Yandex.Metrika counter
facebook twitter Google Plus youtube rss
duyuruDuyuru
| İstanbul Tüm Hizmet Bölgelerimiz : Arnavutköy, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kağıthane, Küçükçekmece, Sarıyer, Sultangazi, Şişli, Zeytinburnu | | Tüm Hizmet Verdiğimiz Markalar : AEG, Airfel, Akai, Alarko, Altus, Amana, Amcor, Arçelik, Ariston, Auer, Aura, Baxi, Baymak, Beko, Bosch, Cartel, Daikin, Daylux, Demirdöküm, Diamond Electric, ECA, Electra, Electrolux, Esco, Ferroli, Fuji Electric, Fujitsu, Funai, Galanz, General Electric, Goodman, Haier, High Life, Hyundai, Lg, Mcquay, Midea, Mitsubishi Electric, Orcool, Oreon, Panasonic, Profilo, Regal, Rubenis, Samsung, Sanyo, Seg, Seikon, Sharp, Siemens, Sigma, Sunny, Toshiba, Tronic, Vaillant, Viessmann, Zen, Zibro, York, Indesit, Westinghouse, Airwell, Vestel |
Seka Teknik Servis
İstanbul Hava Durumu
Sıcaklık : 25.1
Nem : 58
Önemli Bilgiler

Klima Servisi

Yaz aylarında sürekli aktif olarak kullandığımız klimalarımız bu kadar yoğun çalışmanın ardından ister istemez bakıma ihtiyaç duyar. Bu nedenden ötürü klimalarımızın vakti geçmeden bakım ve onarım gibi klima servisi hizmetinden bir an önce faydalanmanız gerekmektedir. Seka Servis ailesi olarak şirketimiz klimalarınızın bakım, onarım ve tamir gibi klima servisi hizmetlerinde siz değerli müşterilerimizin her daim yanındadır. Şirketimizi arayarak size uygun günde bizlere klima servis hizmet rezervasyonunuzu yaptırabilir. İsterseniz şirketimizin periyodik bakım hizmet takip sistemimize kaydolabilirsiniz. Siz unutsanız dahi şirketimiz klimalarınızın servis sürelerini sizlerin yerine takip edebilir ve sizden onay alındıktan sonra yerine hizmetimizi gerçekleştirebiliriz. Seka Servis olarak klima servisi, klima bakımı, klima onarımı ve her türlü marka model klima yedek parça tedariki için bize ulaşabilirsiniz.

Kombi Servisi

Kombilerimiz evimizin sıcak ortamlara kavuşmasını sağlayan doğal gaz ile çalışan yeni tip ısınma sistemleridir. Kış aylarında aralıksız çalışan kombimizin doğal olarak yıpranması normaldir. Bu da demek oluyor ki kombinizin özel servisler tarafından bakıma ihtiyaç duyması anlamına gelir. Şirketimiz Seka Servis kombi servisi, kombi bakımı ve kombi tamiri konusunda tecrübeli ve profesyoneldir. Tüm İstanbul bölgesinde yerinde hizmetimiz mevcuttur. Bizleri arayarak kombinizin gerekli bakımlarını yaptırmak için rezervasyon talep edebilirsiniz. Ekibimiz bakım, onarım ve tamir gibi işlemlerini olabildiğince evinizde gerçekleştirir. Ortalama bir saat gibi sürede arızalarınız sorunları çözülür ve size teslim edilir. Her türlü kombi marka ve modellerin arıza, bakım ve onarım işlemlerini yaptığımızda unutmayın.

Beyaz Eşya Servisi

Evlerimizin vazgeçilmez dörtlü olarak bildiğimiz Buzdolabı, Çamaşır Makinesi, Bulaşık Makinesi ve Fırın bu gibi beyaz eşya ürünlerimiz her daim durmaksızın yaz kış demeden çalışmaktadır. Bu yoğun çalışma sonucu cihazlarımız beyaz eşya servisi hizmetine yeri geldiğinde ihtiyaç duymaktadır. Beyaz eşya ürünlerinin çok uzun süre çalışması için her ne kadar bu adaptede üretilse de yeri geldiğinde beyaz eşya ürünlerimiz bakım, onarım ve tamir gibi beyaz eşya servisi hizmetini istemektedir. Seka Servis ailesi olarak tüm müşterilerimize bakım, onarım ve tamir gibi beyaz eşya servisi hizmetlerini aksatmadan yapılmasını şiddetle önermekteyiz. Şirketimiz bu gibi durumlarda her türlü marka ve model beyaz eşya ürünlerinin bakım, onarım, tamir ve yedek parça tedarikini sağlamaktadır. Bizleri arayarak servisimiz hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Petek temizleme

Petek temizleme aslında kombi bakımın yanında yapılması şiddetle tavsiye edilen petek temizliği kombimizin performansını yüksek derece etkileyen faktörlerden biridir. Kombinizin sürekli kullandığı ayarından aldığınız ısınma performansı ile petek temizliği yapılmış ve bakımı yapılmış kombinizin verdiği performans yapılan araştırma ve tecrübelere göre etkili fark oluşturmaktadır. Kombi bakımın önemi ne kadar ise bir o kadar da petek temizliği çok önemli bir husustur. Peteklerimizin içerindeki kireç, tortu vb. atıklar belli bir süreden sonra peteğimizin içinde sıcak akımını engellemektedir. Bu durumda kombinizin fazla yakmasına ve sizlere de ağır faturaların yansımasına sebep görülmektedir. Seka Servis olarak şirketimiz kombi bakımın yanında petek temizleme hizmetini yarı yarıya fiyatlar ile yapmaktadır. Şirketimizi arayarak bu gibi kampanyalarımızdan yararlanın, bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Bize Ulaşın

Teknik Servis

|

(Teknik) Servis: Günlük hayatta beyaz eşyalar hem işyerimizde hem de evlerimizde birçok işimizi daha kolay bir şekilde yapabilmemizi sağladı. Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, çamaşır kurutma makinesi gibi aletler bundan 20 sene önceki teknoloji ile karşılaştırıldığında hayatımıza nedenle kolaylıklar sağladığını anlayabiliriz. Beyaz eşyalarda ortaya çıkan problemler birçok işimizi kolaylaştıran aletlerden uzak kalmamıza sebebiyet verdiğinden dolayı ciddi bir mağduriyet yaratmaktadır. Böyle durumlarla karşılaştığınızda profesyonel Teknik Servis elemanlarını arayarak onlardan hizmet almanızı tavsiye ediyoruz. Teknik servis bünyesinde bulunan personeller beyaz eşya tamir at konusunda her üç ayda bir profesyonel eğitimler aldıkları için evinizde ortaya gelen beyaz eşya problemlerini çok hızlı bir şekilde çözebilirler.

Servis Teknik

Günlük hayatta birçok işinizi yapmanıza yarayan beyaz eşyalarınızı da ortaya çıkmış olan problemlerin çözümü için arayacağınız teknik servis mutlaka profesyonel ve kurumsal bir firma olsun. Bir firmanın profesyonel ve kurumsal olup olmadığını size özel servis garantisi sunup sunmadığından anlayabilirsiniz. Profesyonel ve kurumsal hizmet veren Teknik Servis yapmış oldukları tamirat işlemleri sonrasında özel teknik servis garantisi sunarlar. Özel servis garantisi kısaca insanların yapmış oldukları tamirat işlemine kefil olma şekli diyebiliriz. Altı ay ile bir yıl içerisinde yapılan tamiratta ortaya çıkan herhangi bir problem olursa bu firma gelip ücretsiz tekrar aynı tamiratı gerçekleştirmekle yükümlü olur.

- Teknik - Servis

Sadece kurumsal firmaların sağlayabileceği bu hizmetleri sunacak olan firmalardan sizde tamirat işlemleri için destek alırsanız daha başarılı bir tamirat sürece geçirmiş olursunuz. Evinizdeki beyaz eşyalarda ortaya çıkacak aksiliklere karşı özel teknik servis garantisi koruması ilerleyen sürede mağduriyet yaşanmasına ciddi anlamda engeller. Servis Teknik ihtiyacı olduğu durumlarda servisleri arayarak özel servis sigortası yapıp yapmadıklarını sormayı unutmayın. Kurumsal olan firmalar müşterilerini mağdur olmasını istemedikleri ve müşterileriyle uzun dönem ilişki içerisinde kalmak istediklerinden dolayı servis garanti kapsamına almaktadırlar. Verdikleri hizmete kendileri kefil olarak 6 ay ile 1 yıl arasında garanti verdikleri zaman bu servisi gönül rahatlığıyla kullanabileceğinizi anlayabilirsiniz. Başarılı bir hizmet alabilmenin ilk yolu çalıştığınız insanları doğru şekilde seçmekten geçmektedir.

AEG
Daikin
Demirdöküm
ECA
Electra
Electrolux
Fujitsu
Galanz
General
Goodman
İmmergas
Airfel
Indesit
LG
Midea
Mitsubishi Electric
Panasonic
Profilo
Samsung
Sanyo
Sharp
Siemens
Airwell
Toshiba
Vaillant
Vestel
Westinghouse
York
Alarko
Arçelik
Baymak
Beko
Bosch
Buderus

( 1 ) Oy

facebook twitter google linkedin pinterest whatsapp
Seka Teknik Servis © 2017 - Tüm Hakları Saklıdır | Yunus Emre Altay
seo