Yandex.Metrika counter
facebook twitter Google Plus youtube rss
duyuruDuyuru
| İstanbul Tüm Hizmet Bölgelerimiz : Arnavutköy, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kağıthane, Küçükçekmece, Sarıyer, Sultangazi, Şişli, Zeytinburnu | | Tüm Hizmet Verdiğimiz Markalar : AEG, Airfel, Akai, Alarko, Altus, Amana, Amcor, Arçelik, Ariston, Auer, Aura, Baxi, Baymak, Beko, Bosch, Cartel, Daikin, Daylux, Demirdöküm, Diamond Electric, ECA, Electra, Electrolux, Esco, Ferroli, Fuji Electric, Fujitsu, Funai, Galanz, General Electric, Goodman, Haier, High Life, Hyundai, Lg, Mcquay, Midea, Mitsubishi Electric, Orcool, Oreon, Panasonic, Profilo, Regal, Rubenis, Samsung, Sanyo, Seg, Seikon, Sharp, Siemens, Sigma, Sunny, Toshiba, Tronic, Vaillant, Viessmann, Zen, Zibro, York, Indesit, Westinghouse, Airwell, Vestel |
Seka Teknik Servis
İstanbul Hava Durumu
Sıcaklık : 30.1
Nem : 62
Önemli Bilgiler

Klima Servisi

Yaz aylarında sürekli aktif olarak kullandığımız klimalarımız bu kadar yoğun çalışmanın ardından ister istemez bakıma ihtiyaç duyar. Bu nedenden ötürü klimalarımızın vakti geçmeden bakım ve onarım gibi klima servisi hizmetinden bir an önce faydalanmanız gerekmektedir. Seka Servis ailesi olarak şirketimiz klimalarınızın bakım, onarım ve tamir gibi klima servisi hizmetlerinde siz değerli müşterilerimizin her daim yanındadır. Şirketimizi arayarak size uygun günde bizlere klima servis hizmet rezervasyonunuzu yaptırabilir. İsterseniz şirketimizin periyodik bakım hizmet takip sistemimize kaydolabilirsiniz. Siz unutsanız dahi şirketimiz klimalarınızın servis sürelerini sizlerin yerine takip edebilir ve sizden onay alındıktan sonra yerine hizmetimizi gerçekleştirebiliriz. Seka Servis olarak klima servisi, klima bakımı, klima onarımı ve her türlü marka model klima yedek parça tedariki için bize ulaşabilirsiniz.

Kombi Servisi

Kombilerimiz evimizin sıcak ortamlara kavuşmasını sağlayan doğal gaz ile çalışan yeni tip ısınma sistemleridir. Kış aylarında aralıksız çalışan kombimizin doğal olarak yıpranması normaldir. Bu da demek oluyor ki kombinizin özel servisler tarafından bakıma ihtiyaç duyması anlamına gelir. Şirketimiz Seka Servis kombi servisi, kombi bakımı ve kombi tamiri konusunda tecrübeli ve profesyoneldir. Tüm İstanbul bölgesinde yerinde hizmetimiz mevcuttur. Bizleri arayarak kombinizin gerekli bakımlarını yaptırmak için rezervasyon talep edebilirsiniz. Ekibimiz bakım, onarım ve tamir gibi işlemlerini olabildiğince evinizde gerçekleştirir. Ortalama bir saat gibi sürede arızalarınız sorunları çözülür ve size teslim edilir. Her türlü kombi marka ve modellerin arıza, bakım ve onarım işlemlerini yaptığımızda unutmayın.

Beyaz Eşya Servisi

Evlerimizin vazgeçilmez dörtlü olarak bildiğimiz Buzdolabı, Çamaşır Makinesi, Bulaşık Makinesi ve Fırın bu gibi beyaz eşya ürünlerimiz her daim durmaksızın yaz kış demeden çalışmaktadır. Bu yoğun çalışma sonucu cihazlarımız beyaz eşya servisi hizmetine yeri geldiğinde ihtiyaç duymaktadır. Beyaz eşya ürünlerinin çok uzun süre çalışması için her ne kadar bu adaptede üretilse de yeri geldiğinde beyaz eşya ürünlerimiz bakım, onarım ve tamir gibi beyaz eşya servisi hizmetini istemektedir. Seka Servis ailesi olarak tüm müşterilerimize bakım, onarım ve tamir gibi beyaz eşya servisi hizmetlerini aksatmadan yapılmasını şiddetle önermekteyiz. Şirketimiz bu gibi durumlarda her türlü marka ve model beyaz eşya ürünlerinin bakım, onarım, tamir ve yedek parça tedarikini sağlamaktadır. Bizleri arayarak servisimiz hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Petek temizleme

Petek temizleme aslında kombi bakımın yanında yapılması şiddetle tavsiye edilen petek temizliği kombimizin performansını yüksek derece etkileyen faktörlerden biridir. Kombinizin sürekli kullandığı ayarından aldığınız ısınma performansı ile petek temizliği yapılmış ve bakımı yapılmış kombinizin verdiği performans yapılan araştırma ve tecrübelere göre etkili fark oluşturmaktadır. Kombi bakımın önemi ne kadar ise bir o kadar da petek temizliği çok önemli bir husustur. Peteklerimizin içerindeki kireç, tortu vb. atıklar belli bir süreden sonra peteğimizin içinde sıcak akımını engellemektedir. Bu durumda kombinizin fazla yakmasına ve sizlere de ağır faturaların yansımasına sebep görülmektedir. Seka Servis olarak şirketimiz kombi bakımın yanında petek temizleme hizmetini yarı yarıya fiyatlar ile yapmaktadır. Şirketimizi arayarak bu gibi kampanyalarımızdan yararlanın, bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Bize Ulaşın

Şişli Klima Servisi

|

(Şişli) Klima Servisi: Kaliteli olan bir klima modeli ve markası ile uzun süreli olan çalışma ve verim sürecin de periyodik olarak bakım ve onarımın da yapılmasın da kesin olarak bir değer taşımaktadır. Cihazların yüksek olan verimlerin de ve daha uzun süreli olan çalışmaların da gerekli olan konumlarını desteklemek ve bakım onarım gibi işlemlerini de ihmal etmeden yerine getirmek gerekmektedir. Şişli Klima Servisi olarak elde edeceğiniz kullanım verimini içine alarak çok daha yüksek bir fayda elde ederek çok daha istenilen konumların da bunları bularak destek ekibimiz ile çok daha yüksek olan bir verim içinde bunların da bulunmasın da kesin olarak bir fayda da bulmuş olacaksınız.

Klima Servisi Şişli

Kullanım da sizlerin de elde edeceği ve daha performansı yüksek olan bir kullanım ile klimalarınız da en yüksek olan kullanım değerlerin de daha fazla verim elde edecek ve ortam sıcaklık değerlerini en hızlı şekil de değiştirerek sevdikleriniz ile çok daha yüksek olan kullanım değerini yaşayacaksınız. Şişli Klima Servisi bünyesin de kullanılan donanım gereçleri sektör yeniliklerinin de takip edilmesi ile en üst kullanım seviyelerin de olarak teknolojinin bu alan içinde geldiği en son nokta olarak hizmet verir. Sizlerin bakım ve onarım ihtiyaçlarına ekonomik ve yetkin olan çözümleri ile istenen değerlerin de oluşmasın da kesin olarak bir sonuç da vermektedir.

Hizmet Bölgelerimiz;

19 Mayıs Klima Servisi
Ayazağa Klima Servisi
Bozkurt Klima Servisi
Cumhuriyet Klima Servisi
Duatepe Klima Servisi
Ergenekon Klima Servisi
Esentepe Klima Servisi
Eskişehir Klima Servisi
Feriköy Klima Servisi
Fulya Klima Servisi
Gülbahar Klima Servisi
Halaskargazi Klima Servisi
Halide Edip Klima Servisi
Halil Rıfat Paşa Klima Servisi
Harbiye Klima Servisi
Huzur Klima Servisi
İnönü Klima Servisi
İzzetpaşa Çiftliği Klima Servisi
Kaptanpaşa Klima Servisi
Kuştepe Klima Servisi
Mahmut Şevket Paşa Klima Servisi
Maslak Klima Servisi
Mecidiyeköy Klima Servisi
Meşrutiyet Klima Servisi
Okmeydanı Klima Servisi
Pangaltı Klima Servisi
Paşa Klima Servisi
Teşvikiye Klima Servisi
Yayla Klima Servisi

- Şişli - Klima Servisi

Kaliteli olan hizmet ve yetkin olan personel üstünlüğü ile sizlere en gerekli olan sunumların da verilmesi sayesin de tüm işlemiz de en gerekli olan müdahaleler ile çok daha yüksek bir hızda yapılan işlemler ile çözüm üretir.  Cihazların da ömrü uzamak da ve gerekli olan kullanım değerleri içinde en çok verimin de elde edilmesin de sizlerin de yanın da yer almaktadır. Klima Servisi Şişli kapsamın da elde edilen bu verim ile klimalar da kullanım süreçlerinin uzaması ile çok daha az maliyetli olan bu işlemler de bakım ve onarım faydası hem verim olarak hem de bütçe farkı ile ortaya çıkarak tüm müşterilerimiz için memnun edici olan sonuçların da alınması sağlar.

AEG
Daikin
Demirdöküm
ECA
Electra
Electrolux
Fujitsu
Galanz
General
Goodman
İmmergas
Airfel
Indesit
LG
Midea
Mitsubishi Electric
Panasonic
Profilo
Samsung
Sanyo
Sharp
Siemens
Airwell
Toshiba
Vaillant
Vestel
Westinghouse
York
Alarko
Arçelik
Baymak
Beko
Bosch
Buderus

Etiketler: Şişli Klima, Klima Şişli, Şişli Klima Servisi, Klima Servisi Şişli, Şişli Klima Servisleri, Klima Servisleri Şişli, Şişli Klima Ustası, Klima Ustası Şişli, Şişli Klima Servis Ustası, Klima Servis Ustası Şişli, Şişli Klima Servis Şirketleri, Klima Servis Şirketleri Şişli, Şişli Klima Servis Firmaları, Klima Servis Firmaları Şişli, Şişli Klima Bakımı, Klima Bakımı Şişli, Şişli Klima Teknik Bakımı, Klima Teknik Bakımı Şişli, Şişli Klima Periyodik Bakımı, Klima Periyodik Bakımı Şişli, Şişli Klima Bakım Servisi, Klima Bakım Servisi Şişli, Şişli Klima Montaj, Klima Montaj Şişli, Şişli Klima Montajı, Klima Montajı Şişli, Şişli Klima Demontaj, Klima Demontaj Şişli, Şişli Klima Sökümü, Klima Sökümü Şişli, Şişli Klima Parçası, Klima Parçası Şişli, Şişli Klima Yedek Parçası, Klima Yedek Parçası Şişli, Şişli Klima Tamiri, Klima Tamiri Şişli, Şişli Klima Arızası, Klima Arızası Şişli, Şişli Klima Sökümü ve Montajı, Klima Sökümü ve Montajı Şişli, Şişli Klima Gazı, Klima Gazı Şişli, Şişli Klima Teknik Servisi, Klima Teknik Servisi Şişli, Şişli Klima Özel Servisi, Klima Özel Servisi Şişli, Şişli Klima Gaz Dolumu, Klima Gaz Dolumu Şişli,

( 7 ) Oy

facebook twitter google linkedin pinterest whatsapp
Seka Teknik Servis © 2017 - Tüm Hakları Saklıdır | Yunus Emre Altay
seo