Teknik Servis

Şişli Kombi Servisi

Mevsim değerlerin de bizlere ihtiyacımız olanı veren cihazların başında gelen ve sürekli kullanım da olarak çalışmaları ile verimin en üstün olan faydasını sunan kombiler, ısı ve ocak gibi temel ihtiyaçlara çok daha ekonomik olan çözümleri de sunabilmektedir. Farklı verim ve özellikleri olsa da temel olarak belirli bir sistem dahilinde çalışırlar ve belirli bir süresinin sonun da elbette bakımlarının yapılması gerekmektedir. Doğalgaz sistemleri ile çalışmaların da bacalarının ve iç donanımlarının bakımlarının yapılması da gerekmektedir. Şişli Kombi Servisi olarak bu bakımların da yapılması ile istenen değerlerin de elde edilmesi daha verimi yükselen kombilerin yarar sağladıkları konum maliyetleri ile düşük giderlerin de görülürken her kullanıcısını da bu kullanım değerleri ile mutlu etmektedir.

Verim gücü yüksek olan kombilerin isteklerin de olarak arzu edilenlerin de bulunması sayesin de sizlerin de isteğin de olarak düşük giderler ile bunların da oluşması için onarım ya da bakım için servisimiz de en yetkin olan konumları ile sunulmaktadır. Sorunların en kısa süreler içinde çözümlenmesi ile çok daha yüksek olan performansları sizlerin kullanım değerlerin de oluşturulmaktadır. Arzu ettiğiniz kullanımda bulunmak ve sürekli değerin de çalışması için yapılması gereken bakımların faydasını da görerek en nitelikli olan çalışmalarımız ile bünyemiz de bunları bulabilirsiniz. Şişli Kombi Servisi bünyesin de bulunan en verimli çalışanlar ile işin uzmanı olan deneyimli kadromuz ile sizlere en iyisini vermek için çalışıyoruz. Geniş servis ağı ile bir telefon ile bizlere ulaşmanız sayesin de istediğiniz verimi her kullanım da görecek ve cihazlarınız ile uzun bir ömür içinde bunu yaşamanın yararını da elde edeceksiniz.

Arızların en büyük nedeni sürekli çalışan ve bakımı yapılmayan kombiler olduğu için bunları ihmal etmemek için Şişli Kombi Servisi bünyemiz de periyodik olan bakım hizmetleri sayesin de ihtiyacınız olanı da sizlere verebilmekteyiz. Bölge şubelerimiz ile ustalık içinde olan personellerimiz ile sizlerin de bu konumlar da bulunarak aradıklarını da bulması sayesinde çok daha verimi yüksek olan kullanımı içinde olması da söz konusu olabilmektedir.

Bizi Haritada Bulun

Seka Servis

Her Zaman Birince Kalite Parça ve Kalite Hizmet Anlayışımız İle Seka Servis.

http://www.sekaservis.com/
info@sekaservis.com

İletişim Bilgilerimiz

Seka Teknik Servis

Adres: Zafer Mahallesi Yıldırım Beyazıt Cd. No:18 Bahçelievler/İstanbul

Tel: +90 212 551 74 38

GSM: +90 531 951 83 74

E-Posta: info@sekaservis.com