Yandex.Metrika counter
facebook twitter Google Plus youtube rss
duyuruDuyuru
| İstanbul Tüm Hizmet Bölgelerimiz : Arnavutköy, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kağıthane, Küçükçekmece, Sarıyer, Sultangazi, Şişli, Zeytinburnu | | Tüm Hizmet Verdiğimiz Markalar : AEG, Airfel, Akai, Alarko, Altus, Amana, Amcor, Arçelik, Ariston, Auer, Aura, Baxi, Baymak, Beko, Bosch, Cartel, Daikin, Daylux, Demirdöküm, Diamond Electric, ECA, Electra, Electrolux, Esco, Ferroli, Fuji Electric, Fujitsu, Funai, Galanz, General Electric, Goodman, Haier, High Life, Hyundai, Lg, Mcquay, Midea, Mitsubishi Electric, Orcool, Oreon, Panasonic, Profilo, Regal, Rubenis, Samsung, Sanyo, Seg, Seikon, Sharp, Siemens, Sigma, Sunny, Toshiba, Tronic, Vaillant, Viessmann, Zen, Zibro, York, Indesit, Westinghouse, Airwell, Vestel |
Seka Teknik Servis
İstanbul Hava Durumu
Sıcaklık : 26.6
Nem : 76
Önemli Bilgiler
Klima Servisi

Yaz aylarında sürekli aktif olarak kullandığımız klimalarımız bu kadar yoğun çalışmanın ardından ister istemez bakıma ihtiyaç duyar. Bu nedenden ötürü klimalarımızın vakti geçmeden bakım ve onarım gibi klima servisi hizmetinden bir an önce faydalanmanız gerekmektedir. Seka Servis ailesi olarak şirketimiz klimalarınızın bakım, onarım ve tamir gibi klima servisi hizmetlerinde siz değerli müşterilerimizin her daim yanındadır. Şirketimizi arayarak size uygun günde bizlere klima servis hizmet rezervasyonunuzu yaptırabilir. İsterseniz şirketimizin periyodik bakım hizmet takip sistemimize kaydolabilirsiniz. Siz unutsanız dahi şirketimiz klimalarınızın servis sürelerini sizlerin yerine takip edebilir ve sizden onay alındıktan sonra yerine hizmetimizi gerçekleştirebiliriz. Seka Servis olarak klima servisi, klima bakımı, klima onarımı ve her türlü marka model klima yedek parça tedariki için bize ulaşabilirsiniz.

Kombi Servisi

Kombilerimiz evimizin sıcak ortamlara kavuşmasını sağlayan doğal gaz ile çalışan yeni tip ısınma sistemleridir. Kış aylarında aralıksız çalışan kombimizin doğal olarak yıpranması normaldir. Bu da demek oluyor ki kombinizin özel servisler tarafından bakıma ihtiyaç duyması anlamına gelir. Şirketimiz Seka Servis kombi servisi, kombi bakımı ve kombi tamiri konusunda tecrübeli ve profesyoneldir. Tüm İstanbul bölgesinde yerinde hizmetimiz mevcuttur. Bizleri arayarak kombinizin gerekli bakımlarını yaptırmak için rezervasyon talep edebilirsiniz. Ekibimiz bakım, onarım ve tamir gibi işlemlerini olabildiğince evinizde gerçekleştirir. Ortalama bir saat gibi sürede arızalarınız sorunları çözülür ve size teslim edilir. Her türlü kombi marka ve modellerin arıza, bakım ve onarım işlemlerini yaptığımızda unutmayın.

Beyaz Eşya Servisi

Evlerimizin vazgeçilmez dörtlü olarak bildiğimiz Buzdolabı, Çamaşır Makinesi, Bulaşık Makinesi ve Fırın bu gibi beyaz eşya ürünlerimiz her daim durmaksızın yaz kış demeden çalışmaktadır. Bu yoğun çalışma sonucu cihazlarımız beyaz eşya servisi hizmetine yeri geldiğinde ihtiyaç duymaktadır. Beyaz eşya ürünlerinin çok uzun süre çalışması için her ne kadar bu adaptede üretilse de yeri geldiğinde beyaz eşya ürünlerimiz bakım, onarım ve tamir gibi beyaz eşya servisi hizmetini istemektedir. Seka Servis ailesi olarak tüm müşterilerimize bakım, onarım ve tamir gibi beyaz eşya servisi hizmetlerini aksatmadan yapılmasını şiddetle önermekteyiz. Şirketimiz bu gibi durumlarda her türlü marka ve model beyaz eşya ürünlerinin bakım, onarım, tamir ve yedek parça tedarikini sağlamaktadır. Bizleri arayarak servisimiz hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Petek temizleme

Petek temizleme aslında kombi bakımın yanında yapılması şiddetle tavsiye edilen petek temizliği kombimizin performansını yüksek derece etkileyen faktörlerden biridir. Kombinizin sürekli kullandığı ayarından aldığınız ısınma performansı ile petek temizliği yapılmış ve bakımı yapılmış kombinizin verdiği performans yapılan araştırma ve tecrübelere göre etkili fark oluşturmaktadır. Kombi bakımın önemi ne kadar ise bir o kadar da petek temizliği çok önemli bir husustur. Peteklerimizin içerindeki kireç, tortu vb. atıklar belli bir süreden sonra peteğimizin içinde sıcak akımını engellemektedir. Bu durumda kombinizin fazla yakmasına ve sizlere de ağır faturaların yansımasına sebep görülmektedir. Seka Servis olarak şirketimiz kombi bakımın yanında petek temizleme hizmetini yarı yarıya fiyatlar ile yapmaktadır. Şirketimizi arayarak bu gibi kampanyalarımızdan yararlanın, bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Bize Ulaşın

Sarıyer Beyaz Eşya

|

(Sarıyer) Beyaz Eşya: Firmamız bünyesinde çalışmalarını gerçekleşti arkadaşlarımız evlerinizde bulunan beyaz eşyalar da ortaya çıkmış olan tüm problemlerinizi çözümlerini en hızlı şekilde sağlamak için profesyonel eğitim almış bireylerden oluşmaktadırlar. Beyaz eşya her evin demirbaşı olmaktadır ve beyaz eşyalarda ortaya çıkan problemler büyük oranda insan hayatını olumsuz şekilde etkilediğinden dolayı hızlı bir şekilde müdahale edilmesi gerekmektedir. Sarıyer Beyaz Eşya ile ilgili olarak evinizde yaşamış olduğunuz problemlerin hayatınızı önemli ölçüde ektilediğini biliyoruz. Bu problemler hızlı bir şekilde tamir edilmediği takdirde karşılaşmış olduğunuz sıkıntılar günlük hayatta birçok işinizi yapabilmenizi engellemektedir. Bu nedenlerden ötürü profesyonel ekiplerce hızlı bir şekilde müdahale edilerek tamir edilmesi gerekir.

Beyaz Eşya Sarıyer

Teknoloji her alanda olduğu gibi Sarıyer Beyaz Eşya alanında da çok hızlı gelişmeler kaydettiğinden dolayı beyaz eşyalarda karşılaşmış olduğumuz problemlerin büyük bir bölümü son kullanıcı hatasına bağlı yetersizlikten ortaya çıkmaktadır. Teknolojik cihazlar artık daha narin ve daha hassas bir yapıya sahip olduğu için kullanımı esnasında çok daha dikkatli şekilde davranmak gerekmektedir. Dayanıklı beyaz eşyalar adı altında üretimi gerçekleştirilse de, birçok beyaz eşya üretilen mikroçip teknolojilerine bağlı olarak ufak hasarlarda çabuk arıza problemi yapabiliyor. Beyaz eşya teknolojisindeki bu hızlı gelişim beraberinde daha dayanıksız ürünlerin ortaya çıkmasına sebebiyet verdiği için bu alanda servis hizmeti sağlayan firmalara önemli yükümlülükler düşmektedir.

Hizmet Bölgelerimiz;

Bahçeköy Beyaz Eşya
Baltalimanı Beyaz Eşya
Büyükdere Beyaz Eşya
Cumhuriyet Beyaz Eşya
Çamlıtepe Beyaz Eşya
Çayırbaşı Beyaz Eşya
Dağevleri Beyaz Eşya
Darüşşafaka Beyaz Eşya
Demirci Beyaz Eşya
Derbent Beyaz Eşya
Emirgan Beyaz Eşya
Fatih Sultan Mehmet Beyaz Eşya
Ferahevler Beyaz Eşya
Gümüşdere Beyaz Eşya
İstinye Beyaz Eşya
Kazım Karabekir Beyaz Eşya
Kemer Beyaz Eşya
Kısırkaya Beyaz Eşya
Kilyos Beyaz Eşya
Kireçburnu Beyaz Eşya
Kocataş Beyaz Eşya
Kumköy Beyaz Eşya
Maden Beyaz Eşya
Pınar Beyaz Eşya
Poligon Beyaz Eşya
PTT Evleri Beyaz Eşya
Rumeli Feneri-Garipçe Beyaz Eşya
Reşitpaşa Beyaz Eşya
Rumeli Hisarı Beyaz Eşya
Rumeli Kavağı Beyaz Eşya
Tarabya Beyaz Eşya
Uskumruköy Beyaz Eşya
Yeni Beyaz Eşya
Yeniköy Beyaz Eşya
Zekeriyaköy Beyaz Eşya

- Sarıyer - Beyaz Eşya

Evinize büyük bir heyecanla almış olduğunuz Beyaz Eşya Sarıyer satın alırken yaşadığınız heyecanın yanı sıra kullanımı esnasında daha heyecanlı davranmanızı tavsiye ediyoruz. Kullanım heyecanı derken bahsetmek istediğimiz konu hassas aletler olduğunu ve eskiye oranla beyaz eşya üretiminin artık çok daha narin makinalar ortaya çıkardığını bilerek davranmanızdır. Alışkanlıklarınızı doğru şekilde kontrol ederseniz beyaz eşyaların kullanıma bağlı ortaya çıkarabileceği arızalar çok daha düşük olur. Sizlerde bu sayede uzun süre beyaz eşyalarınızda herhangi bir problem yaşamadan kullanabilirsiniz. Ortaya çıkan herhangi bir problem ve karşılaştığınız takdirde beyaz eşya servisimizi arayarak profesyonel arkadaşlarımızdan yardım talebinde bulunabilirsiniz. Uzman ekiplerimiz ev ya da iş yerlerinde bulunan beyaz eşyalarınıza en hızlı şekilde müdahale gerçekleştirip tamiratı tamamlayacaklardır.

AEG
Daikin
Demirdöküm
ECA
Electra
Electrolux
Fujitsu
Galanz
General
Goodman
İmmergas
Airfel
Indesit
LG
Midea
Mitsubishi Electric
Panasonic
Profilo
Samsung
Sanyo
Sharp
Siemens
Airwell
Toshiba
Vaillant
Vestel
Westinghouse
York
Alarko
Arçelik
Baymak
Beko
Bosch
Buderus

Etiketler: Sarıyer Beyaz Eşya, Beyaz Eşya Sarıyer, Sarıyer Beyaz Eşya Servisi, Beyaz Eşya Servisi Sarıyer, Sarıyer Beyaz Eşya Servisleri, Beyaz Eşya Servisleri Sarıyer, Sarıyer Beyaz Eşya Ustası, Beyaz Eşya Ustası Sarıyer, Sarıyer Beyaz Eşya Servis Ustası, Beyaz Eşya Servis Ustası Sarıyer, Sarıyer Beyaz Eşya Servis Şirketleri, Beyaz Eşya Servis Şirketleri Sarıyer, Sarıyer Beyaz Eşya Servis Firmaları, Beyaz Eşya Servis Firmaları Sarıyer, Sarıyer Beyaz Eşya Bakımı, Beyaz Eşya Bakımı Sarıyer, Sarıyer Beyaz Eşya Teknik Bakımı, Beyaz Eşya Teknik Bakımı Sarıyer, Sarıyer Beyaz Eşya Periyodik Bakımı, Beyaz Eşya Periyodik Bakımı Sarıyer, Sarıyer Beyaz Eşya Bakım Servisi, Beyaz Eşya Bakım Servisi Sarıyer, Sarıyer Beyaz Eşya Montaj, Beyaz Eşya Montaj Sarıyer, Sarıyer Beyaz Eşya Montajı, Beyaz Eşya Montajı Sarıyer, Sarıyer Beyaz Eşya Demontaj, Beyaz Eşya Demontaj Sarıyer, Sarıyer Beyaz Eşya Sökümü, Beyaz Eşya Sökümü Sarıyer, Sarıyer Beyaz Eşya Parçası, Beyaz Eşya Parçası Sarıyer, Sarıyer Beyaz Eşya Yedek Parçası, Beyaz Eşya Yedek Parçası Sarıyer, Sarıyer Beyaz Eşya Tamiri, Beyaz Eşya Tamiri Sarıyer, Sarıyer Beyaz Eşya Arızası, Beyaz Eşya Arızası Sarıyer, Sarıyer Beyaz Eşya Sökümü ve Montajı, Beyaz Eşya Sökümü ve Montajı Sarıyer, Sarıyer Beyaz Eşya Gazı, Beyaz Eşya Gazı Sarıyer, Sarıyer Beyaz Eşya Teknik Servisi, Beyaz Eşya Teknik Servisi Sarıyer, Sarıyer Beyaz Eşya Özel Servisi, Beyaz Eşya Özel Servisi Sarıyer, Sarıyer Beyaz Eşya Gaz Dolumu, Beyaz Eşya Gaz Dolumu Sarıyer,

( 7 ) Oy

facebook twitter google linkedin pinterest whatsapp
Seka Teknik Servis © 2017 - Tüm Hakları Saklıdır | Yunus Emre Altay
seo