Yandex.Metrika counter
facebook twitter Google Plus youtube rss
duyuruDuyuru
| İstanbul Tüm Hizmet Bölgelerimiz : Arnavutköy, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kağıthane, Küçükçekmece, Sarıyer, Sultangazi, Şişli, Zeytinburnu | | Tüm Hizmet Verdiğimiz Markalar : AEG, Airfel, Akai, Alarko, Altus, Amana, Amcor, Arçelik, Ariston, Auer, Aura, Baxi, Baymak, Beko, Bosch, Cartel, Daikin, Daylux, Demirdöküm, Diamond Electric, ECA, Electra, Electrolux, Esco, Ferroli, Fuji Electric, Fujitsu, Funai, Galanz, General Electric, Goodman, Haier, High Life, Hyundai, Lg, Mcquay, Midea, Mitsubishi Electric, Orcool, Oreon, Panasonic, Profilo, Regal, Rubenis, Samsung, Sanyo, Seg, Seikon, Sharp, Siemens, Sigma, Sunny, Toshiba, Tronic, Vaillant, Viessmann, Zen, Zibro, York, Indesit, Westinghouse, Airwell, Vestel |
Seka Teknik Servis
İstanbul Hava Durumu
Sıcaklık : 21.6
Nem : 79
Önemli Bilgiler

Klima Servisi

Yaz aylarında sürekli aktif olarak kullandığımız klimalarımız bu kadar yoğun çalışmanın ardından ister istemez bakıma ihtiyaç duyar. Bu nedenden ötürü klimalarımızın vakti geçmeden bakım ve onarım gibi klima servisi hizmetinden bir an önce faydalanmanız gerekmektedir. Seka Servis ailesi olarak şirketimiz klimalarınızın bakım, onarım ve tamir gibi klima servisi hizmetlerinde siz değerli müşterilerimizin her daim yanındadır. Şirketimizi arayarak size uygun günde bizlere klima servis hizmet rezervasyonunuzu yaptırabilir. İsterseniz şirketimizin periyodik bakım hizmet takip sistemimize kaydolabilirsiniz. Siz unutsanız dahi şirketimiz klimalarınızın servis sürelerini sizlerin yerine takip edebilir ve sizden onay alındıktan sonra yerine hizmetimizi gerçekleştirebiliriz. Seka Servis olarak klima servisi, klima bakımı, klima onarımı ve her türlü marka model klima yedek parça tedariki için bize ulaşabilirsiniz.

Kombi Servisi

Kombilerimiz evimizin sıcak ortamlara kavuşmasını sağlayan doğal gaz ile çalışan yeni tip ısınma sistemleridir. Kış aylarında aralıksız çalışan kombimizin doğal olarak yıpranması normaldir. Bu da demek oluyor ki kombinizin özel servisler tarafından bakıma ihtiyaç duyması anlamına gelir. Şirketimiz Seka Servis kombi servisi, kombi bakımı ve kombi tamiri konusunda tecrübeli ve profesyoneldir. Tüm İstanbul bölgesinde yerinde hizmetimiz mevcuttur. Bizleri arayarak kombinizin gerekli bakımlarını yaptırmak için rezervasyon talep edebilirsiniz. Ekibimiz bakım, onarım ve tamir gibi işlemlerini olabildiğince evinizde gerçekleştirir. Ortalama bir saat gibi sürede arızalarınız sorunları çözülür ve size teslim edilir. Her türlü kombi marka ve modellerin arıza, bakım ve onarım işlemlerini yaptığımızda unutmayın.

Beyaz Eşya Servisi

Evlerimizin vazgeçilmez dörtlü olarak bildiğimiz Buzdolabı, Çamaşır Makinesi, Bulaşık Makinesi ve Fırın bu gibi beyaz eşya ürünlerimiz her daim durmaksızın yaz kış demeden çalışmaktadır. Bu yoğun çalışma sonucu cihazlarımız beyaz eşya servisi hizmetine yeri geldiğinde ihtiyaç duymaktadır. Beyaz eşya ürünlerinin çok uzun süre çalışması için her ne kadar bu adaptede üretilse de yeri geldiğinde beyaz eşya ürünlerimiz bakım, onarım ve tamir gibi beyaz eşya servisi hizmetini istemektedir. Seka Servis ailesi olarak tüm müşterilerimize bakım, onarım ve tamir gibi beyaz eşya servisi hizmetlerini aksatmadan yapılmasını şiddetle önermekteyiz. Şirketimiz bu gibi durumlarda her türlü marka ve model beyaz eşya ürünlerinin bakım, onarım, tamir ve yedek parça tedarikini sağlamaktadır. Bizleri arayarak servisimiz hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Petek temizleme

Petek temizleme aslında kombi bakımın yanında yapılması şiddetle tavsiye edilen petek temizliği kombimizin performansını yüksek derece etkileyen faktörlerden biridir. Kombinizin sürekli kullandığı ayarından aldığınız ısınma performansı ile petek temizliği yapılmış ve bakımı yapılmış kombinizin verdiği performans yapılan araştırma ve tecrübelere göre etkili fark oluşturmaktadır. Kombi bakımın önemi ne kadar ise bir o kadar da petek temizliği çok önemli bir husustur. Peteklerimizin içerindeki kireç, tortu vb. atıklar belli bir süreden sonra peteğimizin içinde sıcak akımını engellemektedir. Bu durumda kombinizin fazla yakmasına ve sizlere de ağır faturaların yansımasına sebep görülmektedir. Seka Servis olarak şirketimiz kombi bakımın yanında petek temizleme hizmetini yarı yarıya fiyatlar ile yapmaktadır. Şirketimizi arayarak bu gibi kampanyalarımızdan yararlanın, bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Bize Ulaşın

Sarıyer Klima Servisi

|

(Sarıyer) Klima Servisi: Kaliteli olan bir klima en son model de olsa arızların yaşanmasına neden olabilmektedir ve bunların da en büyük sorunu bakım yapılmadığı için gözden kaçan arızaların da büyümesi ile ortaya çıkmaktadır. Daha gelişmiş olarak sunulan bakım ve onarım içinde Sarıyer Klima Servisi ile her türlü model ve markada uzman olan deneyimli çalışanlarımız ile ortamlarınızın havasını en nitelikli olan hallerin de düzenleyen klimalarınızı daha üstün bir kullanım içinde olmanız da sizlere destek veriyoruz.

Klima Servisi Sarıyer

Uzmanlığımızı alanın da en verimli olan teknik ekiplere ve güler yüzlü çalışması ile tüm personellerimiz adına en iyisine sahip olacak ve cihazların da bu verimi ile çok daha üstün olan bir kullanım da bulacaksınız. İstekleriniz de olan kullanım değerlerinin aksi bir durum söz konusu olduğun da bunların da bulunmasın da en etkin olan yöntem olarak sadece bizlere olan güveniniz ile en üstün olan kullanımı da bularak çok daha etkin bir süreç içinde bulunacaksınız. Sarıyer Klima Servisi olarak bünyemiz de en son model olan cihazlar ile sektör içi tüm yeniliklerin de bulunması sayesin de hemen sunum içinde olarak cihazların da istenen sunumların da bulunarak en güncel olan verileri ile bunların da eliniz de olmasın da etkili bir rol oynamaktadır.

Hizmet Bölgelerimiz;

Bahçeköy Klima Servisi
Baltalimanı Klima Servisi
Büyükdere Klima Servisi
Cumhuriyet Klima Servisi
Çamlıtepe Klima Servisi
Çayırbaşı Klima Servisi
Dağevleri Klima Servisi
Darüşşafaka Klima Servisi
Demirci Klima Servisi
Derbent Klima Servisi
Emirgan Klima Servisi
Fatih Sultan Mehmet Klima Servisi
Ferahevler Klima Servisi
Gümüşdere Klima Servisi
İstinye Klima Servisi
Kazım Karabekir Klima Servisi
Kemer Klima Servisi
Kısırkaya Klima Servisi
Kilyos Klima Servisi
Kireçburnu Klima Servisi
Kocataş Klima Servisi
Kumköy Klima Servisi
Maden Klima Servisi
Pınar Klima Servisi
Poligon Klima Servisi
PTT Evleri Klima Servisi
Rumeli Feneri-Garipçe Klima Servisi
Reşitpaşa Klima Servisi
Rumeli Hisarı Klima Servisi
Rumeli Kavağı Klima Servisi
Tarabya Klima Servisi
Uskumruköy Klima Servisi
Yeni Klima Servisi
Yeniköy Klima Servisi
Zekeriyaköy Klima Servisi

- Sarıyer - Klima Servisi

İstediğiniz kalitede onarımlarımız bakım değerlerimiz ile daha üstün olan sonuçlar elde edeceksiniz. Her marka ve model içinde olarak en gerekli olan sonuçlar ve onarım değerini de bularak en gerekli olan kullanım verim ve yüksek olan performans değerleri içinde sizlere sunulmaktadır. Klima Servisi Sarıyer kalitesin de her iş için gerekli olan değeri de vererek profesyonel olarak bu süreçten yararlanmanız da ve gerekli olan bakım için periyodik olan hizmetlerimiz ile çok daha iyisinin sizlere ulaşmasın da kesin bir değer veriyoruz. Daha uzun süreli bir kullanım içinde olmanız da kesin olarak memnuniyet de vermektedir. Farklı olan cihazların model ve markalarının uzmanlığın da olarak her personelin tam bir hizmet sunması sayesin de tüm işlerin de kesin ve mutlak değerleri ile istenen sonucu da vermektedir.

AEG
Daikin
Demirdöküm
ECA
Electra
Electrolux
Fujitsu
Galanz
General
Goodman
İmmergas
Airfel
Indesit
LG
Midea
Mitsubishi Electric
Panasonic
Profilo
Samsung
Sanyo
Sharp
Siemens
Airwell
Toshiba
Vaillant
Vestel
Westinghouse
York
Alarko
Arçelik
Baymak
Beko
Bosch
Buderus

Etiketler: Sarıyer Klima, Klima Sarıyer, Sarıyer Klima Servisi, Klima Servisi Sarıyer, Sarıyer Klima Servisleri, Klima Servisleri Sarıyer, Sarıyer Klima Ustası, Klima Ustası Sarıyer, Sarıyer Klima Servis Ustası, Klima Servis Ustası Sarıyer, Sarıyer Klima Servis Şirketleri, Klima Servis Şirketleri Sarıyer, Sarıyer Klima Servis Firmaları, Klima Servis Firmaları Sarıyer, Sarıyer Klima Bakımı, Klima Bakımı Sarıyer, Sarıyer Klima Teknik Bakımı, Klima Teknik Bakımı Sarıyer, Sarıyer Klima Periyodik Bakımı, Klima Periyodik Bakımı Sarıyer, Sarıyer Klima Bakım Servisi, Klima Bakım Servisi Sarıyer, Sarıyer Klima Montaj, Klima Montaj Sarıyer, Sarıyer Klima Montajı, Klima Montajı Sarıyer, Sarıyer Klima Demontaj, Klima Demontaj Sarıyer, Sarıyer Klima Sökümü, Klima Sökümü Sarıyer, Sarıyer Klima Parçası, Klima Parçası Sarıyer, Sarıyer Klima Yedek Parçası, Klima Yedek Parçası Sarıyer, Sarıyer Klima Tamiri, Klima Tamiri Sarıyer, Sarıyer Klima Arızası, Klima Arızası Sarıyer, Sarıyer Klima Sökümü ve Montajı, Klima Sökümü ve Montajı Sarıyer, Sarıyer Klima Gazı, Klima Gazı Sarıyer, Sarıyer Klima Teknik Servisi, Klima Teknik Servisi Sarıyer, Sarıyer Klima Özel Servisi, Klima Özel Servisi Sarıyer, Sarıyer Klima Gaz Dolumu, Klima Gaz Dolumu Sarıyer,

( 7 ) Oy

facebook twitter google linkedin pinterest whatsapp
Seka Teknik Servis © 2017 - Tüm Hakları Saklıdır | Yunus Emre Altay
seo