Teknik Servis

Seka Klima Sökümü

Klima sökümü için çalışır durumda olan cihazınız kapatılır. Cihazınızın içindeki gazın dış ünitesinde kalacak şekilde toplanarak öncelikli olarak dış üniteden başlanılır. Dış ünitenizin bağlantıları söküldükten sonra kurulum alanınızdan çıkartılarak siz değerli müşterilerimizin isteği doğrultusunda başka bir yere bırakılır. Seka Klima Sökümü esnasında hiç bir şekilde cihazınız aparatları, boruları vb. gibi aksamlarına zarar vermeden özenle işleminizi gerçekleştiririz. Dış ünitemizin tüm bağlantı aksamları söküldükten sonra iç ünitemizi sökmeye başlarız. Tabi bu işlemleri gerçekleştirirken söküm esnasından çevre güvenliğimizi ve iş güvenliğimizi profesyonel ekibimiz titizlik ile gerçekleştirmektedir. Klimanız iste 10. Kat ister 30. Kat nerede olursa olsun profesyonel olarak donanımlı ekibimiz her türlü iş güvenliğini kontrol ederek klimanızı söküm işlemini dikkatli ve tertipli bir şekilde gerçekleştirmektedir.

İç ünitemizin içinde gaz olmayacağından tüm gaz dış ünitemize depolanır. Klima sökümü işleminde iç ünitemizin bağlantı aksamları anahtarlar yardımı ile sökülür. Elektrik tesisatımızın gücü kesilerek elektrik bağlantıları vida yardımı ile sökülür. Tüm işlemlerimizin ardından siz değerli müşterilerimizin isteğine göre başka bir yere bırakılır. Seka Klima Sökümü işlemimizi teknik ekiplerimiz tarafından klimanıza hiç bir şekilde zarar vermeden itina ile gerçekleştirilir ve size teslim edilir. Boruların toplanması uzman ekiplerimizin dikkati ile toplanarak aynı şekilde size teslim edilir. İç bölge de gerçekleşen söküm işleminde evinizin temizlik hassasiyeti dikkate alınarak gerçekleştirilir.

Seka Servis firmamıza güvenerek tüm klima, kombi, beyaz eşya teknik arıza, söküm, montaj, yedek parça, tamir vb. gibi işlerinizde güvenebilir. İş sonunda ise firmamız tarafından size parça garantisi hariç iş garantisi vermekteyiz. Parça garantisini parça tedarik ettiğimiz firma tarafından verilmekte olduğu için parçanın gerekli garanti evrakları siz değerli müşterilerimize teslim etmekteyiz. Bunlarla ilgi gerekli çalışmaları talep etmek için bize ulaşabilir. Ayrıca iletişim kısmımızda bulunan iletişim formu yardımı ile bize dilek şikâyet talebinde bulunabilirsiniz. Tüm marka model klima sökümü işlemi için bizi arayabilirsiniz. Şirketimiz ayrıca Seka Klima Sökümü ve montajını aynı gün içerisinde gerçekleştirerek size teslim etmektedir.

Bir Cevap Yazın

Bizi Haritada Bulun

Seka Servis

Her Zaman Birince Kalite Parça ve Kalite Hizmet Anlayışımız İle Seka Servis.

http://www.sekaservis.com/
info@sekaservis.com

İletişim Bilgilerimiz

Seka Teknik Servis

Adres: Zafer Mahallesi Yıldırım Beyazıt Cd. No:18 Bahçelievler/İstanbul

Tel: +90 212 551 74 38

GSM: +90 531 951 83 74

E-Posta: info@sekaservis.com