki kirli su dışarı atılır ardından içerisinde kimyasal madde koyularak peteklerin korunması sağlanır. Özel kimyasal madde isteğe bağlı olarak peteklerin içerisinde yerleştirilmektedir. Usta eve geldiğinde size isteyip istemediğinizi sorar eğer onay verirseniz böyle bir çaba içerisine girerler.

Yılda bir kez gerçekleştirilmesi tavsiye edilen petek temizliği işleminde, peteklerden tam performans alabilmek için oldukça büyük önem teşkil eden çalışmalar yapılması gerekiyor. Özel kimyevi madde kullanılarak yapılan koruma işlemleri yapıldıktan sonra kombi tam performans ile çalışabilir ve sizler de faturaya servet ödemeden evinizde ağız tadıyla ısına bilirsiniz. Günümüzde birçok insan yanlış servis hizmetleri aldığından dolayı Petek Temizliği konusunda büyük sıkıntılar yaşamaktadırlar. Özellikle inşaat pisliği çıkartan tamirat gerçekleştiren özel servisler insanlara büyük eziyet ediyor. Profesyonel firmalar özel makinaları sayesinde herhangi bir pislik oluşturmadan rahatlıkla temizliğinizi gerçekleştirmektedir ve sadece iki saat süre almaktadır.

Bizi Haritada Bulun

Seka Servis

Her Zaman Birince Kalite Parça ve Kalite Hizmet Anlayışımız İle Seka Servis.

http://www.sekaservis.com/
info@sekaservis.com

İletişim Bilgilerimiz

Seka Teknik Servis

Adres: Zafer Mahallesi Yıldırım Beyazıt Cd. No:18 Bahçelievler/İstanbul

Tel: +90 212 551 74 38

GSM: +90 531 951 83 74

E-Posta: info@sekaservis.com