Yandex.Metrika
Teknik Servis

Teknik Servis

Günlük hayatta beyaz eşyalar hem işyerimizde hem de evlerimizde birçok işimizi daha kolay bir şekilde yapabilmemizi sağladı. Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, çamaşır kurutma makinesi gibi aletler bundan 20 sene önceki teknoloji ile karşılaştırıldığında hayatımıza nedenle kolaylıklar sağladığını anlayabiliriz. Beyaz eşyalarda ortaya çıkan problemler birçok işimizi kolaylaştıran aletlerden uzak kalmamıza sebebiyet verdiğinden dolayı ciddi bir mağduriyet yaratmaktadır. Böyle durumlarla karşılaştığınızda profesyonel Teknik Servis elemanlarını arayarak onlardan hizmet almanızı tavsiye ediyoruz. Teknik servis bünyesinde bulunan personeller beyaz eşya tamir at konusunda her üç ayda bir profesyonel eğitimler aldıkları için evinizde ortaya gelen beyaz eşya problemlerini çok hızlı bir şekilde çözebilirler.

Günlük hayatta birçok işinizi yapmanıza yarayan beyaz eşyalarınızı da ortaya çıkmış olan problemlerin çözümü için arayacağınız teknik servis mutlaka profesyonel ve kurumsal bir firma olsun. Bir firmanın profesyonel ve kurumsal olup olmadığını size özel servis garantisi sunup sunmadığından anlayabilirsiniz. Profesyonel ve kurumsal hizmet veren Teknik Servis yapmış oldukları tamirat işlemleri sonrasında özel teknik servis garantisi sunarlar. Özel servis garantisi kısaca insanların yapmış oldukları tamirat işlemine kefil olma şekli diyebiliriz. Altı ay ile bir yıl içerisinde yapılan tamiratta ortaya çıkan herhangi bir problem olursa bu firma gelip ücretsiz tekrar aynı tamiratı gerçekleştirmekle yükümlü olur.

Sadece kurumsal firmaların sağlayabileceği bu hizmetleri sunacak olan firmalardan sizde tamirat işlemleri için destek alırsanız daha başarılı bir tamirat sürece geçirmiş olursunuz. Evinizdeki beyaz eşyalarda ortaya çıkacak aksiliklere karşı özel teknik servis garantisi koruması ilerleyen sürede mağduriyet yaşanmasına ciddi anlamda engeller. Teknik Servis ihtiyacı olduğu durumlarda servisleri arayarak özel servis sigortası yapıp yapmadıklarını sormayı unutmayın. Kurumsal olan firmalar müşterilerini mağdur olmasını istemedikleri ve müşterileriyle uzun dönem ilişki içerisinde kalmak istediklerinden dolayı servis garanti kapsamına almaktadırlar. Verdikleri hizmete kendileri kefil olarak 6 ay ile 1 yıl arasında garanti verdikleri zaman bu servisi gönül rahatlığıyla kullanabileceğinizi anlayabilirsiniz. Başarılı bir hizmet alabilmenin ilk yolu çalıştığınız insanları doğru şekilde seçmekten geçmektedir.

Bizi Haritada Bulun

Seka Servis

Her Zaman Birince Kalite Parça ve Kalite Hizmet Anlayışımız İle Seka Servis.

http://www.sekaservis.com/
info@sekaservis.com

İletişim Bilgilerimiz

Seka Teknik Servis

Adres: Zafer Mahallesi Yıldırım Beyazıt Cd. No:18 Bahçelievler/İstanbul

Tel: +90 212 551 74 38

GSM: +90 531 951 83 74

E-Posta: info@sekaservis.com