Yandex.Metrika counter
facebook twitter Google Plus youtube rss
duyuruDuyuru
| İstanbul Tüm Hizmet Bölgelerimiz : Arnavutköy, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kağıthane, Küçükçekmece, Sarıyer, Sultangazi, Şişli, Zeytinburnu | | Tüm Hizmet Verdiğimiz Markalar : AEG, Airfel, Akai, Alarko, Altus, Amana, Amcor, Arçelik, Ariston, Auer, Aura, Baxi, Baymak, Beko, Bosch, Cartel, Daikin, Daylux, Demirdöküm, Diamond Electric, ECA, Electra, Electrolux, Esco, Ferroli, Fuji Electric, Fujitsu, Funai, Galanz, General Electric, Goodman, Haier, High Life, Hyundai, Lg, Mcquay, Midea, Mitsubishi Electric, Orcool, Oreon, Panasonic, Profilo, Regal, Rubenis, Samsung, Sanyo, Seg, Seikon, Sharp, Siemens, Sigma, Sunny, Toshiba, Tronic, Vaillant, Viessmann, Zen, Zibro, York, Indesit, Westinghouse, Airwell, Vestel |
Seka Teknik Servis
İstanbul Hava Durumu
Sıcaklık : 22.6
Nem : 77
Önemli Bilgiler
Klima Servisi

Yaz aylarında sürekli aktif olarak kullandığımız klimalarımız bu kadar yoğun çalışmanın ardından ister istemez bakıma ihtiyaç duyar. Bu nedenden ötürü klimalarımızın vakti geçmeden bakım ve onarım gibi klima servisi hizmetinden bir an önce faydalanmanız gerekmektedir. Seka Servis ailesi olarak şirketimiz klimalarınızın bakım, onarım ve tamir gibi klima servisi hizmetlerinde siz değerli müşterilerimizin her daim yanındadır. Şirketimizi arayarak size uygun günde bizlere klima servis hizmet rezervasyonunuzu yaptırabilir. İsterseniz şirketimizin periyodik bakım hizmet takip sistemimize kaydolabilirsiniz. Siz unutsanız dahi şirketimiz klimalarınızın servis sürelerini sizlerin yerine takip edebilir ve sizden onay alındıktan sonra yerine hizmetimizi gerçekleştirebiliriz. Seka Servis olarak klima servisi, klima bakımı, klima onarımı ve her türlü marka model klima yedek parça tedariki için bize ulaşabilirsiniz.

Kombi Servisi

Kombilerimiz evimizin sıcak ortamlara kavuşmasını sağlayan doğal gaz ile çalışan yeni tip ısınma sistemleridir. Kış aylarında aralıksız çalışan kombimizin doğal olarak yıpranması normaldir. Bu da demek oluyor ki kombinizin özel servisler tarafından bakıma ihtiyaç duyması anlamına gelir. Şirketimiz Seka Servis kombi servisi, kombi bakımı ve kombi tamiri konusunda tecrübeli ve profesyoneldir. Tüm İstanbul bölgesinde yerinde hizmetimiz mevcuttur. Bizleri arayarak kombinizin gerekli bakımlarını yaptırmak için rezervasyon talep edebilirsiniz. Ekibimiz bakım, onarım ve tamir gibi işlemlerini olabildiğince evinizde gerçekleştirir. Ortalama bir saat gibi sürede arızalarınız sorunları çözülür ve size teslim edilir. Her türlü kombi marka ve modellerin arıza, bakım ve onarım işlemlerini yaptığımızda unutmayın.

Beyaz Eşya Servisi

Evlerimizin vazgeçilmez dörtlü olarak bildiğimiz Buzdolabı, Çamaşır Makinesi, Bulaşık Makinesi ve Fırın bu gibi beyaz eşya ürünlerimiz her daim durmaksızın yaz kış demeden çalışmaktadır. Bu yoğun çalışma sonucu cihazlarımız beyaz eşya servisi hizmetine yeri geldiğinde ihtiyaç duymaktadır. Beyaz eşya ürünlerinin çok uzun süre çalışması için her ne kadar bu adaptede üretilse de yeri geldiğinde beyaz eşya ürünlerimiz bakım, onarım ve tamir gibi beyaz eşya servisi hizmetini istemektedir. Seka Servis ailesi olarak tüm müşterilerimize bakım, onarım ve tamir gibi beyaz eşya servisi hizmetlerini aksatmadan yapılmasını şiddetle önermekteyiz. Şirketimiz bu gibi durumlarda her türlü marka ve model beyaz eşya ürünlerinin bakım, onarım, tamir ve yedek parça tedarikini sağlamaktadır. Bizleri arayarak servisimiz hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Petek temizleme

Petek temizleme aslında kombi bakımın yanında yapılması şiddetle tavsiye edilen petek temizliği kombimizin performansını yüksek derece etkileyen faktörlerden biridir. Kombinizin sürekli kullandığı ayarından aldığınız ısınma performansı ile petek temizliği yapılmış ve bakımı yapılmış kombinizin verdiği performans yapılan araştırma ve tecrübelere göre etkili fark oluşturmaktadır. Kombi bakımın önemi ne kadar ise bir o kadar da petek temizliği çok önemli bir husustur. Peteklerimizin içerindeki kireç, tortu vb. atıklar belli bir süreden sonra peteğimizin içinde sıcak akımını engellemektedir. Bu durumda kombinizin fazla yakmasına ve sizlere de ağır faturaların yansımasına sebep görülmektedir. Seka Servis olarak şirketimiz kombi bakımın yanında petek temizleme hizmetini yarı yarıya fiyatlar ile yapmaktadır. Şirketimizi arayarak bu gibi kampanyalarımızdan yararlanın, bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Bize Ulaşın

Seka Klima Bakımı

|

(Seka) Klima Bakımı: Klimalarınızın genel bakımı yerinde yapılarak, cihaz içerisinde birikmiş kir, toz vb. artıkların temizliği klima temizleme ilaçları ile gerçekleştirilir. Klimanızın en az 6 ayda bir bakımının yapılması gerekmektedir. Altı ayda biriken bakteriler bir süre sonra solunum yolu enfeksiyonları ve erken yaşta akciğer hastalıklarına sebebiyet vermektedir. Seka Klima Bakımı filtrelerinizin ilaç yardımı ile suyun altında güzelce yıkanır, yıkanan filtreler kurumaya alınır. Filtrelerden sonra klimamızın içinde bulunan hava kondenser kısmı aynı şekilde ilaçlı suyla içerisine püskürtülerek içindeki kir, toz vb. birikintilerin dışarı çıkması sağlanır. Cihazımızın her 6 ayda bir bunu yapmanız gerekir zaten çıkar pisliğin size ne kadar tehlikeli olduğunu bakım esnasında da görebilirsiniz.

Klima Bakımı Seka

İç bakım işlemimizin ardın dış ünitemizin de bakılması yapılmalıdır. Aksi halde klimanızın veriminde düşüş ve elektrik tüketiminde yükselme meydana gelmektedir. Seka Klima Bakımı iç ünite temizliğinin den sonra dış ünitemizin kapaklarını açarak içerisindeki pervanenin kirini, pisini klimalar için üretilen ilaçlı su ile temizler. Bilirsiniz ki klimamızın tüm soğutma ve ısıtma işlemini dış üniteden gerçekleştirir ve içeri iç üniteye duruma göre soğuk ya da sıcak üflemesi için havayı gönderir. Dış ünitemizin pervanesi temizlendikten sonra ana motorumuzun kontrolü de elden geçirilir. Motor kontrolü yapılan dış ünitemizin zarar görmüş kondenser üzerindeki plakları pervaneye uyguladığımız temizlik yöntemi ile temizlenir. Ezilen kırılan yamulmuş plaklar tespit edilir duruma göre müdahalesi yapılır.

- Seka - Klima Bakımı

İç ünite ve dış ünite bakımlarının yapılmasından sonra klimamızın son olarak gazı kontrol edilir. Gazı azalmış cihazların öncelikli olarak gaz kaçağının tespiti yapılır. Klima Bakımı Seka kaçağın olduğu yerin tespit edilmesine olanak sağladığı gibi kaçak tespit edildikten sonra kaçağa kaynak uygulanabiliyor ise cihaz içerisindeki tüm gaz boşaltılarak kaynak işlemi gerçekleştirilir. Kaynak uygulanması muhtemel olan kısımlarda değiştirilmesi gereken parçalar siz değerli müşterilerimize yerinde gösterilerek değişecek parçanın fiyatı size belirtilir. Onaylamanız durumunda teknik ekibimizin yanında parça mevcut ise yerinde değiştirilir. Ekibimizde parça mevcut değil ise en geç 3 iş gününde parça tedarik edilir ve arızalı parça ile değiştirilir.

Tüm işlemlerimizden sonra klima bakım işlemi yerinde sizin kontrolünüzde gerçekleştirildikten sonra siz değerli müşterilerimize yapılan iş sonu raporuyla teslim edilir.

AEG
Daikin
Demirdöküm
ECA
Electra
Electrolux
Fujitsu
Galanz
General
Goodman
İmmergas
Airfel
Indesit
LG
Midea
Mitsubishi Electric
Panasonic
Profilo
Samsung
Sanyo
Sharp
Siemens
Airwell
Toshiba
Vaillant
Vestel
Westinghouse
York
Alarko
Arçelik
Baymak
Beko
Bosch
Buderus

Etiketler: Seka Servisi, Servisi Seka, Seka Servisleri, Servisleri Seka, Seka Ustası, Ustası Seka, Seka Servis Ustası, Servis Ustası Seka, Seka Servis Şirketleri, Servis Şirketleri Seka, Seka Servis Firmaları, Servis Firmaları Seka, Seka Bakımı, Bakımı Seka, Seka Teknik Bakımı, Teknik Bakımı Seka, Seka Periyodik Bakımı, Periyodik Bakımı Seka, Seka Bakım Servisi, Bakım Servisi Seka, Seka Montaj, Montaj Seka, Seka Montajı, Montajı Seka, Seka Demontaj, Demontaj Seka, Seka Sökümü, Sökümü Seka, Seka Parçası, Parçası Seka, Seka Yedek Parçası, Yedek Parçası Seka, Seka Tamiri, Tamiri Seka, Seka Arızası, Arızası Seka, Seka Sökümü ve Montajı, Sökümü ve Montajı Seka, Seka Gazı, Gazı Seka, Seka Teknik Servisi, Teknik Servisi Seka, Seka Özel Servisi, Özel Servisi Seka, Seka Gaz Dolumu, Gaz Dolumu Seka,

( 0 ) Oy

facebook twitter google linkedin pinterest whatsapp
Seka Teknik Servis © 2017 - Tüm Hakları Saklıdır | Yunus Emre Altay
seo