Yandex.Metrika counter
facebook twitter Google Plus youtube rss
duyuruDuyuru
| İstanbul Tüm Hizmet Bölgelerimiz : Arnavutköy, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kağıthane, Küçükçekmece, Sarıyer, Sultangazi, Şişli, Zeytinburnu | | Tüm Hizmet Verdiğimiz Markalar : AEG, Airfel, Akai, Alarko, Altus, Amana, Amcor, Arçelik, Ariston, Auer, Aura, Baxi, Baymak, Beko, Bosch, Cartel, Daikin, Daylux, Demirdöküm, Diamond Electric, ECA, Electra, Electrolux, Esco, Ferroli, Fuji Electric, Fujitsu, Funai, Galanz, General Electric, Goodman, Haier, High Life, Hyundai, Lg, Mcquay, Midea, Mitsubishi Electric, Orcool, Oreon, Panasonic, Profilo, Regal, Rubenis, Samsung, Sanyo, Seg, Seikon, Sharp, Siemens, Sigma, Sunny, Toshiba, Tronic, Vaillant, Viessmann, Zen, Zibro, York, Indesit, Westinghouse, Airwell, Vestel |
Seka Teknik Servis
İstanbul Hava Durumu
Sıcaklık : 25.3
Nem : 79
Önemli Bilgiler

Klima Servisi

Yaz aylarında sürekli aktif olarak kullandığımız klimalarımız bu kadar yoğun çalışmanın ardından ister istemez bakıma ihtiyaç duyar. Bu nedenden ötürü klimalarımızın vakti geçmeden bakım ve onarım gibi klima servisi hizmetinden bir an önce faydalanmanız gerekmektedir. Seka Servis ailesi olarak şirketimiz klimalarınızın bakım, onarım ve tamir gibi klima servisi hizmetlerinde siz değerli müşterilerimizin her daim yanındadır. Şirketimizi arayarak size uygun günde bizlere klima servis hizmet rezervasyonunuzu yaptırabilir. İsterseniz şirketimizin periyodik bakım hizmet takip sistemimize kaydolabilirsiniz. Siz unutsanız dahi şirketimiz klimalarınızın servis sürelerini sizlerin yerine takip edebilir ve sizden onay alındıktan sonra yerine hizmetimizi gerçekleştirebiliriz. Seka Servis olarak klima servisi, klima bakımı, klima onarımı ve her türlü marka model klima yedek parça tedariki için bize ulaşabilirsiniz.

Kombi Servisi

Kombilerimiz evimizin sıcak ortamlara kavuşmasını sağlayan doğal gaz ile çalışan yeni tip ısınma sistemleridir. Kış aylarında aralıksız çalışan kombimizin doğal olarak yıpranması normaldir. Bu da demek oluyor ki kombinizin özel servisler tarafından bakıma ihtiyaç duyması anlamına gelir. Şirketimiz Seka Servis kombi servisi, kombi bakımı ve kombi tamiri konusunda tecrübeli ve profesyoneldir. Tüm İstanbul bölgesinde yerinde hizmetimiz mevcuttur. Bizleri arayarak kombinizin gerekli bakımlarını yaptırmak için rezervasyon talep edebilirsiniz. Ekibimiz bakım, onarım ve tamir gibi işlemlerini olabildiğince evinizde gerçekleştirir. Ortalama bir saat gibi sürede arızalarınız sorunları çözülür ve size teslim edilir. Her türlü kombi marka ve modellerin arıza, bakım ve onarım işlemlerini yaptığımızda unutmayın.

Beyaz Eşya Servisi

Evlerimizin vazgeçilmez dörtlü olarak bildiğimiz Buzdolabı, Çamaşır Makinesi, Bulaşık Makinesi ve Fırın bu gibi beyaz eşya ürünlerimiz her daim durmaksızın yaz kış demeden çalışmaktadır. Bu yoğun çalışma sonucu cihazlarımız beyaz eşya servisi hizmetine yeri geldiğinde ihtiyaç duymaktadır. Beyaz eşya ürünlerinin çok uzun süre çalışması için her ne kadar bu adaptede üretilse de yeri geldiğinde beyaz eşya ürünlerimiz bakım, onarım ve tamir gibi beyaz eşya servisi hizmetini istemektedir. Seka Servis ailesi olarak tüm müşterilerimize bakım, onarım ve tamir gibi beyaz eşya servisi hizmetlerini aksatmadan yapılmasını şiddetle önermekteyiz. Şirketimiz bu gibi durumlarda her türlü marka ve model beyaz eşya ürünlerinin bakım, onarım, tamir ve yedek parça tedarikini sağlamaktadır. Bizleri arayarak servisimiz hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Petek temizleme

Petek temizleme aslında kombi bakımın yanında yapılması şiddetle tavsiye edilen petek temizliği kombimizin performansını yüksek derece etkileyen faktörlerden biridir. Kombinizin sürekli kullandığı ayarından aldığınız ısınma performansı ile petek temizliği yapılmış ve bakımı yapılmış kombinizin verdiği performans yapılan araştırma ve tecrübelere göre etkili fark oluşturmaktadır. Kombi bakımın önemi ne kadar ise bir o kadar da petek temizliği çok önemli bir husustur. Peteklerimizin içerindeki kireç, tortu vb. atıklar belli bir süreden sonra peteğimizin içinde sıcak akımını engellemektedir. Bu durumda kombinizin fazla yakmasına ve sizlere de ağır faturaların yansımasına sebep görülmektedir. Seka Servis olarak şirketimiz kombi bakımın yanında petek temizleme hizmetini yarı yarıya fiyatlar ile yapmaktadır. Şirketimizi arayarak bu gibi kampanyalarımızdan yararlanın, bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Bize Ulaşın

Sarıyer Kombi Servisi

|

(Sarıyer) Kombi Servisi: Yaşadığımız alanlar da kullandığımız cihazların içinde çok daha uygun bir kullanım değeri olan kombiler ile kış ayların da ısınma ve sıcak su birde ocak kullanımı için uygun olan kullanım değerleri ile istenen değerleri de alabildiğimiz gibi bu yaz aylarında da kullanmaya devam etmekteyiz. Kombilerin bu sürekli kullanım içinde bizlere gerekli olan kullanım kolaylığını ve hayat için de kalitenin de yükselmesini sağladığı gibi istenen değerlerin de çok daha kullanım içinde olmamız da söz konusu olabilmektedir. Cihazların sürekli çalışması ve istendiğin de kullanım da yüksek olan faydaların da elde edilmesin de Sarıyer Kombi Servisi olarak sizlerin yanın da yer alıyor ve bakım onarım gibi ihtiyaçlarının giderilmesini de sağlıyoruz.

Kombi Servisi Sarıyer

Bünyemiz de bulunan bu niteliklerin sayesin de deneyimli ve uzmanlık içinde en gerekli olan sonuçları da vererek tamamı ile müşteri memnuniyeti ile hareket etmekteyiz. Sizlerin de bu kullanım da fayda bulması sayesin de çok daha üstün olarak istediğinizi vererek tam zamanın da uygulama ve gerekli olan sunum değeri ile sadece istenen çalışma süreçlerinin de oluşmasın da fayda sağlıyoruz. Bir telefon ile hemen iletişimde olarak sizlerin de bu kullanım da bulacaklarını da vererek daha kapsamlı olan bir çalışma sayesin de Sarıyer Kombi Servisi olarak sadece alanında uzman olan personellerimiz ile bunların eliniz de olmasını da sağlıyoruz. Donanımsal olarak gelişmiş bünyemiz de tüm sektör içi yeniliklerin de yer alması sayesin de müşterilerimiz için en hızlı olan bakım ve onarım çalışmaları ile istenen değerlerin de verilmesi sayesin de çok daha alternatifli olan sunumları da veriyoruz.

Hizmet Bölgelerimiz;

Bahçeköy Kombi Servisi
Baltalimanı Kombi Servisi
Büyükdere Kombi Servisi
Cumhuriyet Kombi Servisi
Çamlıtepe Kombi Servisi
Çayırbaşı Kombi Servisi
Dağevleri Kombi Servisi
Darüşşafaka Kombi Servisi
Demirci Kombi Servisi
Derbent Kombi Servisi
Emirgan Kombi Servisi
Fatih Sultan Mehmet Kombi Servisi
Ferahevler Kombi Servisi
Gümüşdere Kombi Servisi
İstinye Kombi Servisi
Kazım Karabekir Kombi Servisi
Kemer Kombi Servisi
Kısırkaya Kombi Servisi
Kilyos Kombi Servisi
Kireçburnu Kombi Servisi
Kocataş Kombi Servisi
Kumköy Kombi Servisi
Maden Kombi Servisi
Pınar Kombi Servisi
Poligon Kombi Servisi
PTT Evleri Kombi Servisi
Rumeli Feneri-Garipçe Kombi Servisi
Reşitpaşa Kombi Servisi
Rumeli Hisarı Kombi Servisi
Rumeli Kavağı Kombi Servisi
Tarabya Kombi Servisi
Uskumruköy Kombi Servisi
Yeni Kombi Servisi
Yeniköy Kombi Servisi
Zekeriyaköy Kombi Servisi

- Sarıyer - Kombi Servisi

Tüm model ve markaların da işlemlerini de yaparak çok daha üstün olarak sizlere gerekli olan değerlerini de vererek cihazlarınızı daha uzun süreler içinde güvenle kullanım da olmasını da sağlıyoruz. Kombi Servisi Sarıyer olarak uzun yıllardın yürüttüğümüz çalışmalar ile gerekli olanı da vererek sizlerin de bu kullanım içinde olarak en hızlı olan süreçleri de yaşamasını sağlıyor ve olumsuzluklara yer vermeden en güncel olan değerlerinde sizlere ulaşmasını sağlıyoruz.

AEG
Daikin
Demirdöküm
ECA
Electra
Electrolux
Fujitsu
Galanz
General
Goodman
İmmergas
Airfel
Indesit
LG
Midea
Mitsubishi Electric
Panasonic
Profilo
Samsung
Sanyo
Sharp
Siemens
Airwell
Toshiba
Vaillant
Vestel
Westinghouse
York
Alarko
Arçelik
Baymak
Beko
Bosch
Buderus

Etiketler: Sarıyer Kombi, Kombi Sarıyer, Sarıyer Kombi Servisi, Kombi Servisi Sarıyer, Sarıyer Kombi Servisleri, Kombi Servisleri Sarıyer, Sarıyer Kombi Ustası, Kombi Ustası Sarıyer, Sarıyer Kombi Servis Ustası, Kombi Servis Ustası Sarıyer, Sarıyer Kombi Servis Şirketleri, Kombi Servis Şirketleri Sarıyer, Sarıyer Kombi Servis Firmaları, Kombi Servis Firmaları Sarıyer, Sarıyer Kombi Bakımı, Kombi Bakımı Sarıyer, Sarıyer Kombi Teknik Bakımı, Kombi Teknik Bakımı Sarıyer, Sarıyer Kombi Periyodik Bakımı, Kombi Periyodik Bakımı Sarıyer, Sarıyer Kombi Bakım Servisi, Kombi Bakım Servisi Sarıyer, Sarıyer Kombi Montaj, Kombi Montaj Sarıyer, Sarıyer Kombi Montajı, Kombi Montajı Sarıyer, Sarıyer Kombi Demontaj, Kombi Demontaj Sarıyer, Sarıyer Kombi Sökümü, Kombi Sökümü Sarıyer, Sarıyer Kombi Parçası, Kombi Parçası Sarıyer, Sarıyer Kombi Yedek Parçası, Kombi Yedek Parçası Sarıyer, Sarıyer Kombi Tamiri, Kombi Tamiri Sarıyer, Sarıyer Kombi Arızası, Kombi Arızası Sarıyer, Sarıyer Kombi Sökümü ve Montajı, Kombi Sökümü ve Montajı Sarıyer, Sarıyer Kombi Gazı, Kombi Gazı Sarıyer, Sarıyer Kombi Teknik Servisi, Kombi Teknik Servisi Sarıyer, Sarıyer Kombi Özel Servisi, Kombi Özel Servisi Sarıyer, Sarıyer Kombi Mekanik Bakımı, Kombi Mekanik Bakımı Sarıyer,

( 7 ) Oy

facebook twitter google linkedin pinterest whatsapp
Seka Teknik Servis © 2017 - Tüm Hakları Saklıdır | Yunus Emre Altay
seo