Yandex.Metrika counter
facebook twitter Google Plus youtube rss
duyuruDuyuru
| İstanbul Tüm Hizmet Bölgelerimiz : Arnavutköy, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kağıthane, Küçükçekmece, Sarıyer, Sultangazi, Şişli, Zeytinburnu | | Tüm Hizmet Verdiğimiz Markalar : AEG, Airfel, Akai, Alarko, Altus, Amana, Amcor, Arçelik, Ariston, Auer, Aura, Baxi, Baymak, Beko, Bosch, Cartel, Daikin, Daylux, Demirdöküm, Diamond Electric, ECA, Electra, Electrolux, Esco, Ferroli, Fuji Electric, Fujitsu, Funai, Galanz, General Electric, Goodman, Haier, High Life, Hyundai, Lg, Mcquay, Midea, Mitsubishi Electric, Orcool, Oreon, Panasonic, Profilo, Regal, Rubenis, Samsung, Sanyo, Seg, Seikon, Sharp, Siemens, Sigma, Sunny, Toshiba, Tronic, Vaillant, Viessmann, Zen, Zibro, York, Indesit, Westinghouse, Airwell, Vestel |
Seka Teknik Servis
İstanbul Hava Durumu
Sıcaklık : 24
Nem : 77
Önemli Bilgiler
Klima Servisi

Yaz aylarında sürekli aktif olarak kullandığımız klimalarımız bu kadar yoğun çalışmanın ardından ister istemez bakıma ihtiyaç duyar. Bu nedenden ötürü klimalarımızın vakti geçmeden bakım ve onarım gibi klima servisi hizmetinden bir an önce faydalanmanız gerekmektedir. Seka Servis ailesi olarak şirketimiz klimalarınızın bakım, onarım ve tamir gibi klima servisi hizmetlerinde siz değerli müşterilerimizin her daim yanındadır. Şirketimizi arayarak size uygun günde bizlere klima servis hizmet rezervasyonunuzu yaptırabilir. İsterseniz şirketimizin periyodik bakım hizmet takip sistemimize kaydolabilirsiniz. Siz unutsanız dahi şirketimiz klimalarınızın servis sürelerini sizlerin yerine takip edebilir ve sizden onay alındıktan sonra yerine hizmetimizi gerçekleştirebiliriz. Seka Servis olarak klima servisi, klima bakımı, klima onarımı ve her türlü marka model klima yedek parça tedariki için bize ulaşabilirsiniz.

Kombi Servisi

Kombilerimiz evimizin sıcak ortamlara kavuşmasını sağlayan doğal gaz ile çalışan yeni tip ısınma sistemleridir. Kış aylarında aralıksız çalışan kombimizin doğal olarak yıpranması normaldir. Bu da demek oluyor ki kombinizin özel servisler tarafından bakıma ihtiyaç duyması anlamına gelir. Şirketimiz Seka Servis kombi servisi, kombi bakımı ve kombi tamiri konusunda tecrübeli ve profesyoneldir. Tüm İstanbul bölgesinde yerinde hizmetimiz mevcuttur. Bizleri arayarak kombinizin gerekli bakımlarını yaptırmak için rezervasyon talep edebilirsiniz. Ekibimiz bakım, onarım ve tamir gibi işlemlerini olabildiğince evinizde gerçekleştirir. Ortalama bir saat gibi sürede arızalarınız sorunları çözülür ve size teslim edilir. Her türlü kombi marka ve modellerin arıza, bakım ve onarım işlemlerini yaptığımızda unutmayın.

Beyaz Eşya Servisi

Evlerimizin vazgeçilmez dörtlü olarak bildiğimiz Buzdolabı, Çamaşır Makinesi, Bulaşık Makinesi ve Fırın bu gibi beyaz eşya ürünlerimiz her daim durmaksızın yaz kış demeden çalışmaktadır. Bu yoğun çalışma sonucu cihazlarımız beyaz eşya servisi hizmetine yeri geldiğinde ihtiyaç duymaktadır. Beyaz eşya ürünlerinin çok uzun süre çalışması için her ne kadar bu adaptede üretilse de yeri geldiğinde beyaz eşya ürünlerimiz bakım, onarım ve tamir gibi beyaz eşya servisi hizmetini istemektedir. Seka Servis ailesi olarak tüm müşterilerimize bakım, onarım ve tamir gibi beyaz eşya servisi hizmetlerini aksatmadan yapılmasını şiddetle önermekteyiz. Şirketimiz bu gibi durumlarda her türlü marka ve model beyaz eşya ürünlerinin bakım, onarım, tamir ve yedek parça tedarikini sağlamaktadır. Bizleri arayarak servisimiz hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Petek temizleme

Petek temizleme aslında kombi bakımın yanında yapılması şiddetle tavsiye edilen petek temizliği kombimizin performansını yüksek derece etkileyen faktörlerden biridir. Kombinizin sürekli kullandığı ayarından aldığınız ısınma performansı ile petek temizliği yapılmış ve bakımı yapılmış kombinizin verdiği performans yapılan araştırma ve tecrübelere göre etkili fark oluşturmaktadır. Kombi bakımın önemi ne kadar ise bir o kadar da petek temizliği çok önemli bir husustur. Peteklerimizin içerindeki kireç, tortu vb. atıklar belli bir süreden sonra peteğimizin içinde sıcak akımını engellemektedir. Bu durumda kombinizin fazla yakmasına ve sizlere de ağır faturaların yansımasına sebep görülmektedir. Seka Servis olarak şirketimiz kombi bakımın yanında petek temizleme hizmetini yarı yarıya fiyatlar ile yapmaktadır. Şirketimizi arayarak bu gibi kampanyalarımızdan yararlanın, bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Bize Ulaşın

Seka Klima Sökümü

|

(Seka) Klima Sökümü: Klima sökümü için çalışır durumda olan cihazınız kapatılır. Cihazınızın içindeki gazın dış ünitesinde kalacak şekilde toplanarak öncelikli olarak dış üniteden başlanılır. Dış ünitenizin bağlantıları söküldükten sonra kurulum alanınızdan çıkartılarak siz değerli müşterilerimizin isteği doğrultusunda başka bir yere bırakılır. Seka Klima Sökümü esnasında hiç bir şekilde cihazınız aparatları, boruları vb. gibi aksamlarına zarar vermeden özenle işleminizi gerçekleştiririz. Dış ünitemizin tüm bağlantı aksamları söküldükten sonra iç ünitemizi sökmeye başlarız. Tabi bu işlemleri gerçekleştirirken söküm esnasından çevre güvenliğimizi ve iş güvenliğimizi profesyonel ekibimiz titizlik ile gerçekleştirmektedir. Klimanız iste 10. Kat ister 30. Kat nerede olursa olsun profesyonel olarak donanımlı ekibimiz her türlü iş güvenliğini kontrol ederek klimanızı söküm işlemini dikkatli ve tertipli bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Klima Sökümü Seka

İç ünitemizin içinde gaz olmayacağından tüm gaz dış ünitemize depolanır. Klima sökümü işleminde iç ünitemizin bağlantı aksamları anahtarlar yardımı ile sökülür. Elektrik tesisatımızın gücü kesilerek elektrik bağlantıları vida yardımı ile sökülür. Tüm işlemlerimizin ardından siz değerli müşterilerimizin isteğine göre başka bir yere bırakılır. Seka Klima Sökümü işlemimizi teknik ekiplerimiz tarafından klimanıza hiç bir şekilde zarar vermeden itina ile gerçekleştirilir ve size teslim edilir. Boruların toplanması uzman ekiplerimizin dikkati ile toplanarak aynı şekilde size teslim edilir. İç bölge de gerçekleşen söküm işleminde evinizin temizlik hassasiyeti dikkate alınarak gerçekleştirilir.

- Seka - Klima Sökümü

Seka Servis firmamıza güvenerek tüm klima, kombi, beyaz eşya teknik arıza, söküm, montaj, yedek parça, tamir vb. gibi işlerinizde güvenebilir. İş sonunda ise firmamız tarafından size parça garantisi hariç iş garantisi vermekteyiz. Parça garantisini parça tedarik ettiğimiz firma tarafından verilmekte olduğu için parçanın gerekli garanti evrakları siz değerli müşterilerimize teslim etmekteyiz. Bunlarla ilgi gerekli çalışmaları talep etmek için bize ulaşabilir. Ayrıca iletişim kısmımızda bulunan iletişim formu yardımı ile bize dilek şikâyet talebinde bulunabilirsiniz. Tüm marka model klima sökümü işlemi için bizi arayabilirsiniz. Şirketimiz ayrıca Klima Sökümü Seka ve montajını aynı gün içerisinde gerçekleştirerek size teslim etmektedir.

Her türlü klima servisi, kombi servisi, beyaz eşya servisi için şirketimize güvenebilirsiniz. Sizlerin memnuniyeti bizim hedefimizdir.

AEG
Daikin
Demirdöküm
ECA
Electra
Electrolux
Fujitsu
Galanz
General
Goodman
İmmergas
Airfel
Indesit
LG
Midea
Mitsubishi Electric
Panasonic
Profilo
Samsung
Sanyo
Sharp
Siemens
Airwell
Toshiba
Vaillant
Vestel
Westinghouse
York
Alarko
Arçelik
Baymak
Beko
Bosch
Buderus

Etiketler: Seka Servisi, Servisi Seka, Seka Servisleri, Servisleri Seka, Seka Ustası, Ustası Seka, Seka Servis Ustası, Servis Ustası Seka, Seka Servis Şirketleri, Servis Şirketleri Seka, Seka Servis Firmaları, Servis Firmaları Seka, Seka Bakımı, Bakımı Seka, Seka Teknik Bakımı, Teknik Bakımı Seka, Seka Periyodik Bakımı, Periyodik Bakımı Seka, Seka Bakım Servisi, Bakım Servisi Seka, Seka Montaj, Montaj Seka, Seka Montajı, Montajı Seka, Seka Demontaj, Demontaj Seka, Seka Sökümü, Sökümü Seka, Seka Parçası, Parçası Seka, Seka Yedek Parçası, Yedek Parçası Seka, Seka Tamiri, Tamiri Seka, Seka Arızası, Arızası Seka, Seka Sökümü ve Montajı, Sökümü ve Montajı Seka, Seka Gazı, Gazı Seka, Seka Teknik Servisi, Teknik Servisi Seka, Seka Özel Servisi, Özel Servisi Seka, Seka Gaz Dolumu, Gaz Dolumu Seka,

( 0 ) Oy

facebook twitter google linkedin pinterest whatsapp
Seka Teknik Servis © 2017 - Tüm Hakları Saklıdır | Yunus Emre Altay
seo